Nasze starty 2013 (2013-01-01)

Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2013 roku.


 

 Lp

Nazwa turniejuRezultaty

 1.

XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012, Gr-B
Kraków, 27.12-04.01.2013
Startowało 108 zawodników. 
7. Jakub Suliborski
12. Paweł Parol
60. Pola Parol

 2.

XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012, Gr-C
Kraków, 27.12-04.01.2013
Startowało 64 zawodników. 
23. Krzysztof Parol

 3.

XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2012 - blitz
Kraków, 01.01.2013
Startowało 62 zawodników.
31. Paweł Parol  

4.

Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (3)
Warszawa, 05-06.1.01.2013
Startowało 26 zawodników.
24. Arkadiusz Dróżdż
26. Jakub Dróżdż

5.

Mistrzostwa Polski Funkcjonariuszy Celnych 2013
Białobrzegi, 11-12.01.2013
Startowało 56 zawodników.
6. Jacek Jóźwik 

6.

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 11-12.01.2013
Katowice, 11-12.01.2013
Startowało 199 zawodników.
31. Michał Kopczyński

 7.

VII Otwarte Mistrzostwa SP 12 Otwock o Puchar Prezydenta Otwocka
Otwock, 12.01.2013
Startowało 75 zawodników.
3. Przemysław Laszczak 

8.

Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 12-13.01.2013
Katowice, 12-13.01.2013
Startowało 37 drużyn (243 zawodników). 
3. Drużuna UW
zaw. rezerw. (grający) Michał Kopczyński

9.

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2012/2013
Mazowsze, 13.01-24.02.2013
Startowało 10 drużyn (91 zawodników).

2. Drużyna MTSz (awans do II ligi)
I szach. - Michał Kopczyński (4); Piotr Delekta
II szach. - Robert Brewczyński (2)
III szach. - Jakub Suliborski (4); Paweł Parol; Marcin Zychowicz
IV szach. - Jacek Jóźwik (1); Dariusz Aniszewski; Artur Suliborski
V szach. - Anna Delekta (3); Pola Parol
 10.

VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open B
Góra Świętej Anny, 26.01-03.02.2013
Startowało 96 zawodników.

5. Paweł Parol 
15. Jakub Suliborski
24. Artur Suliborski
53. Pola Parol (2. do rank. 1550)
77. Przemysław Laszczak
 11.

VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open D - Juniorzy
Góra Świętej Anny, 26.01-03.02.2013
Startowało 8 zawodników. 

7. Mateusz Muller
 12.

Klub PZSzach 79 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 31.01.2013
Startowało 24 zawodników.

21. Jakub Dróżdż
22. Arkadiusz Dróżdż
 13.

Turniej Kloca Sprzedajemy.pl
Góra Świętej Anny, 31.01.2013
Startowało 12 par.

5. Suliborski Jakub / Góra Jan
8. Suliborski Artur / Paweł Parol
11. Pola Parol / Śliwicka Alicja
12. Mateusz Muller / Kozakiewicz Joanna
 14.

I Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 150-ej rocznicy Bitwy pod Węgrowem
Węgrów, 01-03.02.2013
Startowało 124 zawodników.

2. Piotr Delekta
28. Anna Delekta (1. dziewczęta do 18 lat; 5. w kat. kobiet)
58. Nikodem Jachimowicz (4. chłopcy do 10 lat)

 15.

VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - BLITZ
Góra Świętej Anny, 02.02.2013
Startowało 61 zawodników.

20. Jakub Suliborski
24. Artur Suliborski
31. Paweł Parol
39. Pola Parol (4. do rank. 1800)
53. Przemysław Laszczak
61. Mateusz Muller
 16. Klub PZSzach 80 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 07.02.2013
Startowało 33 zawodników.
27. Jakub Dróżdż
30. Arkadiusz Dróżdż
 17.

Turniej SP 353 w Wesoła do 19 lat
Warszawa, 16.02.2013
Startowało 49 zawodników.

28. Janusz Kędziorek
39. Zofia Kaczmarek
 18.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
Jastrzębia Góra, 18-23.02.2013
Startowało 60 zawodników.

14. Pola Parol (2. w kat. juniorek)
26. Przemysław Laszczak
45. Jakub Dróżdż
47. Krzysztof Parol

 19.

Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" Turniej Błyskawiczny
Jastrzębia Góra, 19.02.2013
Startowało 42 zawodników.

