Nasze starty 2011 (2010-12-31)

Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2011 roku.


 

Nazwa turniejuRezultaty
86th YMCA Winter 2011-A
Warszawa, 6.01-31.03.2011
Startowało 13 zawodników.
12. Jacek Jóźwik
III Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastków - turniej A
Dąbrowica, 7.01.2011
Startowało 24 zawodników.
14. Artur Suliborski (3. w kat. juniorów)
V turniej w SP 173 Wesoła
Warszawa, 8.01.2010
Startowało 47 zawodników.
1. Jakub Suliborski
Grand Prix Siedlec 2011 Turniej 1
Warszawa, 8.01.2010
Startowało 38 zawodników.
7. Michał Zieliński
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - III Liga
Mazowsze - siedziby klubów, 9.01-20.03.2011
Startowało 10 drużyn (90 zawodników).

6. Drużyna MTSz
9. Michał Kopczyński (I szach.)
7. Robert Brewczyński (II szach.)
6. Jacek Jóźwik (III szach.)
4. Jakub Suliborski (IV szach.)
2. Paweł Parol (V szach.)
7. Pola Parol (VI szach.)
zawodnicy rezerwowi (grający) - Artur Suliborski, Emil Pukianiec, Katarzyna Bartnicka

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - Otwarta Liga Mazowiecka
Mazowsze - siedziby klubów, 8.01-20.03.2011
Startowało 10 drużyn (81 zawodników).

8. Drużyna MTSz
4. Dariusz Aniszewski (I szach)
5. Jerzy Jackiewicz (II szach.)
5. Adam Banasiak (III szach.)
3. Michał Zieliński (IV szach.)
7. Kamila Bankiewicz (Vszach.)
zawodnicy rezerwowi (grający) - Emil Pukianiec, Marian Krajewski, Arkadiusz Abramowski

II Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku" o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
Warszawa, 15-30.01.2011
Startowało 61 zawodników.
14. Paweł Parol
17. Jakub Suliborski
VI turniej w SP 173 Wesoła
Warszawa, 5.02.2011
Startowało 36 zawodników.
9. Dziugieł Kacper
11. Kamil Paździorek
29. Chomko Amadeusz
30. Zrodowski Mateusz
IV Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - open A
Góra Świętej Anny, 12-19.02.2011
Startowało 71 zawodników.
12. Jakub Suliborski (3. do rank. 2100)
13. Paweł Parol (4 do rank. 2100)
27. Artur Suliborski
53. Pola Parol
Blitz - Góra Św. Anny
Góra Świętej Anny, 18.02.2011
Startowało 42 zawodników.
7. Jakub Suliborski
19. Artur Suliborski
22. Paweł Parol
42. Pola Parol
XXX Jubileuszowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK Wiśniew
Wiśniew, 26.02.2011
Startowało 27 zawodników.
10. Jakub Suliborski
16. Jerzy Jackiewicz
26. Kamila Bankiewicz
Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat
Murzasichle, 05-12.03.2011
Startowało 49 zawodników.
17. Jakub Suliborski
Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat
Murzasichle, 05-12.03.2011
Startowało 51 zawodników.
44. Paweł Parol
Mistrzostwa Polski Juniorek Grupa D12
Mielno, 19-26.03.2011
Startowało 49 zawodniczek.
13. Pola Parol
17. Kamila Koseska
Mistrzostwa Polski Juniorów Grupa C12
Mielno, 19-26.03.2011
Startowało 48 zawodników.
42. Damian Koseski
III Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku” o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
Warszawa, 02-10.04.2011
Startowało 54 zawodników.
15. Jakub Suliborski
WIOSENNY OPEN 2011 w Hetmanie_B
Warszawa, 04.04-20.06.2011
Startowało 12 zawodników.
1. Artur Suliborski
X JUBILEUSZOWE MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
Pokrzywna, 13-17.04.2011
Startowało 75 zawodników.
24. Jacek Jóźwik
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupa chłopców
Wiązowna, 16.04.2011
Startowało 37 zawodników.
27. Jakub Wieczorek
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupa dziewcząt
Wiązowna, 16.04.2011
Startowało 14 zawodników.
10. Maria Mrzygłód
8 turniej w Konstancinie do 20 lat
Konstancin, 17.04.2011
Startowało 24 zawodników.
3. Pola Parol
24. Barbara Mrzygłód
World School Chess Championship 2011 - open 17
Kraków, 29.04-08.05.2011
Startowało 19 zawodników.
11. Paweł Parol
World School Chess Championship 2011 - G11
Kraków, 29.04-08.05.2011
Startowało 33 zawodniczki.
9. Pola Parol
Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-A
Kraków, 01-08.05.2011
Startowało 24 zawodników.
12. Jakub Suliborski
INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W GRZE BŁYSKAWICZNEJ
Kraków, 03.05.2011
Startowało 160 zawodników (45 drużyn).

