NASZE STARTY 2019(1.02.2019)
Lp.Nazwa turniejuWyniki
1.Otwarta Liga Mazowiecka 2018/2019
Mazowsze, 02.12.2018-24.02.2019
Startowało 73 zawodnikow. Startowało 12 druzyn.
7. Drużyna MTSz
I szach. - 6. Jakub Suliborski; Marcin Zychowicz; Jacek Jóźwik
II szach. - Bogusław Major; Jacek Jóźwik; Marcin Zychowicz
III szach. - Adam Banasiak; Sławomir Sobieraj; Michał Jóźwik
IV szach. - Zbigniew Koper; Adam Banasiak; Krzysztof Gardyza; Stanisław Przybysz
2.XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa A
Kraków, 27.12.2018-19.01.2019
Startowało 140 zawodnikow.
8. Bartosz Nowicki
115. Pola Parol
3.Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 18-19.01.2019
Chorzów, 18.01.2019-19.01.2019
Startowało 81 zawodnikow.
10. Monika Rykała (3. w kat. uniwersytety)
40. Aleksandra Łapa (4. w kat. uniwersytety medyczne)
4.Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 18-19.02.2019
Chorzów, 18.01.2019-19.01.2019
Startowało 231 zawodnikow.
44. Bartosz Nowicki
91. Paweł Parol
5.Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Drużynowy 19-20.01.2019
Chorzów, 19.01.2019-20.01.2019
Startowało 283 zawodnikow. Startowało 41 druzyn.
4. Drużyna Politechniki Wrocławskiej
V szach. -  Paweł Parol

5. Drużyna Uniwersytetu Warszawskiego
VI szach. - Monika Rykała

19. Drużyna Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
IV szach. -  Aleksandra Łapa

20. Drużyna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
I szach. -  Bartosz Nowicki
6.Turniej Karnawałowy Kobiet im. Ireny Eris
Warszawa, 09.02.2019-09.02.2019
Startowało 22 zawodnikow.
10. Pola Parol
7.OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2019
Węgrów, 10.02.2019-10.02.2019
Startowało 38 zawodnikow.
6. Dawid Dobosiewicz (2. w kat. juniorzy)
8. Krzysztof Dobosiewicz (3. w kat. juniorzy)
8.Mistrzostwa Woj. Mazowieckiego Sędziów Szachowych w Szachach Błyskawicznych
Warszawa, 23.02.2019-23.02.2019
Startowało 16 zawodnikow.
3. Jakub Suliborski
6. Artur Suliborski
9.III Otwarte Mistrzostwa SP nr 8 w Otwocku w szachach szybkich
Otwock, 02.03.2019-02.03.2019
Startowało 90 zawodnikow.
19. Amelia Dróżdż (1. w klas. kobiet; 4. w klas. do lat 9)
10.V Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
Sokołów Podlaski, 03.03.2019-03.03.2019
Startowało 34 zawodnikow.
12. Krzysztof Dobosiewicz (1. w kat. juniorów do 12 lat)
11.III Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie
Uzdowo, 10.03.2019-10.03.2019
Startowało 218 zawodnikow.
11. Jakub Suliborski
12.IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
Siedlce, 28.03.2019-28.03.2019
Startowało 70 zawodnikow.
2. Dawid Dobosiewicz
4. Krzysztof Dobosiewicz
13.Otwarte Mistrzostwa UKS Żagle OPEN
Józefów, 30.03.2019-30.03.2019
Startowało 18 zawodnikow.
2. Damian Graczyk
14.Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa, 31.03.2019-31.03.2019
Startowało 57 zawodnikow.
21. Szymon Kijek
35. Bartosz Suracki
15.Nocne blitzowanie ze złotą drużyną Akademii Leona Koźmińskiego
Warszawa, 05.04.2019-06.04.2019
Startowało 26 zawodnikow.
7. Bartosz Nowicki
10. Jakub Suliborski
16.European Amateur Chess Championships 2019 U-2000
Rodos (Grecja), 06.04.2019-14.04.2019
Startowało 21 zawodnikow.
12. Artur Suliborski
17.Open Przymierza Rodzin,,Z laurą po Laury"
Warszawa, 07.04.2019-07.04.2019
Startowało 22 zawodnikow.
2. Dawid Dobosiewicz (1. do lat 10)
4. Krzysztof Dobosiewicz (1. do lat 12)
18.Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Kobiety
Katowice, 12.04.2019-12.04.2019
Startowało 64 zawodnikow.