11. Pola Parol
30. Krzysztof Parol
31. Przemysław Laszczak
38. Jakub Dróżdż

 20.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów C-18
Szczyrk, 17-24.03.2013
Startowało 48 zawodników.

37. Jakub Suliborski
 21.

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Grand Prix Lub.2013 - FIDE
Kąkolewnica, 17.03.2013
Startowało 82 zawodników.

1. Piotr Delekta
16. Przemysław Laszczak (1. jun. do lat 14)
 22.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów - Impreza towarzysząca - Turniej BLITZ
Szczyrk, 20.03.2013
Startowało 101 zawodników.

28. Jakub Suliborski
 23.

Turniej SP 353 w Wesoła do 19 lat
Warszawa, 23.03.2013
Startowało 39 zawodników. 

4. Damian Koseski
8. Przemysław Laszczak
28. Janusz Kędziorek

 24. Turniej 10 minutowy
Warszawa, 28.03.2013
Startowało 15 zawodników.
9. Artur Suliborski
 25.

III Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej 2013 PUKS "Fides" Węgrów
Węgrów, 02.04.2013
Startowało 36 zawodników.

4. Maria Zaborowska (1. w kat. dziewcząt; 1. dziewczęta do lat 10)
15. Maciej Zaborowski (3. chłopcy do lat 8)
22. Maria Mrzygłód (6. w kat. dziewcząt; 2. dziewczęta do lat 8)
24. Barbara Mrzygłód (7. w kat. dziewcząt; 5. dziewczęta do lat 10)

 26.

Szachiści grają dla Polonii - Finał
Warszawa, 05.04.2013
Startowało 40 zawodników.

6. Pola Parol
21. Mateusz Sobiepanek
 27.

Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię w Zielonce (rocznik 2000 i młodsi)
Zielonka, 06.04.2013
Startowało 22 zawodników.

14. Igor Weber
 28.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - C12
Wałbrzych, 11-17.04.2013
Startowało 46 zawodników.

28. Przemysław Laszczak
 29.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - D14
Wałbrzych, 11-17.04.2013
Startowało 46 zawodniczek.

5. Pola Parol
 30. I OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA KSPiKG w SIEDLCACH
Siedlce, 13.04.2013
Startowało 101 zawodników.

10. Jakub Dróżdż
21. Arkadiusz Dróżdż
28. Maria Zaborowska

 31. X Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - (roczniki 1999-1994)
Warszawa, 13.04.2013
Startowało 22 zawodników.

4. Maciej Kowalec

 32.

Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szachach
Warszawa, 14.04.2013
Startowało 30 zawodników.

3. Michał Kopczyński
 33.

Bank Spółdzielczy-Otw.Mistrz.Międzyrzeca Podl.w Szach.Szyb.-Grand Prix Lub.-FIDE
Międzyrzec Podlaski, 14.04.2013
Startowało 78 zawodników.

1. Piotr Delekta
 34.

Otwarte Mistrzostwa Warszawy Przedszkolaków 2013 - dziewczęta
Warszawa, 14.04.2013
Startowało 22 zawodniczki.

3. Maria Mrzygłód

 35.

Otwarte Mistrzostwa Warszawy Przedszkolaków 2013 - chłopcy
Warszawa, 14.04.2013
Startowało 85 zawodników.

13. Maksym Wesołowski

 36.

Klub PZSzach 91 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 25.04.2013
Startowało 30 zawodników.

8. Artur Suliborski
 37.

VI MTS Memoriał Profesora Andrzeja Guzińskiego A
Łazy, 28.04-05.05.2013
Startowało 14 zawodników.

5. Jakub Suliborski
 38.

VI MTS Memoriał Profesora Andrzeja Guzińskiego B
Łazy, 28.04-05.05.2013
Startowało 24 zawodników.

5. Damian Koseski
10. Andrzej Koseski
18. Jakub Dróżdż
21. Kamila Koseska
24. Arkadiusz Dróżdż
 39. Turniej Akademii Szachowej
Spała, 30.04.2013
Startowało 20 zawodników.
11. Pola Parol
 40.

XIII Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów w szachach szybkich
Milanówek, 01.05.2013
Startowało 85 zawodników.