25. Paweł Parol
28. Jakub Suliborski
128. Pola Parol

8. Drużyna MTSz

LUBELSKI TURNIEJ JUNIORÓW im. Zbigniewa Nestorowicza
Lublin, 15-20.05.2011
Startowało 4 zawodników.
1. Jakub Suliborski
Królewski Gambit Radomia gr.A
Radom, 22.05.2011
Startowało 50 zawodników.
23. Jakub Suliborski
Królewski Gambit Radomia gr.B
Radom, 22.05.2011
Startowało 36 zawodników.
1. Artur Suliborski
Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych
Karpacz, 27-30.05.2011
Startowało 23 drużyny (98 zawodników).
17. Drużyna Liceum im. Polskiej Macierzy Szkolnej
7. Paweł Parol (I szach.)
13. Artur Suliborski (II szach.)
18. Marcin Bartnicki (III szach.)
23. Anna Radzio (IV szach.)
IV Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku” o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
Warszawa, 28.05-12.06.2011
Startowało 35 zawodników.
7. Jakub Suliborski
Turniej Pokazowy w PZSzach
Warszawa, 10.06.2011
Startowało 24 zawodników.
19. Jakub Suliborski
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 8
Warszawa, 11-12.06.2011
Startowało 34 zawodników.
17. Nikodem Jachimowicz
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 12
Warszawa, 11-12.06.2011
Startowało 20 zawodników.

