Turnieje

 

Termin Nazwa Rund Tempo Sala Uwagi Sponsorzy, współorganizatorzy
8.01-29.01 Szachowe poniedziałki w Przełomie (3) 5 60+5 Przełom    
9-16.02 Turniej piątkowy (1) 6 30 Salezjanie    
5.02-5.03 Szachowe poniedziałki w Przełomie (4) 5 60+5 Przełom    
23.02-2.03 Turniej piątkowy (2) 6 30 Salezjanie    
9.03-16.03 Turniej piątkowy (3) 6 30 Salezjanie    
12.03-16.04 Szachowe poniedziałki w Przełomie (5) 5 60+5 Przełom    
17.03 XV Mistrzostwa MDK 5 28+2 MDK    
23.03-6.04 Turniej piątkowy (4) 6 30 Salezjanie    
13.04-20.04 Turniej piątkowy (5) 6 30 Salezjanie    
21.04 Mistrzostwa Mińska Przedszkolaków 7 13+2 SP 2    
21.04 Mistrzostwa SP 2 (klasy 1-3) 7 13+2 SP 2    
21.04 Mistrzostwa SP 2 (4-7, ponadpodst.) 7 13+2 SP 2    
27.04-25.05 Turniej piątkowy (6) 8 60 Salezjanie    
7.05-4.06 Szachowe poniedziałki w Przełomie (6) 5 60+5 Przełom    
12.05 Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków 7 15  Salezjanie  Prz  
13.05 Turniej Salezjański - szkoły podst. 7 10+5 Salezjanie  SP  
13.05 Turniej Salezjański - szkoły ponadpodstawowe 7 10+5 Salezjanie G, L  
15.06 Turniej piątkowy (7) 6 10+2 Salezjanie    

 

Uwagi:
SP - szkoły podstawowe
G - gimnazja
L - szkoły średnie
V, IV, III, ... - kategorie szachowe
bk - bez kategorii

 

Termin Nazwa Rund Tempo Sala Uwagi Sponsorzy, współorganizatorzy
5.03  Mistrzostwa MDK 6 30 MDK    
10-17.03 Turniej piątkowy (1) 6 30 Salezjanie SP, G, L  
24-31.04 Turniej piątkowy (2) 6 30 Salezjanie SP, G, L  
7-21.04 Turniej piątkowy (3) 6 30 Salezjanie SP, G, L  
8.04 Mistrzostwa SP2 - grupa A 7 15 SP2  G, L  
8.04 Mistrzostwa SP2 - grupa B 15  SP2 SP  
8.04 Mistrzostwa SP2 - grupa C 15  SP2 SP  
8.04 Mistrzostwa Mińska Przedszkolaków 5/7 15 SP2 Prz  
28.04 Turniej piątkowy (4) 6 30 Salezjanie SP, G, L  
12.05 Turniej piątkowy (5) 8 60 Salezjanie SP, G, L  
13.05 Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków 7 15  Salezjanie  Prz  
14.05 Turniej Salezjański - grupa A 7 10+5 Salezjanie  G, L  
14.05 Turniej Salezjański - grupa B 7 10+5 Salezjanie SP  
9.06 Turniej piątkowy (6) 6 15 Salezjanie SP, G, L  
24.09 Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Juniorów 7 12+3 MOSiR SP, G, L  
24.09 Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa MTSz 9 3+2 MOSIR    
22.09 Turniej piątkowy (1) 6 30 Salezjanie SP, G, L  
25.09 Szachowe poniedziałki w Przełomie (1) 5 60+5 Przełom    
6.10 Turniej piątkowy (2) 6 30 Salezjanie SP, G, L  
20.10 Turniej piątkowy (3) 6 30 Salezjanie SP, G, L  
30.10 Szachowe poniedziałki w Przełomie (2) 5 60+5 Przełom    
3.11 Turniej piątkowy (4) 6 30 Salezjanie SP, G, L  
1.12 Turniej piątkowy (5) 8 60 Salezjanie SP, G, L  
4.12 Szachowe poniedziałki w Przełomie (3) 5 60+5 Przełom    
??.10 Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - ODWOŁANY          
??.11 Turniej Międzyszkolny - ODWOŁANY     Dobre     
??.11 Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Szachach - ODWOŁANY     Dobre     
6.12 Turniej Mikołajkowy 7 12+2 MDK SP  
28-30.13  Turniej Świąteczny 7 60+2 Salezjanie    

Uwagi:
SP - szkoły podstawowe
G - gimnazja
L - szkoły średnie
V, IV, III, ... - kategorie szachowe
bk - bez kategorii

Podkategorie