7. Przemysław Laszczak (5 chł. do lat 15)
 41. Puchar Polski do 8 lat - Chłopcy
Poronin, 02-05.05.2013
Startowało 86 zawodników.
45. Maciej Zaborowski
 42. Turniej Blitza o puchar i nagrody Dyrektora Ośrodka Fala 1 w Łazach
Łazy, 03.05.2013
Startowało 28 zawodników.
7. Jakub Suliborski
8. Damian Koseski
21. Jakub Dróżdż
27. Julia Dróżdż
24. Arkadiusz Dróżdż
 43. XXV Turniej Szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja - GP Siedlec 2013 #5
Siedlce, 04.05.2013
Startowało 57 zawodników.
1. Piotr Delekta
 44.

Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2013 w szachach błyskawicznych
Warszawa, 08.05.2013
Startowało 40 zawodników.

19. Przemysław Laszczak (2 junior do 12 lat, 5 junior do 18 lat)
 45.

XII Otwarty Turniej Szachowy - Kłoczew 2013 - FIDE - Grand Prix Lubelszczyzny
Kłoczew, 12.05.2013
Startowało 57 zawodników.

5. Piotr Delekta
12. Jakub Suliborski
22. Artur Suliborski
25. Przemysław Laszczak (1 junior do 14 lat)
 46.

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2012/2013
Mińsk Mazowiecki, 18-19.05.2013
Startowało 13 drużyn (80 zawodników).

4. MTSz II (awans do II ligi juniorów)
I szach. - Maciej Kowalec (2)
II szach. - Paweł Dębała (7)
III szach. - Przemysław Laszczak (1)
IV szach. - Jakub Dróżdż (7)
V szach. - Anna Delekta (1)
VI szach. - Kamila Koseska (5)

9. MTSz III
I szach. - Adrian Więsik
II szach. - Jan Wierzbowicz
III szach. - Mateusz Nowicki (3)
IV szach. - Olaf Kamiński (8)
V szach. - Katarzyna Bartnicka (6)
VI szach. - Maria Zaborowska (6)

12. MTSz IV
I szach. - Jakub Wołosiewicz (10)
II szach. - Kamil Pździorek (9), Amadeusz Chomko
III szach. - Amadeusz Chomko, Michał Jedynak
IV szach. - Michał Jedynak, Maksym Wesołowski
V szach. - Małgorzata Krzewska (8)
VI szach. - Julia Dróżdż, Rozalia Różycka

 47. Turniej 10 minutowy
Warszawa, 22.05.2013
Startowało 6 zawodników.
3. Artur Suliborski
 48.

"Karo Chess 2013" - Pamięci Magnificencji Rektora dr inż. Leszka Gadomskiego
Siedlce, 23.05.2013
Startowało 61 zawodników.

1. Piotr Delekta
6. Paweł Parol (2 w kat. szkół ponadgimnaz.)
14. Artur Suliborski (3 w kat. szkół ponadgimnaz.)
17. Anna Delekta (1 w kat. kobiet; 4 w kat. szkół ponadgimnazjalnych)
51. Jan Wierzbowicz (5 w kat. gimnazjum)
 49.

Ogólnopolskie Drużynowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych
Solina, 27-29.05.2013
Startowało 25 drużyn (102 zawodników).

13. Drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Jakub Suliborski - 5 (I szach.)
Paweł Parol (II szach.)
Artur Suliborski - 6 (III szach.)
Katarzyna Bartnicka (IV szach.)
 50. IV Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego w Szachach Klasycznych
Międzyrzec Podlaski, 30.05-02.06.2013
Startowało 16 zawodników.

3. Paweł Parol
5. Przemysław Laszczak
8. Artur Suliborski

 51.

"Dzień sportu" z okazji 35-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Ustronie" w Radomiu
Radom, 01.06.2013
Startowało 28 zawodników.

2. Jakub Suliborski
 52. Otwarte Mistrzostwa Siedlec w szachach szybkich - GP Siedlec 2013 #6
Siedlce, 01.06.2013
Startowało 40 zawodników.
11. Michał Zieliński
 53.

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych
Bydgoszcz, 09.06.2013
Startowało 99 zawodników.

33. Jakub Suliborski
38. Artur Suliborski
71. Paweł Parol
 54. Turniej w ramach Kursu dla Nauczycieli Mazowsza
Warszawa, 08.06.2013
Startowało 21 zawodników.
5. Edyta Kuć
7. Ewa Majewska
21. Magdalena Zawadka
 55. Turniej A Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku
Otwock, 15-16.06.2013
Startowało 18 zawodników.
17. Arkadiusz Komuda
18. Maksym Wesołowski
 56. Turniej B Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku
Otwock, 16.06.2013
Startowało 30 zawodników.
9. Wiktoria Stradczuk
10. Igor Weber
 57. VI TURNIEJ SZACHOWY IM. WITOLDA GOMBROWICZA Grupa A
Ostrowiec Świętokrzyski, 16.06.2013
Startowało 31 zawodników.
8. Artur Suliborski
 58.