3. Pola Parol (1. w kat. dziewcząt)
4. Damian Koseski (3. w kat. chłopców)
12. Kamila Koseska (4. w kat. dziewcząt)

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 14
Warszawa, 11-12.06.2011
Startowało 13 zawodników.
9. Arkadiusz Abramowski
13. Paweł Dębała
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 16/18/20
Warszawa, 11-12.06.2011
Startowało 14 zawodników.
9. Emil Pukianiec (4. do lat 18)
DMP - II Liga Juniorów
Darłówek, 24.06-2.07.2011
Startowało 50 drużyn (334 zawodników).
32. Drużyna Juniorów MTSz
14. Paweł Parol (I szach.)
14. Jakub Suliborski (II szach.) 
18. Damian Kosesk (III szach.)
51. Paweł Dębała (IV szach.)
12. Pola Parol (V szach.)
25. Kamila Koseska (VI szach.)
VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCŁAW OPEN A
Wrocław, 04-10.07.2011
Startowało 42 zawodników.
37. Jakub Suliborski
Wrocławski Festiwal Szachowy - BLITZ
Wrocław, 09.07.2011
Startowało 31 zawodników.
11. Jakub Suliborski
"WAKACJE Z SZACHAMI". GRUPA A (1401+)
Rowy, 11-13.07.2011
Startowało 36 zawodników.
7. Damian Koseski
35. Mateusz Nowicki
II OTWARTE MISTRZOSTWA MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO W SZACHACH KLASYCZNYCH - Grupa A
Międzyrzec Podlaski, 11-16.07.2011
Startowało 35 zawodników.
6. Artur Suliborski
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. B
Warszawa, 14-22.07.2011
Startowało 135 zawodników. 
1. Jakub Suliborski
II OTWARTE MISTRZOSTWA MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO - Turniej BLITZA
Międzyrzec Podlaski, 15.07.2011
Startowało 27 zawodników.
3. Artur Suliborski
XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska
Gdańsk, 17-24.07.2011
Startowało 143 zawodników.
39. Paweł Parol
45. Artur Suliborski
Puchar Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Juniorzy do 8 lat
Warszawa, 30-31.07.2011
Startowało 64 zawodników.
43. Nikodem Jachimowicz
44. Amadeusz Chomko
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Juniorki do 12 lat
Warszawa, 30-31.07.2011
Startowało 63 zawodniczki.
20. Pola Parol
28. Kamila Koseska
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 12 lat 
Warszawa, 30-31.07.2011
Startowało 105 zawodników.
12. Damian Koseski
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 14 lat 
Warszawa, 30-31.07.2011
Startowało 102 zawodników.
71. Arkadiusz Abramowski
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 16 lat 
Warszawa, 30-31.07.2011
Startowało 72 zawodników.
26. Jakub Suliborski
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 18 lat 
Warszawa, 30-31.07.2011
Startowało 61 zawodników.
30. Paweł Parol
41. Artur Suliborski
Puchar Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 8 lat  
Warszawa, 01.08.2011
Startowało 56 zawodników.
49. Nikodem Jachimowicz
52. Amadeusz Chomko
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorki do 12 lat   
Warszawa, 01.08.2011
Startowało 54 zawodniczki.
28. Pola Parol
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 12 lat
Warszawa, 01.08.2011
Startowało 96 zawodników.
19. Damian Koseski
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 14 lat
Warszawa, 01.08.2011
Startowało 90 zawodników.
66. Arkadiusz Abramowski
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 16 lat
Warszawa, 01.08.2011
Startowało 71 zawodników.
21. Jakub Suliborski
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 18 lat
Warszawa, 01808.2011
Startowało 61 zawodników.
47. Paweł Parol
Turniej 10 minutowy
Warszawa, 03.08.2011
Startowało 12 zawodników.
2. Artur Suliborski
Turniej 10 minutowy
Warszawa, 10.08.2011
Startowało 14 zawodników.
6. Artur Suliborski
Turniej 10 minutowy
Warszawa, 17.08.2011
Startowało 10 zawodników.
7. Artur Suliborski
47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa B
Polanica Zdrój, 19-28.08.2011
Startowało 72 zawodników.
21. Paweł Parol (4 do rank. 2000)
47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D
Polanica Zdrój, 19-28.08.2011
Startowało 106 zawodników.
6. Jakub Suliborski
41. Pola Parol
47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - H - szachy szybkie
Polanica Zdrój, 20.08.2011
Startowało 32 zawodników.
6. Jakub Suliborski
47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - BLITZ NOCNY
Polanica Zdrój, 22.08.2011
Startowało 68 zawodników.
27. Paweł Parol
47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa J - Turniej Kloca
Polanica Zdrój, 22.08.2011
Startowało 15 par.
5. Jakub Suliborski (z Bartosz Prażmowski)
IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół - Szkoły Podstawowe V - VI
Dąbki, 23-30.08.2011
Startowało 19 zawodników.

