Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Mińska (2007-09-23)

>22 i 23 września w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Minsku Mazowieckim
odbyły się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w szachach. Organizatorem głównym Mistrzostw było Mińskie Towarzystwo Szachowe. W zawodach wzięło udział 42 zawodników. Tytuł Mistrza Mińska Mazowieckiego w szachach zdobył Adam Kojro
z Polonii Warszawa wygrywając wszystkie 9 partii. Drugie miejsce zajął Sławomir Izdebski, który przegrał jedynie ze zwycięzcą turnieju. Trzecim, a jednocześnie pierwszym w kategorii juniorów został Adam Sawczuk. Kolejne miejsca w tabeli zajęli juniorzy: Paweł Parol i Przemek Mroczek. Tytuł Mistrzyni Mińska Mazowieckiego przypadł po raz kolejny Kasi Bartnickiej, a najlepszym juniorem młodszym został Jakub Suliborski. Puchary i dyplomy, ufundowane przez Burmistrza
i przez Miejski Dom Kultury, wręczał pan Stanisław Kirylak - radny Rady Rady Miasta i jako przedstawiciel MOSiR, pan Józef Wargocki. Pogoda doskonale dopisała i dzięki temu organizatorzy mogli poczęstować uczestników turnieju kiełbaskami z grilla.
Wyniki i zdjęcia z zawodów można obejrzeć w zakładce Turnieje. Zapraszamy na nasze, kolejne turnieje szachowe.