XXVIII Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa C - MŁODZICY
Wrocław, 20-23.06.2013
Startowało 29 zawodników.

7. Przemysław Laszczak

59.

Mistrzostwa Polski Amatorów 2013
Wrocław, 21-23.06.2013
Startowało 70 zawodników.

35. Artur Suliborski
 60.

X Turniej do 20 lat w Konstancinie
Konstancin, 23.06.2013
Startowało 26 zawodników.

9. Maria Zaborowska (5. ucz. SP; 2. dziewcząt; 3. do lat 10)
15. Maciej Zaborowski (4. do lat 8)
 61.

Turniej Pierwszej Szansy C13
Ustroń, 30.06-06.07.2013
Startowało 28 zawodników.

20. Jakub Dróżdż
 62.

Turniej Pierwszej Szansy C15
Ustroń, 30.06-06.07.2013
Startowało 23 zawodników.

12. Arkadiusz Abramowski
 63.

IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA A
Łazy, 30.06-08.07.2013
Startowało 45 zawodników.

36. Jakub Suliborski
 64.

IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B
Łazy, 30.06-08.07.2013
Startowało 89 zawodników.

4. Paweł Parol
47. Pola Parol
 65.

Z szachami przez świat - Hiszpania 2013
Lloret de Mar, 07-11.07.2013
Startowało 6 zawodników.

1. Damian Koseski
4. Kamila Koseska
 66. XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - B 1600-2000
Kowalewo Pomorskie, 10-16.07.2013
Startowało 92 zawodników.
23. Maciej Kowalec
 67. Blitz w KowalewiePomorskim - Zgłoszony do FIDE
Kowalewo Pomorskie, 13.07.2013
Startowało 81 zawodników.
40. Maciej Kowalec
 68.

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR REKTORA P.W.S.Z. W SUWAŁKACH
Suwałki, 14-18.07.2013
Startowało 22 zawodników.

3. Paweł Parol
 69. CZECH OPEN 2013 "CESKA PODNIKATELSKA POJISTOVNA OPEN" - turnaj C open rating tournament with rating for FIDE
Pardubice (CZECHY), 20-27.07.2013
Startowało 197 zawodników.
21. Jacek Jóźwik
 70.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga
Karpacz, 22-30.07.2013
Startowało 10 drużyn (63 zawodników).

6. I Drużyna Juniorów MTSz
I szach - 3. Jakub Suliborski
II szach - Filip Delekta
III szach - Damian Koseski
IV szach - 6. Przemysław Laszczak
V szach - Anna Delekta
VI szach - 2. Pola Parol

 71.

KARPACZ II – CHESS OPEN 2013
Karpacz, 22-30.07.2013
Startowało 37 zawodników.

11. Paweł Parol (5. do rank. 2000)
 72.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga
Szczyrk, 22-30.07.2013
Startowało 43 drużyny (267 zawodników).

37. II Drużyna Juniorów MTSz
I szach - Arkadiusz Abramowski
II szach - Paweł Dębała
III szach - Mateusz Nowicki (Jakub Dróżdż)
IV szach - Jakub Dróżdż (Olaf Kamiński)
V szach - Weronika Frączek
VI szach - Kamila Koseska
Zawodnik rezerwowy: Olaf Kamiński

 73. Blitz SZCZYRK OPEN
Szczyrk, 27.07.2013
Startowało 122 zawodników.
52. Weronika Frączek (3. w kat. kobiet)
74. Artur Suliborski
85. Arkadiusz Abramowski
91. Paweł Dębała
105. Jakub Dróżdż 
 74. Karpacz - Blitz
Karpacz, 28.07.2013
Startowało 32 zawodników.
15. Damian Koseski (4. junior do l. 14)
22. Pola Parol
28. Przemysław Laszczak (6. junior do l. 12)
 75. Papid Szczyrk OPEN
Szczyrk, 28.07.2013
Startowało 50 zawodników.
23. Artur Suliborski
 76.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C10
Olsztyn, 01-03.08.2013
Startowało 103 zawodników.