10. Damian Koseski (8. w kat. chłopców)
15. Kamila Koseska (3. w kat. dziewcząt)

47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. A. Rubinsteina - R - BLITZ NOCNY - 2
Polanica Zdrój, 27.08.2011
Startowało 68 zawodników.
8. Jakub Suliborski
32. Paweł Parol
III Czwórmecz Szachowy Dla Upamiętnienie 72 Rocznicy bombardowania Kurowa
Kurów, 02.09.2011
Startowało 4 drużyny (16 zawodników).
1. Drużyna Mińska Mazowieckiego
1. Jakub Suliborski (I szach.)
1. Paweł Parol (II szach.)
2. Artur Suliborski (III szach.)
2. Pola Parol (IV szach.)
Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych 2011
Warszawa, 24.09.2011
Startowało 72 zawodników.
25. Jakub Suliborski (5. do lat 18)
51. Paweł Parol
VII Międzynarodowy Turniej Szachowy Węgrów 2011
Węgrów, 24-25.09.2011
Startowało 78 zawodników.
9. Arkadiusz Abramowski
13. Jerzy Jackiewicz
23. Mateusz Nowicki
29. Nikodem Jachimowicz
11th individual European youth chess rapid championship – B18
Druskininkai (Litwa), 02-03.10.2011
Startowało 11 zawodników.
5. Paweł Parol
8. Artur Suliborski
11th individual European youth chess rapid championship – B16
Druskininkai (Litwa), 02-03.10.2011
Startowało 26 zawodników.
12. Jakub Suliborski
11th individual European youth chess rapid championship – B12
Druskininkai (Litwa), 02-03.10.2011
Startowało 35 zawodników.
15. Damian Koseski
11th individual European youth chess rapid championship – G12
Druskininkai (Litwa), 02-03.10.2011
Startowało 18 zawodniczek.
5. Pola Parol
13. Kamila Koseska
11th European youth teams chess rapid championship - U18
Druskininkai (Litwa), 04.10.2011
Startowało 11 drużyn.
4. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - Jakub Suliborski
II szach. - Paweł Parol 
III szach. - Artur Suliborski
IV szach. - Pola Parol
11th European youth teams chess rapid championship - U14
Druskininkai (Litwa), 04.10.2011
Startowało 15 drużyn.
12. Drużyna EUROLAND 2012
I szach. - Gheorge Andrei Constantin (Bukareszt ROM)
II szach. - Damian Koseski
III szach. - Jan Golecki (Warszawa)
IV szach. - Kamila Koseska
11th individual European youth chess rapid championship – Superfinal B
Druskininkai (Litwa), 04-05.10.2011
Startowało 32 zawodników.
9-16. Paweł Parol
11th individual European youth chess rapid championship – Superfinal G
Druskininkai (Litwa), 04-05.10.2011
Startowało 29 zawodniczek.
17-29. Pola Parol
11th individual European youth chess blitz championship – B18
Druskininkai (Litwa), 06.10.2011
Startowało 22 zawodników.
11. Jakub Suliborski
17. Paweł Parol
18. Artur Suliborski
11th individual European youth chess blitz championship – G14
Druskininkai (Litwa), 06.10.2011
Startowało 16 zawodników.
10. Pola Parol
97th YMCA Autumn 2011-B
Warszawa, 21.09-30.11.2011
Startowało 12 zawodników.
4. Jacek Jóźwik
Mistrzostwa Polski Funkcjonariuszy Celnych 2011
Otwock, 14-15.10.2011
Startowało 45 zawodników.
8. Jacek Jóźwik
IX Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans"
Siedlce, 15-16.10.2011
Startowało 79 zawodników.
13. Robert Brewczyński
18. Artur Suliborski (2. szkoły ponadgimnazjalne)
24. Krzysztof Parol
38. Pola Parol (3. szkoły podst. kl. IV-VI)
40. Marcin Bartnicki (6. szkoły ponadgimnazjalne)
42. Bartosz Brześkiewicz (3. gimnazja)
61. Michał Zieliński
C13 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do OOM - chłopcy 12-13 lat
Bęsia, 16-21.10.2011
Startowało 16 zawodników.
13. Paweł Dębała
C17 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - chłopcy 16-17 lat
Bęsia, 16-21.10.2011
Startowało 11 zawodników.
2. Jakub Suliborski (awans do MP)
6. Paweł Parol
Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich 2011
Warszawa, 29.10.2011
Startowało 96 zawodników.
12. Michał Kopczyński
48. Paweł Parol
I Otwarte Mistrzostwa Zielonki Juniorów do lat 16 w Szachach Szybkich
Zielonka, 06.11.2011
Startowało 55 zawodników.
2. Jakub Suliborski (1. do lat 16)
"Z Szachami Przez Polskę" Zakopane 2011
Zakopane, 06-12.11.2011
Startowało 43 zawodników.
36. Pola Parol (6. do rank. 1600)
Turniej Niepodległości „W hołdzie założycielom II RP..."
Warszawa, 11.11.2011
Startowało 188 zawodników.
38. Michał Kopczyński
44. Jakub Suliborski
53. Jacek Jóźwik
57. Paweł Parol
XVI TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
93 Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski Warszawa 2011 - Grupa do lat 8
Warszawa, 12.11.2011
Startowało 33 zawodników.
14. Amadeusz Chomko
Grand Prix Siedlec 2011 #11 z okazji Święta Niepodległości
Siedlce, 12.11.2011
Startowało 46 zawodników.
9. Michał Zieliński
Turniej Niepodległości ZP PSL o Puchar Mirosława Pszonki
Otwock, 13.11.2011
Startowało 89 zawodników.

