Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2018 roku.

Lp.

Nazwa turnieju  
1. XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2017 Grupa A
Kraków, 27.12.2017-04.01.2018
Startowało 109 zawodników.
38. Bartosz Nowicki
74. Paweł Parol
2. XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2017 Grupa C
Kraków, 27.12.2017-04.01.2018
Startowało 127 zawodników.
38. Aleksandra Łapa (6. w kat. kobiet)
3. I CHARYTATYWNY TURNIEJ SZACHOWY-SZACHIŚCI DLA CHORYCH NA MUKOWISCYDOZĘ- GRUPA A
Warszawa, 07.01.2018
Startowało 55 zawodników.
7. Jakub Suliborski (3. w ELO do 2200)
4. I CHARYTATYWNY TURNIEJ SZACHOWY-SZACHIŚCI DLA CHORYCH NA MUKOWISCYDOZĘ- GRUPA B
Warszawa, 07.01.2018
Startowało 41 zawodników.
16. Kacper Trepanowski (5. do 1400 bez ELO)
19. Łukasz Trepanowski
5. 235 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do lat 8 ur. 2009r.
Warszawa, 13.01.2018
Startowało 19 zawodników.
8. Mateusz Szabat
6. Zielonkowskie Matowanie (2)
Zielonka, 13-14.01.2018
Startowało 22 zawodników.
11. Michał Jóźwik
7. Ferie Zimowe z Szachami Małe Ciche k. Zakopanego OPEN
Małe Ciche, 13-19.01.2018
Startowało 17 zawodników.
11. Łukasz Trepanowski
8. Puchar AMWL 2017/2018 w szachach błyskawicznych- FIDE
Lublin, 21.01.2018
Startowało 18 zawodników.
6. Artur Suliborski
9. Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2018 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE)
Chodel, 22.01.2018
Startowało 132 zawodników.
18. Artur Suliborski
10. OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2018
Węgrów, 27.01.2018
Startowało 40 zawodników.
13. Kacper Królak
11. VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
Jastrzębia Góra, 29.01-03.02.2018
Startowało 189 zawodników.
9. Pola Parol (2. w kat. kobiet)
12. Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 02-03.02.2018
Chorzów, 02-03.02.2018
Startowało 74 zawodniczek.
12. Monika Rykała (3. w kat. Uniwersytety)
13. Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 02-03.02.2018
Chorzów, 02-03.02.2018
Startowało 202 zawodników.
32. Jakub Suliborski
42. Paweł Parol
64. Artur Suliborski
14. Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Drużynowy 03-04.02.2018
Chorzów, 03-04.02.2018
Startowało 39 drużyny (262 zawodników).
4. Drużyna Uniwersytetu Warszawskiego
IV; V szach. -  Jakub Suliborski
VI szach. - Monika Rykała

7. Drużyna Politechniki Wrocławskiej
IV szach. -  Paweł Parol

20. Drużyna Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
IV szach. -  Aleksandra Łapa

25. Drużyna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
I szach. -  Bartosz Nowicki

26. Drużyna Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
III szach. -  Artur Suliborski
15. I Turniej w Aninie do 9 lat - grupa B
Warszawa, 03.02.2018
Startowało 16 zawodników.
3. Mateusz Szabat
16. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego - Zielonka 2018
Zielonka, 11.02.2018
Startowało 47 zawodników.
7. Jakub Suliborski
17. II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2018
Kościelec, 14-18.02.2018
Startowało 61 zawodników.
3. Jacek Jóźwik
18. II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2018 - grupa B
Kościelec, 14-18.02.2018
Startowało 43 zawodników.
10. Michał Jóźwik
 19. II Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 8 w Otwocku
Otwock, 03.03.2018
Startowało 76 zawodników.
3. Krzysztof Gardyza (2. w klas. do lat 12)
15. Aleksander Golcew (4. w klas. do lat 10)
26. Mateusz Kijek (6. w klas. do lat 10)
31. Daila Laskowska (4. w klas. kobiet)
63. Szymon Kijek (4 w klas. do lat 8)
74. Olga Gardyza
20. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2018
Zgierz, 03.03.2018
Startowało 42 drużyny (170 zawodników).
7. Drużyna MTSz I
I szach. - Jakub Suliborski
II szach - 1. Bartosz Nowicki
III szach. Michał Kopczyński
IV szach. - Pola Parol