33. Piotr Delekta jr
 77.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D10
Olsztyn, 01-03.08.2013
Startowało 55 zawodniczek.

55. Rozalia Różycka
 78.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C12
Olsztyn, 01-03.08.2013
Startowało 86 zawodników.

32. Przemysław Laszczak
 79.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C14
Olsztyn, 01-03.08.2013
Startowało 70 zawodników.

38. Damian Koseski
42. Mateusz Nowicki
 80.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D14
Olsztyn, 01-03.08.2013
Startowało 47 zawodniczek.

9. Pola Parol
38. Kamila Koseska
 81.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C16
Olsztyn, 01-03.08.2013
Startowało 80 zawodników.

60. Paweł Dębała
61. Arkadiusz Abramowski
64. Maciej Kowalec
 82.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C18
Olsztyn, 01-03.08.2013
Startowało 50 zawodników.

25. Jakub Suliborski
 83.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C10
Olsztyn, 03-04.08.2013
Startowało 87 zawodników.

61. Piotr Delekta jr
 84.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C12
Olsztyn, 03-04.08.2013
Startowało 74 zawodników.

32. Przemysław Laszczak
 85.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C14
Olsztyn, 03-04.08.2013
Startowało 65 zawodników.

33. Damian Koseski
59. Mateusz Nowicki
 86.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D14
Olsztyn, 03-04.08.2013
Startowało 44 zawodniczek.

12. Pola Parol
 87.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C16
Olsztyn, 03-04.08.2013
Startowało 79 zawodników.

60. Maciej Kowalec
68. Paweł Dębała
72. Arkadiusz Abramowski
 88.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C18
Olsztyn, 03-04.08.2013
Startowało 47 zawodników.

24. Jakub Suliborski
 89. Wakacyjny Turniej Szachowy
Legionowo, 03.08.2013
Startowało 54 zawodników.
29. Igor Weber
 90.

Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. B
Warszawa, 05-13.08.2013
Startowało 125 zawodników.

42. Przemysław Laszczak (5. w kat. C12)
 91. 66 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - B do 1800
Nakło, 08-14.08.2013
Startowało 33 zawodników.
1. Maciej Kowalec
 92. Turniej Błyskawiczny
Nakło, 10.08.2013
Startowało 26 zawodników.
16. Maciej Kowalec
 93.

Wakacje z Szachami - Open A
Puławy, 11-17.08.2013
Startowało 40 zawodników.

7. Jakub Dróżdż
23. Kamila Koseska
24. Damian Koseski
30. Mateusz Nowicki
 94.

Wakacje z Szachami - Open B
Puławy, 11-17.08.2013
Startowało 98 zawodników.

13. Maria Zaborowska (1. dziewczęta do lat 11)
17. Olaf Kamiński
29. Jakub Wołosiewicz
 95. Szach Progresywne
Puławy, 13.08.2013
Startowało 46 zawodników.
1. Mateusz Nowicki
8. Olaf Kamiński
26. Kamila Koseska
 96. Wakacyjny Turniej Błyskawiczny
Puławy, 13.08.2013
Startowało 66 zawodników.
5. Jakub Dróżdż
7. Damian Koseski
30. Jakub Wołosiewicz
42. Maria Zaborowska
 97. X Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2013 - OPEN
Ostróda, 16-22.08.2013
Startowało 60 zawodników.
4. Maciej Kowalec (2. w kat. juniorów)
 98.

KONIK MORSKI REWALA 2013 GoldChess Open
Rewal, 20-29.08.2013
Startowało 71 zawodników.

2. Jakub Suliborski
19. Paweł Parol
22. Artur Suliborski
 99. Fide Blitz Open Ostróda 2013
Ostróda, 21.08.2013
Startowało 39 zawodników.
15. Maciej Kowalec
 100. KONIK MORSKI REWALA 2013
Międzynarodowy Turniej szachów Fischera P-10
Rewal, 23.08.2013
Startowało 42 zawodników.
21. Jakub Suliborski
 101.

DĄBKI - CHESS FESTIWAL 2013
Dąbki, 23-31.08.2013
Startowało 82 zawodników.