16. Pola Parol (4. elo poniżej 1900)
36. Aleksandra Łapa
53. Monika Rykała
19.Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Mężczyźni
Katowice, 12.04.2019-12.04.2019
Startowało 244 zawodnikow.
62. Bartosz Nowicki
127. Paweł Parol
20.Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Kobiety
Katowice, 13.04.2019-13.04.2019
Startowało 42 zawodnikow. Startowało 21 druzyn.
12. Drużyna MTSz
I szach. - Pola Parol
II szach. - 6. Monika Rykała
21.Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Mężczyźni
Katowice, 13.04.2019-13.04.2019
Startowało 146 zawodnikow. Startowało 36 druzyn.
13. Drużyna MTSz
I szach. - Bartosz Nowicki
II szach. - Jakub Suliborski
III szach - Paweł Parol
IV szach. - 4. Michał Kopczyński
22.VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open FIDE
Katowice, 13.04.2019-14.04.2019
Startowało 391 zawodnikow.
84. Jakub Suliborski
23.Wiosenny Turniej Szachowy „Nasze dzieci wybierają mądre gry” - kl. I - III
Warszawa, 09.05.2019-09.05.2019
Startowało 88 zawodnikow.
10. Mateusz Szabat
30. Anna Szabat
38. Mateusz Kijek
44. Bartosz Suracki
57. Daila Laskowska
60. Szymon Kijek
24.Wiosenny Turniej Szachowy „Nasze dzieci wybierają mądre gry” - kl. IV - VIII
Warszawa, 09.05.2019-09.05.2019
Startowało 77 zawodnikow.
19. Krzysztof Gardyza
21. Aleksander Golcew
36. Szymon Suracki
25.Nieoficjalne IV Mistrzostwa Polski w Szachach Superbłyskawicznych (Bullet 1'+1'')
Warszawa, 10.05.2019-10.05.2019
Startowało 35 zawodnikow.
16. Jakub Suliborski
26.Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupy C6, D6, D7
Mińsk Mazowiecki, 11.05.2019-11.05.2019
14. Mikołaj Komorowski (7. klasyfikacja chłopców do 6 lat)
17. Aleksander Tatzky (9. klasyfikacja chłopców do 6 lat)
27.Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupa C7
Mińsk Mazowiecki, 11.05.2019-11.05.2019
Startowało 38 zawodnikow.
19. Mikołaj Rokicki
21. Błażej Bakuła
28. Antoni Ruta
28.Charytatywny Turniej Finałowy „Szachiści grają dla Polonii 2019”
Warszawa, 14.05.2019-14.05.2019
Startowało 42 zawodnikow.
1. Dawid Dobosiewicz
21. Krzysztof Dobosiewicz
29.Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 (III liga)
Warszawa, 18.05.2019-19.05.2019
Startowało 165 zawodnikow. Startowało 26 druzyn.
17. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - 2. Dawid Dobosiewicz
II szach. - 6. Krzysztof Dobosiewicz
III szach. - Wiktor Sobociński
IV szach. - Amelia Rozwadowska
V szach. - Aleksander Golcew
VI szach. - Amelia Major

20. Drużyna Juniorów MTSz II
I szach. - Szymon Suracki
II szach. - Mateusz Kijek
III szach. - Kacper Trepanowski
IV szach. - Łukasz Trepanowski
V szach. - 6. Weronika Lisowska
VI szach. - Daila Laskowska
30.Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szachach
Warszawa, 26.05.2019-26.05.2019
Startowało 10 zawodnikow.
1. Bartosz Nowicki
31.XI OTWARTY TURNIEJ W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH "KARO CHESS"
Siedlce, 30.05.2019-30.05.2019
Startowało 50 zawodnikow.
11. Krzysztof Dobosiewicz (1. SP kl. IV-VI)
21. Dawid Dobosiewicz (2. SP kl. I-III)
32.VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. A (dz. I)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 19 zawodnikow.
3. Anna Szabat
33.VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. C (dz. II)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 33 zawodnikow.
1. Amelia Dróżdż
34.VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. D (ch. II)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 111 zawodnikow.
13. Mateusz Ekner
35.VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. E (dz. III)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 19 zawodnikow.
8. Daila Laskowska
36.VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. F (ch. III)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 41 zawodnikow.
12. Mateusz Szabat
15. Mateusz Kijek
37.VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole - klasyfikacja drużynowa.
