Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury (2007-03-07)

W pierwszy weekend marca, 3-4.03.2007, odbyły się czwarte Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim w szachach. Turniej został zorganizowany przy współudziale Mińskiego Towarzystwa Szachowego. W turnieju wzięło udział 24 zawodników i zawodniczek. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Dość powiedzieć, że różnica pomiędzy zawodnikami, którzy zajęli pięć  pierwszych miejsc, wynosiła tylko pół punktu. Zwycięzcą i Mistrzem Miejskiego Domu Kultury został Alan Szatański. Drugie miejsce zajął Artur Suliborski, a trzecie - Sebastian Parulski. Najlepszą szachistką okazała się Agnieszka Górska, przed Kasią Bartnicką i Polą Parol (wszystkie zdobyły po trzy punkty !). Aż siedmiu zawodników zdobyło wyższe kategorie szachowe. Każdy z uczestników otrzymał jakiś upominek, a najlepsi nagrody, które zostały ufundowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz Polska i przez MDK. Dokładne informacje o kolejności zawodników i wynikach w poszczególnych rundach można obejrzeć w zakładce Turnieje.