32. Pola Parol
 102. KONIK MORSKI REWALA 2013
Międzynarodowy Turniej szachów szybkich P-15
Rewal, 25.08.2013
Startowało 44 zawodników.
14. Jakub Suliborski (2. do lat 18)
 103. KONIK MORSKI REWALA 2013
Międzynarodowy Turniej szachów błyskawicznych P-5
Rewal, 25.08.2013
Startowało 91 zawodników.
20. Jakub Suliborski
 104. KONIK MORSKI REWALA 2013 Turniej Kloca
Rewal, 26.08.2013
Startowało 21 par.
10. Artur Suliborski (z Maciejem Adamowiczem)
 105.

Klub PZSzach 106 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 29.08.2013
Startowało 37 zawodników.

18. Jakub Dróżdż
36. Arkadiusz Dróżdż
 106.

DMP - II Liga seniorów
Poronin, 07-15.09.2013
Startowało 32 drużyny (217 zawodników).

9. Drużyna MTSz
I szach. - Robert Brewczyński (30)
II szach. - Jakub Suliborski  (11)
III szach. - Paweł Parol (9)
IV szach. - Jacek Jóźwik (20)
V szach. - Maciej Kowalec (17)  
VI szach. - Katarzyna Murawko (5)
zawodnik rezerwowy - Artur Suliborski
 107. GP Siedlec 2013 #9
Siedlce, 07.09.2013
Startowało 31 zawodników.
2. Artur Suliborski
 108. IX TURNIEJ SZACHOWY ŚW. KRZYSZTOFA w WĘGROWIE
Węgrów, 08.09.2013
Startowało 72 zawodników.
4. Artur Suliborski
50. Piotr Delekta jr
57. Nikodem Jachimowicz
 109. Klub PZSzach 108 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 12.09.2013
Startowało 24 zawodników.
3. Artur Suliborski
 110.

III Ogólnopolski Turniej Chorzów 2013 - Open A do 2200
Chorzów, 14-15.08.2013
Startowało 39 zawodników.

4. Artur Suliborski
 111.

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 9
Zielonka, 14-15.09.2013
Startowało 55 zawodników. 

22. Maciej Zaborowski  
26. Maksym Wesołowski
 112.

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 11
Zielonka, 14-15.09.2013
Startowało 45 zawodników.

23. Piotr Delekta jr    
28. Maria Zaborowska (10 w kat. dziewcząt).
 113.

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 13
Zielonka, 14-15.09.2013
Startowało 25 zawodników.

2. Przemysław Laszczak (1. w kat. chłopców)  
14. Mateusz Nowicki
22. Norbert Gąsior
 114.

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 15 (18)
Zielonka, 14-15.08.2013
Startowało 15 zawodników.

5. Damian Koseski 
14. Kamila Koseska (3. w kat. dziewcząt; 2. w kat. dziewcząt do lat 15)
 115. Klub PZSzach 109 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 19.09.2013
Startowało 35 zawodników.
3. Artur Suliborski  
8. Paweł Parol
 116. Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich 2013
Warszawa, 28.09.2013
Startowało 91 zawodników.
82. Jakub Dróżdż
84. Arkadiusz Dróżdż
 117. *** Nocny Maraton Szachowy - Kolbuszowa 2013 ***
Kolbuszowa, 28/29.09.2013
Startowało 31 zawodników.
1. Artur Suliborski
 118. Otwarta Liga Mazowiecka
Województwo Mazowieckie, 29.09-08.12.2013
Startowało 12 drużyn (79 zawodników).
7. Drużyna MTSz
I szach. - 6. M. Zychowicz, M. Kowalec,
II szach. - 6. P. Laszczak, M. Zieliński,
III szach. - 2. M. Zieliński, A. Banasiak,
IV szach. - 6. A. Banasiak, C. Przasnek.
 119. 23rd EUROPEAN YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 2013 - GIRLS U14
Montenegro (Czarnogóra), 29.09-08.10.2013
Startowało 81 zawodniczek.
43. Pola Parol
 120. GP Siedlec 2013 #10
Siedlce, 05.10.2013
Startowało 30 zawodników.
1. Artur Suliborski
 121. VI turniej im.Jana Brustmana
Warszawa, 05.10.2013
Startowało 112 zawodników.
4. Maciej Kowalec  
20. Amadeusz Chomko (2. do lat 10) 
24. Maria Zaborowski (2. w kat. kobiet; 4. do lat 10) 
37. Maciej Zaborowski (3. do lat 8)
 122.

Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - D11
Bęsia, 13-18.10.2013
Startowało 8 zawodniczek.