27. Drużyna MTSz II
I szach. - Paweł Parol
II szach. - Monika Rykała
III szach. - Bogusław Major
IV szach. - Aleksandra Łapa
21. Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2018
Zgierz, 04.03.2018
Startowało 330 zawodników.
100. Pola Parol
104. Paweł Parol
106. Jakub Suliborski
109. Michał Kopczyński
115. Bartosz Nowicki
166. Monika Rykała
236. Bogusław Major
280. Aleksandra Łapa
22. II Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie
Uzdowo, 11.03.2018
Startowało 145 zawodników.
2. Jakub Suliborski
23. FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA D18
Jastrzębia Góra, 11-18.03.2018
Startowało 30 zawodniczek.
4. Pola Parol
24. Memoriał Dawida Przepiórki Warszawa 2018
Warszawa, 11.03.2018
Startowało 50 zawodników.
23. Michał Jóźwik
25. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 (III liga)
Warszawa, 07-08.04.2018
Startowało 24 drużyny (151 zawodników).
16. Drużyna MTSz I
I szach. - Michał Jóźwik; Kacper Królak
II szach - Dawid Dobosiewicz
III szach. Krzysztof Dobosiewicz
IV szach. - Mateusz Szabat
V szach. - Maria Zaborowska; Amelia Rozwadowska
VI szach. - 1. Amelia Dróżdż