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 62 druzyn.
6. Drużyna SP im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim
38.Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 9
Radzymin, 15.06.2019-16.06.2019
Startowało 25 zawodnikow.
8. Amelia Dróżdż (3. w klasyfikacji dziewcząt)
24. Mikołaj Rokicki (4. w klasyfikacji do lat 7)
39.Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 11
Radzymin, 15.06.2019-16.06.2019
Startowało 36 zawodnikow.
4. Dawid Dobosiewicz
10. Krzysztof Dobosiewicz
34. Antoni Rokicki
40.Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 13
Radzymin, 15.06.2019-16.06.2019
Startowało 31 zawodnikow.
9. Krzysztof Gardyza
41.IV TURNIEJ SZACHOWY ***Szachy z Janem Kochanowskim*** 2019 grupa A (FIDE)
Węgrów, 21.06.2019-23.06.2019
Startowało 14 zawodnikow.
3. Dawid Dobosiewicz (1. w kat. młodzików)
42.IV TURNIEJ SZACHOWY ***Szachy z Janem Kochanowskim*** 2019 grupa B
Węgrów, 22.06.2019-23.06.2019
Startowało 20 zawodnikow.
1. Krzysztof Dobosiewicz
43.XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY KŁOCZEW - GP LUBELSZCZYZNY
Kłoczew, 23.06.2019-23.06.2019
Startowało 36 zawodnikow.
4. Jakub Suliborski
44.I Ursynowski Festiwal Szachowy FIDE - turniej OPEN na III i II kategorie PZSzach
Warszawa, 29.06.2019-30.06.2019
Startowało 39 zawodnikow.
15. Krzysztof Dobosiewicz
45.I Ursynowski Festiwal Szachowy FIDE 2019
Warszawa, 29.06.2019-30.06.2019
Startowało 23 zawodnikow.
23. Dawid Dobosiewicz
46.V Miedzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej A
Serpelice, 03.07.2019-07.07.2019
Startowało 28 zawodnikow.
20. Michał Jóźwik
47.Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa, 06.07.2019-14.07.2019
Startowało 132 zawodnikow.
98. Jakub Suliborski
107. Pola Parol
48.Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa, 06.07.2019-14.07.2019
Startowało 148 zawodnikow.
78. Damian Koseski
49.Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa, 06.07.2019-14.07.2019
Startowało 215 zawodnikow.
45. Dawid Dobosiewicz (5. do lat 10)
96. Krzysztof Dobosiewicz
50.Lubartów Miastem Międzynarodowego Dnia Szachów
Lubartów, 20.07.2019-20.07.2019
Startowało 53 zawodnikow.
15. Dawid Dobosiewicz (1. do lat 10)
21. Krzysztof Dobosiewicz (4. do lat 18)
51.CZECH OPEN 2019 'GASCO OPEN' - C - Open Rating Tournament
Pardubice (Czechy), 20.07.2019-27.07.2019
Startowało 265 zawodnikow.
3. Maciej Kowalec
52.III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open A
Suwałki, 05.08.2019-12.08.2019
Startowało 97 zawodnikow.
48. Jakub Suliborski (2. do elo 2200)
53.III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open B
Suwałki, 05.08.2019-12.08.2019
Startowało 94 zawodnikow.
18. Maciej Kowalec
49. Damian Koseski
54.III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Turniej Blitza
Suwałki, 10.08.2019-10.08.2019
Startowało 48 zawodnikow.
16. Jakub Suliborski
55.Turniej "Gródek Dwór" o puchar Wójta Jabłonna Lacka
Gródek-Dwór, 10.08.2019-10.08.2019
Startowało 10 zawodnikow.
3. Dawid Dobosiewicz
13. Krzysztof Dobosiewicz
56.XV Międzynarodowy Festiwal o Puchar Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka
Ostróda, 13.08.2019-20.08.2019
Startowało 58 zawodnikow.
25. Michał Jóźwik
57.XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Ostródzie - Turniej Błyskawiczny
Ostróda, 17.08.2019-17.08.2019
Startowało 78 zawodnikow.
9. Maciej Kowalec
45. Michał Jóźwik
58.XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - Rocznik 2009 -2008 - Chłopcy
Dąbki, 18.08.2019-26.08.2019
Startowało 27 zawodnikow.
2. Dawid Dobosiewicz
4. Krzysztof Dobosiewicz
59.XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu - OPEN A
Poznań, 18.08.2019-25.08.2019
Startowało 99 zawodnikow.