5. Jakub Suliborski (1. do lat 16)
9. Michał Kopczyński
24. Artur Suliborski (1. do lat 19)

VIII OTS o Puchar Związku Banków Polskich - Turniej Główny
Warszawa, 19.11.2011
Startowało 37 zawodników.
18. Jacek Jóźwik
VIII OTS o Puchar Związku Banków Polskich - Turniej Młodych Mistrzów
Warszawa, 19.11.2011
Startowało 14 zawodników.
2. Paweł Parol
4. Pola Parol
Liga Mazowiecka Juniorów 2011
Warszawa, 19-20.11.2011
Startowało 14 drużyn (93 zawodników).
5. Drużyna Juniorów MTSz II
2. Artur Suliborski  - I szach.
4. Marcin Bartnicki - II szach. 
6. Olaf Kamiński - III szach.
10. Nikodem Jachimowicz - IV szach. 
8. Katarzyna Bartnicka - V szach.
8. Natalia Bartnicka - VI szach.
11. Drużyna Juniorów MTSz III
5. Emil Pukianiec - I szach. 
11. Kamil Paździorek - II szach.
9. Jakub Dróżdż - III szach.
16. Amadeusz Chomko - IV szach. 
14. Julia Dróżdż - V szach.
5. Maria Zaborowska - VI szach.
Turniej Ostatniej Szansy - C13
Ustroń, 26.11-02.12.2011
Startowało 18 zawodników.
5. Damian Koseski
Turniej Ostatniej Szansy - C17
Ustroń, 26.11-02.12.2011
Startowało 8 zawodników.
6. Paweł Parol
II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa A
Ustroń, 26.11-04.12.2011
Startowało 64 zawodników.
9. Jakub Suliborski
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych
Warszawa, 10.12.2011
Startowało 46 drużyn (192 zawodników).
14. Drużyna SP nr 2 im. Dąbrówki
5. Damian Koseski (I szach.)
26. Jakub Wołosiewicz (II szach.)
52. Michał Jedynak (III szach.)
5. Kamila Koseska (IV szach.)
21. Drużyna SP nr 5 im. J. Wybickiego
10. Pola Parol  (I szach.)
10. Mateusz Nowicki (II szach.)
43. Jan Wierzbowicz (III szach.)
34. Natalia Bartnicka (IV szach.)
25. Publiczna Szkoła Salezjańska
34. Juliusz Kopciński (I szach.)
27. Mateusz Muller (II szach.)
23. Mateusz Źrodowski (III szach.)
12. Maria Zaborowska (IV szach.)
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych
Warszawa, 10.12.2011
Startowało 15 drużyn (61 zawodników).
7. Drużyna Gimnazjum im. Polskiej Macierzy Szkolnej
13. Kamil Paździorek (I szach.)
1. Paweł Dębała (II szach.)
11. Karol Dolata (III szach.)
7. Witan Aleksandra (IV szach.)
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadgimnazjalnych
Warszawa, 10.12.2011
Startowało 8 drużyn (32 zawodników).
1. I Drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej
1. Jakub Suliborski (I szach.)
1. Paweł Parol (II szach.)
1. Artur Suliborski (III szach.)
1. Katarzyna Bartnicka (IV szach.)
2. II Drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej
4. Paweł Sawczuk (I szach.)
2. Marcin Bartnicki (II szach.)
2. Adam Sawczuk (III szach.)
3. Anna Radzio (IV szach.)
European Blitz Chess Championship 2011
Warszawa, 16.12.2011
Startowało 369 zawodników.
255. Artur Suliborski
256. Jakub Suliborski
European Rapid Chess Championship 2011
Warszawa, 17-18.12.2011
Startowało 734 zawodników.
218. Jakub Suliborski
345. Artur Suliborski
461. Jacek Jóźwik
538. Pola Parol
XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2011, Gr-B
Kraków, 27.12.2011-04.01.2012
Startowało 110 zawodników.
1. Jakub Suliborski
Turniej Sylwestrowy w Szachy i Tenisa Stołowego
Karczew, 31.12.2011
Startowało 74 zawodników.
17. Damian Koseski