Nasze starty 2012 (2011-12-09)

Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2012 roku.


 

 Lp

Nazwa turniejuRezultaty
 1. XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2011, Gr-B
Kraków, 27.12.2011-04.01.2012
Startowało 110 zawodników.
1. Jakub Suliborski
 2. 100th YMCA Winter 2012-D
Warszawa, 03.01.2012-27.03.2012
Startowało 14 zawodników.
9. Jerzy Jackiewicz
 3. 102nd YMCA Winter 2012-B
Warszawa, 05.01.2012-29.03.2012
Startowało 14 zawodników.
4. Jakub Suliborski
 4. Grand Prix Siedlec 2012 #1
Siedlce, 07.01.2012
Startowało 48 zawodników.
23. Michał Zieliński
 5. 2 Turniej na III i II kategorię w Zielonce
Zielonka, 07-08.01.2012
Startowało 27 zawodników.
6. Jakub Dróżdż
13. Adrian Więsik
19. Arkadiusz Dróżdż
 6. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - III Liga
Siedziby klubów, 08.01.2012-26.02.2012
Startowało 10 drużyn (88 zawodników).
4. Drużyna MTSz
6. Jakub Suliborski (I szach.)
4. Robert Brewczyński (II szach.)
5. Paweł Parol (III szach.)
2. Jacek Jóźwik (IV szach.)
5. Pola Parol (VI szach.)
(V szach - zawodnicy rezerwowi) - Artur Suliborski i Marcin Zychowicz.
 7. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - OLM
Siedziby klubów, 08.01.2012-26.02.2012
Startowało 14 drużyn (101 zawodników).
4. Drużyna MTSz
    Artur Suliborski (I szach.)
    Marcin Zychowicz (II szach.)
3. Dariusz Aniszewski (III szach.)
    Michał Zieliński (IV szach.)
4. Paweł Dębała (V szach.)
zawodnicy rezerwowi (grający) - Jerzy Jackiewicz, Adam Banasiak, Marian Krajewski.
 8. V Międzynarodowy Turniej Szachowy GÓRA ŚW. ANNY - Open A otwarty
Góra Św. Anny, 11-19.01.2012
Startowało 46 zawodników. 
15. Paweł Parol
 9. V Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Turniej Blitza
Góra Św. Anny, 14.01.2012
Startowało 12 zawodników.
9. Paweł Parol
 10. VI Otwarte Mistrzostwa SP 12 w Otwocku o Puchar Prezydenta
Otwock, 14.01.2012
Startowało 68 zawodników.
2. Damian Koseski
17. Jakub Wołosiewicz
24. Kamila Koseska
 11. Expressem FERIE po I kategorię
Warszawa, 16-27.01.2012
Startowało 10 zawodników.
3. Artur Suliborski
 12. Bitwy drewnianej armii - Turniej zimowy - grupa B
Dobre, 22.01.2012
Startowało 14 zawodników.
13. Wiktor Wiergielski
 13. III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa A
Warszawa, 28.01-12.02.2012
Startowało 66 zawodników.
8. Jakub Suliborski
44. Damian Koseski
 14. 21 Turniej Piątkowy w PZSzach
Warszawa, 10.02.2012
Startowało 7 zawodników.
3. Artur Suliborski
 15. Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową na Bemowie - Grupa A
Warszawa, 12-25.02.2012
Startowało 8 zawodników.
8. Jakub Dróżdż
 16. Szachiści grają dla Polonii - Finał Akcji grupa II (szachiści)
Warszawa, 01.03.2012
Startowało 29 zawodników.
6. Damian Koseski
 17. II Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa, 03-04.03.2012
Startowało 30 zawodników.
2. Artur Suliborski
17. Paweł Parol
28. Pola Parol
 18. FIDE granie w Hetmanie
Warszawa, 10-11.03.2012
Startowało 28 zawodników.
21. Artur Suliborski
22. Jakub Suliborski
27. Paweł Dębała
 19. Weekendowy OPEN w Hetmanie
Warszawa, 10-11.03.2012
Startowało 8 zawodników.
7. Jakub Dróżdż
8. Arkadiusz Dróżdż
 20. Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat
Solina, 17-24.03.2012
Startowało 47 zawodników.
27. Jakub Suliborski
 21. Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową dla dzieci do lat 8
Warszawa, 18.03.2012
Startowało 16 zawodników.
2. Julia Dróżdż (1. w kat. zawodniczek)
 22. III Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa, 24-25.03.2012
Startowało 23 zawodników.
11. Artur Suliborski
18. Pola Parol
23. Krzysztof Parol
 23. Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię na Bemowie
Warszawa, 310.03-01.04.2012
Startowało 33 zawodników.
2. Jakub Dróżdż
19. Arkadiusz Dróżdż
 24. II Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej 2012 (klasy 0-3), PUKS "Fides" Węgrów
Węgrów, 10.04.2012
Startowało 34 zawodników.
4. Nikodem Jachimowicz (3. chłopcy do 9 lat)
 25. 104th YMCA Spring 2012-D
Warszawa, 10.04-19.06.2012
Startowało 12 zawodników.
9. Jerzy Jackiewicz
 26. 106th YMCA Spring 2012-B
Warszawa, 12.04-21.06.2012
Startowało 12 zawodników.
1. Paweł Parol
 27. 107th YMCA Spring 2012-A
Warszawa, 13.04-22.06.2012
Startowało 12 zawodników.
12. Jacek Jóźwik
 28. IX Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek(roczniki 2001-1999)
Warszawa, 14.04.2012
Startowało 26 zawodników.
4. Damian Koseski
6. Kamila Koseska