23. Drużyna MTSz II
I szach. - Mateusz Kijek
II szach. - Krzysztof Gardyza
III szach. - Wiktor Sobociński
IV szach. - Szymon Suracki
V szach. - Weronika Lisowska
VI szach. - Daila Laskowska
 26. Szachiści grają dla Polonii - Finał Akcji 2018
Warszawa, 09.04.2018
Startowało 64 zawodników.
33. Dawid Dobosiewicz
27. IV MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - rocznik 2007 i młodsi
Kraków, 14.04.2018
Startowało 34 zawodników.
2. Krzysztof Gardyza
7. Mateusz Kijek 
8. Szymon Suracki
18. Daila Laskowska
28. II Otwarty Turniej Szachowy FIDE w Nidzicy
Nidzica, 15.04.2018
Startowało 156 zawodników.
11. Jakub Suliborski
36. Monika Rykała
29. OPEN Slovan 2018, 27.4.-3.5.2018
Bratysława (Słowacja), 27.04-03.05.2018
Startowało 38 zawodników.
9. Jakub Suliborski
10. Monika Rykała
30. Indywidualny Puchar Polski do 8 lat -Dziewczęta
Poronin, 01-06.05.2018
Startowało 34 zawodniczek.
13. Amelia Dróżdż
31. XXX Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja - Grand Prix Siedlec 2018
Siedlce, 05.05.2018
Startowało 49 zawodników.
31. Krzysztof Dobosiewicz (1. klasy 1-3)
39. Dawid Dobosiewicz (2. klasy 1-3)
32. Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków do lat 6 (D6, C6)
Mińsk Mazowiecki, 12.05.2018
Startowało 31 zawodników.
19. Mikołaj Rokicki
20. Błażej Bakuła
33. Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków (D7; C7)
Mińsk Mazowiecki, 12.05.2018
Startowało 39 zawodników.
5. Karol Jurek
8. Anna Szabat (1. w kat D7)
18. Stanisław Maj
19. Szymon Kijek
21. Aleksander Cacko
22. Nikodem Cichocki
24. Oskar Szczęsny
28. Dawid Bodecki
29. Patryk Rogala
35. Blanka Bartnicka (6. w kat D7)
34. I Szachowy Turniej Kościuszkowski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec
Połaniec, 13.05.2018
Startowało 99 zawodników.
21. Artur Suliborski
35. X Otwarty Turniej szachowy "Karo Chess" 2018
Siedlce, 23.05.2018
Startowało 38 zawodników.
13. Dawid Dobosiewicz (1. klasy 1-3)
17. Krzysztof Dobosiewicz (1. klasy 4-5)
36. Memoriał Dawida Przepiórki Warszawa 2018
Warszawa, 27.05.2018
Startowało 29 zawodników.
15. Michał Jóźwik
37. Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów, Grupa A
Kraków, 31.05-03.06.2018
Startowało 45 zawodników.
11. Pola Parol
 38. V TURNIEJ FINAŁOWY 2018 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. E (dz. III)
Warszawa, 08.06.2018
Startowało 107 zawodniczek.
15. Maria Ekner
 39. V TURNIEJ FINAŁOWY 2018 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr.F1(ch. III A-M)
Warszawa, 08.06.2018
Startowało 146 zawodników.
15. Aleksander Golcew
 40. V TURNIEJ FINAŁOWY 2018 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr.F2(ch. III N-Ż)
Warszawa, 08.06.2018
Startowało 129 zawodników.
24. Piotr Rogala
26. Wiktor Sobociński
41. XII Otwarte Mistrzostwa SP nr 12 w Otwocku o Puchar Dyrektora Szkoły
Otwock, 09.06.2018
Startowało 58 zawodników.
6. Krzysztof Gardyza
12. Mateusz Ekner
17. Mateusz Kijek
18. Mateusz Szabat
26. Daila Laskowska
35. Maria Ekner
36. Anna Szabat
42. ECU European Amateur Chess Championship 2018 - U2000 Open
Niksic (Czarnogóra), 14-21.06.2018
Startowało 43 zawodników.
15. Artur Suliborski
 43. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 9
Radzymin, 16-17.06.2018
Startowało 46 zawodników.
1. Dawid Dobosiewicz
39. Wiktor Sobociński
44. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 11
Radzymin, 16-17.06.2018
Startowało 32 zawodników.
12. Krzysztof Dobosiewicz
26. Krzysztof Gardyza
45. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 18
Radzymin, 16-17.06.2018
Startowało 8 zawodników.
1. Pola Parol
46. 50-lecie Budimeksu -Nocne blitzowanie z arc. R. Wojtaszkiem
Warszawa, 21.06.2018
Startowało 151 zawodników.
41. Pola Parol
100. Jakub Dróżdż
47. Weekendowe Fidegranie w Zielonce
Zielonka, 23-24.06.2018
Startowało 6 zawodników.
5. Mariusz Bąk
48. III TURNIEJ SZACHOWY "Szachy z Janem Kochanowskim" 2018 grupa B
Węgrów, 23-24.06.2018
Startowało 23 zawodników.
21. Krzysztof Gardyza (3. w klas. chł. 2006-2005)
49. Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D
Warszawa, 07-08.07.2018
Startowało 56 zawodników. 
46. Wiktor Sobociński
 50. ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa, 08.07.2018
Startowało ? zawodników. 
?. Jakub Suliborski
51. Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa, 08-16.07.2018
Startowało 129 zawodników. 
70. Paweł Parol (4. w klas. elo 2200)
104. Pola Parol
 52. Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa, 08-16.07.2018
Startowało 192 zawodników. 
47. Dawid Dobosiewicz (3. w klas. C10; 4. w klas. elo do 1200)
153. Krzysztof Dobosiewicz 
53. Turniej Szachowy z okazji 600-lecia Wiśniewa
Wiśniew, 22.07.2018
Startowało 24 zawodników.
17. Dawid Dobosiewicz (4. w kat. junior)
20. Krzysztof Dobosiewicz (5. w kat. junior)
54. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C10
Wrocław, 10-11.08.2018
Startowało 132 zawodników.
22. Krzysztof Dobosiewicz
26. Dawid Dobosiewicz
42. Michał Jóźwik
 55. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C18
Wrocław, 10-11.08.2018
Startowało 59 zawodników.
35. Jakub Dróżdż
 56. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D08
Wrocław, 10-11.08.2018
Startowało 37 zawodniczek.
10. Amelia Dróżdż
 57. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D18
Wrocław, 10-11.08.2018
Startowało 31 zawodniczek.
2. Pola Parol
 58. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - C10
Wrocław, 12.08.2018
Startowało 126 zawodników.
16. Dawid Dobosiewicz