8. Maria Zaborowska
 123.

Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - C13
Bęsia, 13-18.10.2013
Startowało 13 zawodników.

2. Przemysław Laszczak
6. Jakub Dróżdż
 124.

Eliminacje strefowe MA+WM do MPJ'2014 - grupa C15
Bęsia, 13-18.10.2013
Startowało 12 zawodników.

6. Damian Koseski 
 125.

Eliminacje strefowe MA+WM do MPJ'2014 - grupa C17
Bęsia, 13-18.10.2013
Startowało 4 zawodników.

3. Maciej Kowalec
 126 Szachowy Weekend w Galerii Kaskada - OPEN
Szczecin, 19.10.2013
Startowało 110 zawodników.
27. Paweł Parol
 127.

XI Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych szans"
Siedlce, 19-20.10.2013
Startowało 89 zawodników.

4. Jakub Suliborski (1. w kat. szkół ponadgimnazjalnych)
11. Dariusz Pawłowski 
17. Anna Delekta (1. w kat. kobiet; 2. w kat. szkół ponadgimnazjalnych)
27. Michał Zieliński
33. Piotr Delekta jr (3. w kat. szkół podstawowych kl. IV-VI)  
62. Jacek Jóźwik
 128. Błyskawiczne Mistrzostwa Polski Sędziów Szachowych
Puławy, 26.10.2013
Startowało 23 zawodników.
6. Artur Suliborski  
8. Jakub Suliborski
 129. X Memoriał Szachowy im. bł. bpa Leona Wetmańskiego
Gąbin, 26-27.10.2013
Startowało 65 zawodników. 
7. Maciej Kowalec
 130. II Turniej o Puchar Wójta Gminy Raszyn
Raszyn, 09.10.2013
Startowało 58 zawodników.
3. Jakub Suliborski
4. Artur Suliborski
12. Przemysław Laszczak
 131.

IX Otwarty Turniej z Cyklu 2013 o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi”
Lublin, 10.11.2013
Startowało 13 zawodników.

3. Artur Suliborski
 132.

VI Turniej Szachowy o Puchar Krystyny Bętkowskiej, Prezesa ZM PSL w Otwocku
Otwock, 10.11.2013
Startowało 48 zawodników.

1. Przemysław Laszczak
 133.

VI Turniej Szachowy o Puchar Mirosława Pszonki, Prezesa ZP PSL w Otwocku
Otwock, 10.11.2013
Startowało 43 zawodników.

18. Maciej Kowalec (1 w kat. 15-16 lat; 2 w kat. do 1800)
 134.

Turniej Ostatniej Szansy Grupa C11
Łazy, 10-16.11.2013
Startowało 10 zawodników.

7. Piotr Delekta jr
 135.

Turniej Niepodległości „W hołdzie założycielom II RP, twórcom jej potęgi szachowej"
Warszawa, 11.11.2013
Startowało 202 zawodników.

44. Jakub Suliborski
56. Paweł Parol
109. Pola Parol
121. Jacek Jóźwik

 136. XVIII Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 8 lat 2013
Warszawa, 11.11.2013
Startowało 54 zawodników.
10. Maciej Zaborowski
 137. XVIII Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 10 lat 2011
Warszawa, 11.11.2013
Startowało 26 zawodników.
6. Maria Zaborowska
 138. XVIII Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat 2013
Warszawa, 11.11.2013
Startowało 22 zawodników.
3. Przemysław Laszczak
 139. XVIII Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 16 lat 2013
Warszawa, 11.11.2013
Startowało 16 zawodników.
2. Maciej Kowalec
 140. Mistrzostwa Polski Ministrantów - Turniej B
Starachowice, 13.11.2013
Startowało 30 zawodników.
8. Mateusz Nowicki
 141.

II Turniej Hostel Olimpic FIDE 5 rund
Puławy, 23-24.11.2013
Startowało 13 zawodników.

