Grand Prix MTSz 2011 (2011-03-19)

Regulamin

 

I - Mistrzostwa Powiatu Mińskiego
II - Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego
III - Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego 

 

MiejsceImię i nazwiskoI-pkt.I-msc.II-pkt.II-msc.III-pkt.III-msc.RazemSuma
1. Artur Suliborski 7 1 5,5 9 4,5 5 17 15
2. Robert Brewczyński 6 3 5 13 4,5 8 15,5 24
3. Damian Koseski 4,5 10 5,5 10 3 20 13 40
4. Michał Zieliński 5,5 5 3,5 28 3,5 18 12,5 51
5. Marian Krajewski 3,5 13 4,5 18 3,5 14 11,5 45
6. Jerzy Jackiewicz 5 8 4 23 2 30 11 61
7. Jakub Suliborski - 17 5,5 6 5 4 10,5 27
8. Paweł Parol 5,5 4 - 36 4,5 7 10 47
9. Pola Parol - 17 4 26 4,5 9 8,5 52
10. Dariusz Pskiet 2,5 15 3 32 2,5 26 8 73
11. Kamila Koseska 3 14 3,5 31 1,5 31 8 76
12. Jacek Jóźwik 1 16 5,5 7 - 32 6,5 55
13. Andrzej Koseski - 17 4 24 - 32 4 73
14. Adam Banasiak - 17 3 33 - 32 3 82

Grand Prix MTSz 2010 (2010-02-14)

Acrobat Reader
Regulamin cyklu Grand Prix MTSz 2010

 

 

I - Mistrzostwa Powiatu Mińskiego
II - Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego
III - Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego

 

Sponsor cylku Grand Prix: MTSz 2010: DEKONTA Polska


MiejsceImię i nazwiskoI-pkt.I-msc.II-pkt.II-msc.III-pkt.III-msc.RazemSuma
1.Jakub Suliborski816.574,591917
2.Artur Suliborski725.5165717.525
3.Paweł Parol 5.595206,5 17 30 
4.Robert Brewczyński73522581733
5.Marcin Zychowicz524 5,5 16,5 31 
6.  Jarosław Mroczek 6.5  4  5.5 15  13 16 32  
7. Jacek Jóźwik5.5105.5144,51015,534
8.Damian Koseski5.585.5173,52514,5 50
9.Marcin Bartnicki5.5125233,5231458
10.Jerzy Jackiewicz5154.53441613.565
11.Marian Krajewski 5.5 11 3.5434201374 
12.Kamila Koseska4233.54533310,5101
13.Pola Parol7-583,5229,587 
14. Andrzej Koseski 4.5 21 4.5 31 46 98 
15. Przemysław Mroczek 22 41 46 109 

Grand Prix MTSz - archiwum (2009-05-27)

Grand Prix MTSz 2008

Acrobat Reader
Regulamin cyklu Grand Prix MTSz 2008
Wyniki cyklu Grand Prix MTSz 2008

 

Grand Prix MTSz 2007

Acrobat Reader
Regulamin cyklu Grand Prix MTSz 2007
Wyniki cyklu Grand Prix MTSz 2007

 

Grand Prix MTSz 2006

Acrobat Reader
Regulamin cyklu Grand Prix MTSz 2006 
Wyniki cyklu Grand Prix MTSz 2006

 

Grand Prix MTSz 2009 (2009-05-27)

Acrobat Reader
Regulamin cyklu Grand Prix MTSz 2009

 

 

I - Turniej "Pożegnanie Zimy"
II - Turniej "Świętojański"
III - Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Open
IV - Mistrzostwa Powiatu Mińskiego

 

MiejsceImię i nazwiskoIIIIIIIVSumaWynik
1Robert Brewczyński50505036186150
2Paweł Parol45363245158126
3Dariusz Aniszewski40401440134120
4Sławomir Izdebski0453830113113
5Jarosław Mroczek3434302011898
6Jerzy Jackiewicz3032342211896
7Emil Pukianiec3826201810284
8Michał Zieliński3220222610080
9Przemysław Mroczek36162607878
10Mateusz Izdebski01836247878
11Jakub Suliborski0040387878
12Marcin Zychowicz0380347272
13Marian Krajewski222224148268
14Dariusz Pskiet26241006060
15Paweł Sawczuk0282805656
16Jacek Jóźwik000505050
17Adam Sawczuk0301804848
18Artur Suliborski004504545
19Marcin Bartnicki0016284444
20Damian Koseski006323838
21Tomasz Sadoch280002828
22Arkadiusz Abramowski168002424
23Mateusz Baczewski240002424
24Katarzyna Wójcik200002020
25Karol Dolata414101919
26Bartosz Brześkiewicz180001818
27Maciej Szmidt144001818
28Krzysztof Kazikowski610101717
29Pola Parol001161717
30Paweł Dębała100401414
31Mateusz Nowicki120201414
32Adrian Więsik86001414
33Krzysztof Parol012001212
34Katarzyna BartNicka001201212
35Ryszard Retelewski000121212
36Kamila Koseska001101111
37Katarzyna Ludwiczuk008088
38Kamil Paździorek000888
39Jakub Karwowski021033
40Jaś Wierzbowicz200022
41Michał Antosiewicz001011
42Andrzej Koseski001011
43Dariusz Kazimierczyk001011
44Rafał Kazimierczyk001011
45Dawid Całka001011