52. Krzysztof Dobosiewicz
 59. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C18
Wrocław, 12.08.2018
Startowało 56 zawodników.
44. Jakub Dróżdż
 60. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D08
Wrocław, 12.08.2018
Startowało 25 zawodniczek.
6. Amelia Dróżdż
 61. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D18
Wrocław, 12.08.2018
Startowało 31 zawodniczek.
18. Pola Parol
 62. 54. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C
Polanica-Zdrój, 18-26.08.2018
Startowało 184 zawodników.
58. Jacek Jóźwik
117. Michał Jóźwik
 63. XVIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH-klasy I-II
Dąbki, 20-29.08.2018
Startowało 49 zawodników. 
2. Dawid Dobosiewicz
 64. XVIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH-klasy III-IV
Dąbki, 20-29.08.2018
Startowało 52 zawodników. 
25. Krzysztof Dobosiewicz 
 65. European Youth Chess Championship G-18 - 2018
Ryga (Łotwa), 20-29.08.2018
Startowało 66 zawodniczek. 
19. Pola Parol
66. Turniej Szachów Szybkich *** Pożegnanie wakacji 2018 ***
Węgrów, 01.09.2018
Startowało 41 zawodników.
18. Krzysztof Dobosiewicz (4. chłopcy do lat 12)
20. Dawid Dobosiewicz (5. chłopcy do lat 12)
 67. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA 2018
Jastrzębia Góra, 01-09.09.2018
Startowało 37 drużyn (279 zawodników).
10. Drużyna MTSz
I szach. - Bartosz Nowicki; Paweł Parol
II szach. - Paweł Parol; Damian Graczyk
III szach. - Damian Graczyk; Marcin Smołka; Jakub Suliborski
IV szach. - Marcin Smołka; Jakub Suliborski; Monika Rykała
V szach. - Jakub Suliborski; Monika Rykała; Marcin Zychowicz
VI szach. - 3. Pola Parol
zaw. rezerwowi: Aleksandra Łapa; Michał Kopczyński; Robert Brewczyński; Artur Suliborski; Jacek Jóźwik; Bogusław Major
68. Turniej szachów błyskawicznych podczas II ligi seniorów 2018
Jastrzębia Góra, 05.09.2018
Startowało 47 zawodników.
20. Marcin Smołka
69. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2008-2010)
Ciechanów, 14-16.09.2018
Startowało 54 zawodników.
4. Dawid Dobosiewicz
17. Krzysztof Dobosiewicz
70. Mistrzostwa Krajowej Administracji Skarbowej - turniej błyskawiczny
Białobrzegi, 21.09.2018
Startowało 24 zawodników.
2. Jacek Jóźwik
71. Turniej Szachowy "Absolwenci kontra Uczniowie & Przyjaciele"
Węgrów, 21.09.2018
Startowało 17 zawodników.
8. Andrzej Koseski (6. w kat. Gość)
 72. Mistrzostwa Krajowej Administracji Skarbowej - szachy szybkie
Białobrzegi, 22-23.09.2018
Startowało 29 zawodników.
1. Jacek Jóźwik
73. Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich o Puchar Kolei Mazowieckich
Celestynów, 22.09.2018
Startowało 28 zawodników.
21. Dawid Dobosiewicz (1. w klas. do 12 lat)
74. III Turniej Nocny w Szachach Parkowych
Pabianice, 22.09.2018
Startowało 22 zawodników.
9. Monika Rykała
75. Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C9
Brok, 25-30.09.2018
Startowało 19 zawodników.
4. Dawid Dobosiewicz
 76. Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C11
Brok, 25-30.09.2018
Startowało 21 zawodników.
6. Michał Jóźwik 
17. Krzysztof Dobosiewicz
77. XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2018
Węgrów, 29-30.09.2018
Startowało 52 zawodników.
29. Kacper Trepanowski (6. w kat. chłopcy do 14 lat)
36. Aleksander Golcew (4. w kat. chłopcy do 10 lat)
50. Amelia Major (najmłodsza zawodniczka)
78. XI Turniej im. Jana Brustmana
Warszawa, 13.10.2018
Startowało 72 zawodników.
25. Michał Jóźwik (2. do lat 10)
38. Maria Zaborowska
79. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans"
Siedlce, 13-14.10.2018
Startowało 67 zawodników.
16. Bogusław Major
18. Dawid Dobosiewicz (1. SP kl. I-III)
31. Krzysztof Dobosiewicz (2. SP kl. IV-VI)
57. Amelia Major (7. SP kl. I-III)
80. VIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica
Trzcianka, 14.10.2018
Startowało 176 zawodników.
53. Jakub Suliborski
62. Artur Suliborski
81. IV Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat
Warszawa, 20.10.2018
Startowało 21 zawodników.
8. Krzysztof Gardyza
82. TSz z okazji 50 lecia szkoły oraz 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę - Grupa do 10 lat
Warszawa, 27.10.2018
Startowało 15 zawodników.
7. Aleksander Golcew
83. Mistrzostwa Polski Sędziów Szachowych w grze błyskawicznej
Nakło nad Notecią, 28.10.2018
Startowało 21 zawodników.
21. Krzysztof Parol
84. Turniej Szachowy dla Dorosłych na Chomiczówce
Warszawa, 28.10.2018
Startowało 16 zawodników.
1. Jakub Suliborski
85. XI Otwocka Jesień Szachowa - Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Otwock, 04.11.2018
Startowało 55 zawodników.
35. Amelia Major
86. XI Otwocka Jesień Szachowa - Turniej dla zawodników z IV kategorią
Otwock, 04.11.2018
Startowało 22 zawodników.
21. Wiktor Sobociński
87. IX Otwocka Jesień Szachowa - Grupa OPEN
Otwock, 04.11.2018
Startowało 37 zawodników.
2. Jakub Suliborski
9. Bogusław Major
88. XXX Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości - GP Siedlec 2018- #11
Siedlce, 10.11.2018
Startowało 33 zawodników.
11. Krzysztof Dobosiewicz (1. SP kl. 4-6)
13. Dawid Dobosiewicz (1. SP kl. 1-3)
89. ŁÓDZKI TURNIEJ SZACHOWY NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - open
Łódź, 11.11.2018
Startowało 68 zawodników.
26. Monika Rykała (3. w klas. kobiet)
90. Turniej Niepodległości 2018 - gr. A
Warszawa, 11.11.2018
Startowało 89 zawodników.
30. Jakub Suliborski
57. Bartosz Nowicki
78. Pola Parol
91. Turniej Niepodległości 2018 - gr. C
Warszawa, 11.11.2018
Startowało 105 zawodników.
38. Antoni Rokicki