11. Artur Suliborski
 142. IIITurniej Grand Prix SP 353 do 19 lat
Warszawa, 23.11.2013
Startowało 29 zawodników.
11. Maciej Zaborowski 
13. Maria Zaborowska
 143. X OTSz o Puchar Związku Banków Polskich - Turniej Główny
Warszawa, 23.11.2013
Startowało 27 zawodników.
13. Jacek Jóźwik
 144. X OTSz o Puchar Związku Banków Polskich - Turniej Młodych Mistrzów
Warszawa, 23.11.2013
Startowało 14 zawodników.
1. Maciej Kowalec
 145. Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego 2013/2014 w szachach (turniej indywidualny)
Lublin, 30.11.2013
Startowało 24 zawodników.
5. Artur Suliborski
 146. Mokotowski Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży do lat 16
Warszawa, 30.11.2013
Startowało 26 zawodników.
1. Maciej Kowalec
 147. II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa C
Warszawa, 30.11.2013
Startowało 42 zawodników. 
17. Artur Rybałtowski
 148. Turniej na IV i V kategorię szachową
Wołomin, 30.11.2013
Startowało 28 zawodników.
28. Michał Stradczuk
 149. Otwarte Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kategorii)
Wołomin, 30.11-01.12.2013
Startowało 30 zawodników.
22. Wiktoria Stradczuk
 150. OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2013 TURNIEJ A
Węgrów, 30.11-01.12.2013
Startowało 26 zawodników. 
8. Zaborowska Maria
18. Zaborowski Maciej
26. Nikodem Jachimowicz
 151. Puchar GALERII WYPIEKÓW LUBASZKA
Warszawa, 07.12.2013
Startowało 96 zawodników.
14. Igor Weber 
18. Wiktoria Stradczuk
 152. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich
Warszawa, 07.12.2013
Startowało 60 drużyn (250 zawodników).
20. Salezjańska SP
I szach. - 48. Mateusz Źródłowski
II szach. - 50. Mateusz Muller
III szach. - 15. Maciej Zaborowski
IV szach. - 6. Maria Zaborowska
 
7. SP Wiązowna
I szach. - 1. Przemysław Laszczak
 153. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w szachach szybkich
Warszawa, 07.12.2013
Startowało 24 drużyn (97 zawodników).

2. Drużyna Gimnazjum Polskiej Macierzy Szkolnej nr 1
I szach. - 7. Pola Parol
II szach. - 3. Damian Koseski
III szach. - 3. Jakub Dróżdż
IV szach. - 6. Kamila Koseska

17. Drużyna Gimnazjum Polskiej Macierzy Szkolnej nr 2
I szach. - 9. Paweł Dębała
II szach. - 1. Olaf Kamiński
III szach. - 24. Tomasz Jędrysa
IV szach. - 20. Aleksandra Witan

 154.

European Blitz Chess Championship 2013
Warszawa, 13.12.2013
Startowało 430 zawodników. 

147. Jakub Suliborski
156. Paweł Parol
305. Pola Parol (10 w kat. G14)
347. Mateusz Nowicki
 155.

European Rapid Chess Championship 2013
Warszawa, 14-15.12.2013
Startowało 736 zawodników. 

171. Paweł Parol
291. Jakub Suliborski
365. Pola Parol
454. Przemysław Laszczak
499. Jacek Jóźwik
534. Mateusz Nowicki
 156.

XVI Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN A
Kętrzyn, 27-30.12.2013
Startowało 69 zawodników. 

11. Maciej Kowalec (6 do lat 18; 4 do rank. 1900)
 157.

XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013, Gr-B
Kraków, 27.12.2013-04.12.2014
Startowało 98 zawodników. 

6. Jakub Suliborski
32. Artur Suliborski
40. Paweł Parol
52. Pola Parol (7 w kat. kobiet)
 158.

III Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łuków - turniej A
Łuków, 28.12.2013
Startowało 50 zawodników.

43. Daniel Stradczuk
 159.

III Turniej Szachowy o Puchar wójta Gminy Łuków - turniej B - dzieci do lat 12
Łuków, 28.12.2013
Startowało 21 zawodników.

13. Wiktoria Stradczuk
 160.

Mini-ELO (2)
Warszawa, 28-29.12.2013
Startowało 18 zawodników.

13. Maria Zaborowska
 161. IX Diecezjalny Turniej Szachów Rodzinnych
Węgrów, 29.12.2013
Startowało 29 drużyn (59 zawodników).

1. Delekta I
I szach. - 1. Piotr Delekta
II szach. - 4. Anna Delekta

11. Delekta II
I szach. - Filip Delekta
II szach. - Piotr Delekta jr

 162.

Turniej Sylwestrowy szachy i tenis stołowy
Karczew, 29.12.2013
Startowało 44 zawodników.

5. Damian Koseski (2 do lat 15)
21. Przemysław Laszczak (5 do lat 12)
28. Andrzej Koseski
29. Kamila Koseska (6 w kat. kobiet)