16. Jakub Suliborski (2. w kat. elo 2001-2200)
60.Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D10
Rzeszów, 30.08.2019-31.08.2019
Startowało 82 zawodnikow.
15. Amelia Dróżdż
61.Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C10
Rzeszów, 30.08.2019-31.08.2019
Startowało 175 zawodnikow.
13. Dawid Dobosiewicz
62.Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C12
Rzeszów, 30.08.2019-31.08.2019
Startowało 177 zawodnikow.
65. Krzysztof Dobosiewicz
85. Michał Jóźwik
63.Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D10
Rzeszów, 01.09.2019-01.09.2019
Startowało 71 zawodnikow.
23. Amelia Dróżdż
64.Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - C10
Rzeszów, 01.09.2019-01.09.2019
Startowało 153 zawodnikow.
2. Dawid Dobosiewicz
65.Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C12
Rzeszów, 01.09.2019-01.09.2019
Startowało 157 zawodnikow.
85. Michał Jóźwik
99. Krzysztof Dobosiewicz
66.Turniej z okazji 20. rocznicy wejścia Polski do NATO
Warszawa, 01.09.2019-01.09.2019
Startowało 91 zawodnikow.
5. Damian Graczyk
67.Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 2019
Warszawa, 02.09.2019-06.09.2019
Startowało 63 zawodnikow.
6. Damian Graczyk
68.Mistrzostwa Wojska Polskiego Blitz 2019
Warszawa, 05.09.2019-05.09.2019
Startowało 32 zawodnikow.
10. Damian Graczyk
69.DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA 2019
Poronin, 07.09.2019-15.09.2019
Startowało 341 zawodnikow. Startowało 45 druzyn.
27. Drużyna MTSz
I szach. - Bartosz Nowicki
II szach. - Jakub Suliborski
III szach. - Parol Paweł
IV szach. - 4. Maciej Kowalec
V szach. - 6. Pola Parol
VI szach. - Monika Rykała; Aleksandra Łapa
70.30th NATO Chess Championship 2019
Berlin (Niemcy), 16.09.2019-20.09.2019
Startowało 114 zawodnikow. Startowało 21 druzyn.
2. Drużyna Wojska Polskiego

3. Damian Graczyk
71.IV Międzynarodowy Turniej Nocny w Szachach Parkowych
Pabianice, 21.09.2019-21.09.2019
Startowało 30 zawodnikow.
8. Monika Rykała
72.IV Międzynarodowy Nocny Turniej w Szachach Parkowych - finał
Pabianice, 21.09.2019-21.09.2019
Startowało 8 zawodnikow.
8. Monika Rykała
73.Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. D 9
Olecko, 22.09.2019-27.09.2019
Startowało 13 zawodnikow.
2. Amelia Dróżdż
74.Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. C 11
Olecko, 22.09.2019-27.09.2019
Startowało 30 zawodnikow.
3. Dawid Dobosiewicz
24. Krzysztof Dobosiewicz
75.XII Turniej im. Jana Brustmana do 20 lat-gr.A
Warszawa, 28.09.2019-28.09.2019
Startowało 54 zawodnikow.
11. Michał Jóźwik (4. do lat 12)
76.XII Turniej im. Jana Brustmana 2011rok i młodsi-gr.B
Warszawa, 28.09.2019-28.09.2019
Startowało 33 zawodnikow.
22. Michalina Zaborowska (4. w kat. kobiet)
77.V Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych
Warszawa, 04.10.2019-04.10.2019
Startowało 85 zawodnikow.
31. Bogusław Major
48. Jacek Jóźwik
78.V Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich
Warszawa, 05.10.2019-05.10.2019
Startowało 98 zawodnikow.
25. Jacek Jóźwik
28. Bogusłw Major
79.Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych 2019
Radzymin, 05.10.2019-05.10.2019
Startowało 75 zawodnikow. Startowało 12 druzyn.
7. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - 2. Dawid Dobosiewicz
II szach. - Krzysztof Dobosiewicz
III szach. - Michał Jóźwik
IV szach. - Krzysztof Gardyza
V szach. - Weronika Lisowska
VI szach. - 3. Amelia Dróżdż
80.Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich 2019
Radzymin, 05.10.2019-05.10.2019
Startowało 80 zawodnikow. Startowało 13 druzyn.
6. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - Dawid Dobosiewicz
II szach. - 6. Krzysztof Dobosiewicz
III szach. - Michał Jóźwik
IV szach. - Krzysztof Gardyza
V szach. - Weronika Lisowska
VI szach. - 2. Amelia Dróżdż
81.Atlas Stacja Nowa Gdynia - Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Zgierz, 05.10.2019-05.10.2019
Startowało 138 zawodnikow. Startowało 34 druzyn.
21. Drużyna MTSz
I szach. - Paweł Parol
II szach. - Maciej Kowalec
III szach. - Aleksandra Łapa
IV szach. - Pola Parol
82.Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 9
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 28 zawodnikow.
6. Amelia Dróżdż (1. w klas. dziewcząt)
83.Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 11
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 22 zawodnikow.
3. Michał Jóźwik
7. Dawid Dobosiewicz
9. Krzysztof Dobosiewicz
84.Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 18
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 17 zawodnikow.
16. Weronika Lisowska (3. w kat. dziewcząt do lat 15)
85.Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 9
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 34 zawodnikow.
7. Amelia Dróżdż (1. w klas. dziewcząt)
21. Mikołaj Rokicki
86.Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 11
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 28 zawodnikow.
5. Dawid Dobosiewicz
9. Michał Jóźwik
10. Krzysztof Dobosiewicz
19. Antoni Rokicki
87.Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 18
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 16 zawodnikow.
15. Weronika Lisowska (3. w kat. dziewcząt do lat 15)
88.Atlas Stacja Nowa Gdynia - Mistrzostw Polski w Szachach Szybkich
Zgierz, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 208 zawodnikow.
82. Maciej Kowalec
94. Pola Parol (6. w kat. kobiet)
123. Paweł Parol
154. Aleksandra Łapa
208. Monika Rykała
89.II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych
Warszawa, 18.10.2019-18.10.2019
Startowało 56 zawodnikow.
5. Artur Suliborski
24. Bogusław Major
90.II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach szybkich
Warszawa, 19.10.2019-19.10.2019
Startowało 59 zawodnikow.
25. Bogusław Major
91.XII Otwocka Jesień Szachowa - Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Otwock, 19.10.2019-19.10.2019
Startowało 42 zawodnikow.
11. Mateusz Kociubiński
92.XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans" Siedlce 2019
Siedlce, 19.10.2019-20.10.2019
Startowało 98 zawodnikow.
17. Dawid Dobosiewicz (1. w kat. chłopcy kl. IV-VI)
19. Krzysztof Dobosiewicz (2. w kat. chłopcy kl. IV-VI)
93.VII OTWARTE RODZINNE MISTRZOSTWA KSP SIEDLCE
Siedlce, 26.10.2019-26.10.2019
Startowało 46 zawodnikow. Startowało 23 druzyn.
1. Drużyna Rodziny Dobosiewicz
I szach. - 1. Dawid Dobosiewicz
II szach. - 5. Krzysztof Dobosiewicz
94.XXXI Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości i Grand Prix Siedlec #11
Siedlce, 09.11.2019-09.11.2019
Startowało 34 zawodnikow.
15. Dobosiewicz Dawid (1. do lat 12)
17. Dobosiewicz Krzysztof (2. do lat 12)
95.PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C11
Ustroń, 10.11.2019-16.11.2019
Startowało 50 zawodnikow.
?. Michał Jóźwik
96.Turniej Niepodległości 2019 - gr. A
Warszawa, 11.11.2019-11.11.2019
Startowało 85 zawodnikow.
54. Pola Parol (6. w kat. Kobiet; 6. do rank. 2000)
97.Turniej Niepodległości 2019 - gr. B
Warszawa, 11.11.2019-11.11.2019
Startowało 152 zawodnikow.
77. Jakub Dróżdż
98.Turniej Niepodległości 2019 - gr. C
Warszawa, 11.11.2019-11.11.2019
Startowało 71 zawodnikow.
6. Amelia Dróżdż (1. w kat dziewcząt do 9 lat)
29. Antoni Rokicki
67. Mikołaj Rokicki
Nasze starty 2017(2017-01-06) Nasze starty 2016(2015-12-31) Nasze starty 2015(2014-12-31) Nasze starty 2014(2013-12-29) Nasze starty 2013(2013-01-01) Nasze starty 2012(2011-12-09) Nasze starty 2011(2010-12-31) Nasze starty 2010(2010-01-15) Nasze starty 2008(2009-01-20) Nasze starty 2009(2009-06-20) Nasze starty 2018(2018-01-02)