Otwarty turniej szachowy - "Powitanie Wiosny" (2007-03-08)

W ostatni weekend marca (24-25 marca) zostanie rozegrany, pierwszy w tym roku, otwarty turniej szachowy - "Powitanie Wiosny". Jest to turniej zaliczany do cyklu Grand Prix, który postanowiliśmy w tym roku kontynuować. Regulamin można przeczytać w zakładce Grand Prix.
Terminarz wszystkich planowanych w tym roku turniejów jest dostępny w zakładce Turnieje.  Jest tam uwidoczniona informacja o tym, czy turniej będzie zaliczany do cyklu Grand Prix, oraz o planowanej ilości rund, tempie gry, miejscu i dacie rozgrywania turnieju.
Turniej "Powitanie Wiosny" , tak jak w ubiegłym roku, zostanie rozegrany przy współudziale Hufca ZHP "Mazowsze", w siedzibie Hufca, przy ulicy Kościelnej 3.
Po zakończeniu Turnieju, czyli w niedzielę, 25.03.2007 około godz. 16 odbędzie się zebranie sprawozdawcze członków Mińskiego Towarzystwa Szachowego, na którym Zarząd przedstawi sprawozdanie finansowe z działalności w 2006 roku. Na zebraniu zostaną również ustalone plany i budżet na rok bieżący. Będzie to bardzo ważne zebranie, prosimy więc o niezawodne przybycie.
Z uwagi na sporą ilość zawodników spoza Mińska Mazowieckiego zamieszczamy krótki plan dojazdu do hufca ZHP "Mazowsze", gdzie odbędzie się turniej szachowy "Powitanie Wiosny".
- Za mostem, na czwartych światłach, przy kościele, należy skręcić w lewo w ulicę Kościelną.
- Ulicą Kościelną prosto około 200m
- Za parkiem w lewo w ul. Budowlaną i zaraz w prawo w bramę Hufca.

Mamy nadzieję, że dojazd nie sprawi nikomu kłopotu. Opis dojazdu dotyczy podróżujących od strony Warszawy. W zakładce "Turnieje" znajduje się mapka dojazdu.