Informacje (2007-09-13)

Mamy kilka istotnych informacji organizacyjnych:


         -    22-23.09.2007 odbędą się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w szachach. Turniej będzie rozgrywany w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul Sportowej1. Zagramy 9 rund po 30min dla zawodnika na partię. Pięć rund w sobotę i cztery rundy w niedzielę. Odprawa techniczna 22.09.07 o 9:30. Szczegóły w regulaminie.

       -   14.10.2007 rusza Liga Mazowiecka,  a do 23.09.2007 musimy zgłosić nasze składy drużyn. Drużyny są czteroosobowe, tak jak w ubiegłym roku, z kobietą lub juniorem (do III  kat. szach. włącznie). Chętnych do zagrania w Lidze (należących do MTSz), lub jeszcze lepiej, propozycję składów drużyn (nawet niekompletnych) , proszę zgłaszać do Adama Banasiaka lub Janusza Szymańskiego (można również mailem). Proszę wziąć pod uwagę, że mecze będą rozgrywane również na wyjeździe, więc konieczne jest zapewnienie transportu dla drużyny, niestety,  we własnym zakresie. Można oczywiście, korzystać ze środków komunikacji publicznej. Mile widziane, choć niekonieczne, byłoby zapewnienie sali do gry w Mińsku, np. jakaś sala w szkole, sala w zakładzie pracy, świetlica osiedlowa itp. Aby tylko była wystarczająca ilość miejsca na rozłożenie 4 szachownic, nie za głośno i nie za zimno.
Regulamin Ligi Mazowieckiej znajduje się na stronie internetowej Mazowieckiego Związku Szachowego. Wszystkie sprawy organizacyjne i opłaty w Mazowieckim Związku Szachowym załatwia Zarząd MTSz.

        -     Zamieniliśmy szachowe soboty w Piramidzie na szachowe niedziele. Godziny się nie zmieniły, czyli od 10 do 14. Najblizszy termin to 30.09.2007 z powodu Mistrostw Mińska w tenisie i w szachach. Zapraszamy nie tylko członków MTSz. U nas każdy może sobie zagrać.