W dniu 13 listopada odbył się turniej szachowy zorganizowany  przez Agnieszkę Brustman  w Szkole  Podstawowej nr 173 w Wesołej. Zawody, w których wzięło udział 50 zawodników były rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, każdy uczestnik miał 15 minut na rozegranie partii. Mińskie Towarzystwo Szachowe godnie reprezentowali Pola Parol, Paweł Parol oraz Jakub Suliborski. Turniej wygrał Paweł Parol zdobywając 6,5 punkta wyprzedzając o 0,5 punkta, kolegę z klubu, Jakuba Suliborskiego i Igora Kowalskiego. Występ może zaliczyć do udanych Pola Parol, która osiągnęła bardzo dobry rezultat, 5 punktów zajmując wysokie 5. miejsce. Kuba wygrał również w kategorii Szkół Gimnazjalnych, a Pola zajęła 2. miejsce  w kategorii szkół podstawowych.

Zachęcony dobrymi wynikami 7 i 11 listopada Jakub Suliborski postanowił (razem z bratem Arturem) w niedziele 14 listopada spróbować swoich sił w Mistrzostwach Warszawy w szachach błyskawicznych. W silnie obsadzonym turnieju Jakub udowodnił, że w szachach granych szybko jest dobry - w mistrzostwach zajął 10 miejsce (2 wśród juniorów). Udało mu się znowu pokonać kilku zawodników posiadających ranking elo powyżej 2200. W decydującej rundzie z GM Mirosławem Grabarczykiem niestety przegrał i to pozbawiło go zwycięstwa w kategorii juniorów oraz premiowanego nagrodą 5 miejsca. Artur musiał zadowolić się 22 miejscem. Ogółem w turnieju wystartowało 35 zawodników.