 29.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach D12
Solina, 15-21.04.2012
Startowało 46 zawodniczek.
5. Pola Parol
 30. Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-A
Kraków, 29.04-06.05.2012
Startowało 23 zawodników.
11. Paweł Parol (5. do rank. 2200)
13. Jakub Suliborski
 31. Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-B
Kraków, 29.04-06.05.2012
Startowało 56 zawodników.
9. Artur Suliborski (4. do rank. 1800)
 32. Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-C
Kraków, 29.04-06.05.2012
Startowało 38 zawodników.
2. Damian Koseski
22. Kamila Koseska (3. w kat. kobiet)
 33. IX MAZOWIECKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZYBKICH
Milanówek, 01.05.2012
Startowało 54 zawodników.
36. Jerzy Jackiewicz
 34. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Małopolski w Szachach Błyskawicznych
Kraków, 01.05.2012
Startowało 13 druzyn (29 zawodników).

1. Drużyna MTSz
9. Jakub Suliborski
11. Artur Suliborski
13. Paweł Parol
16. Damian Koseski

 35.

Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2012 w szachach błyskawicznych
Warszawa, 10.05.2012
Startowało10 drużyn (26 zawodników).

1. Drużyna Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4
3. Artur Suliborski (2. do lat 18)
4. Jakub Suliborski (3. do lat 18)
10. Andrzej Urbanowski
 36. 4 Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorie w Zielonce
Zielonka, 12-13.05.2012
Startowało 18 zawodników
4. Jakub Dróżdż
11. Arkadiusz Dróżdż
 37. XI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY w Kłoczewie z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny
Kłoczew, 19.05.2012
Startowało 41 zawodników.
14. Jakub Suliborski (1. junior do lat 18)
17. Pola Parol (1. juniorka do lat 14)
 38. XV Królewski Gambit Radomia 2012 gr. A
Radom, 20.05.2012
Startowało 67 zawodników.
29. Jakub Suliborski (1. rank. 1800-1999)
47. Artur Suliborski (1. rank. do 1799)
 39. Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych
Łazy, 25-28.05.2012
Startowało 19 drużyn (77 zawodników).
5. I Drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej
5. Jakub Suliborski (I szach.)
6. Paweł Parol (II szach.)
3. Artur Suliborski (III szach.)
14. Katarzyna Bartnicka (IV szach.)
10. II Drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej
14. Paweł Sawczuk (I szach.)
16. Marcin Bartnicki (II szach.)
13. Adam Sawczuk (III szach.)
9. Anna Radzio (IV szach.)
 40. Otwarte Mistrzostwa Puław w Szachach - grupa A
Puławy, 07-10.06.2012
Startowało 14 zawodników.
6. Pola Parol (1. jun. do lat 12; 3. w kat. kobiet)
 41. Turniej na II i III kategorie w Wołominie
Wołomin, 09-10.06.2012
Startowało 28 zawodników.
2. Jakub Dróżdż
11. Adrian Więsik
16. Arkadiusz Dróżdż
28. Julia Dróżdż
 42. O Puchar Starosty Powiatu Otwockiego - grupa A
Otwock, 16-17.06.2012
Startowało 46 zawodników.
1. Damian Koseski
11. Jakub Dróżdż
25. Arkadiusz Dróżdż
28. Adrian Więsik
 43. Klub PZSzach 51 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 28.06.2012
Startowało 19 zawodników.
19. Jakub Leszczyński
 44. VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy „ Perła Bałtyku” B
Łazy, 30.06-08.07.2012
Startowało 192 zawodników.
5. Paweł Parol
6. Jakub Suliborski
107. Pola Parol
 45. Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorki do 9 lat
Karpacz, 01-07.07.2012
Startowało 16 zawodniczek.
16. Julia Dróżdż
 46. Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorzy do 13 lat
Karpacz, 01-07.07.2012
Startowało 23 zawodników.
23. Jakub Dróżdż
 47. Turniej 10 minutowy
Warszawa, 04.07.2012
Startowało 14 zawodników.
2. Artur Suliborski
 48. III Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego w Szachach Klasycznych - Grupa A
Miedzyrzec Podlaski, 05-08.07.2012
Startowało 33 zawodników.
1. Artur Suliborski
17. Paweł Dębała (2. junior do lat 14)
 49. VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - NOCNY TURNIEJ BŁYSKAWICZNY
Łazy, 06/07.07.2012
Startowało 95 zawodników.
27. Pola Parol
42. Paweł Parol
 50. Turniej Szachów Błyskawicznych
Karpacz, 07.07.2012
Startowało 61 zawodników.
46. Jakub Dróżdż
58. Julia Dróżdż
 51. 108th YMCA Summer 2012-B
Warszawa, 10.07-28.08.2012
Startowało 12 zawodników.
9. Jerzy Jackiewicz
 52. 12th individual European youth chess blitz championship – G14
Banja Vrucica (Bośnia i Hercegowina), 15.07.2012
Startowało 27 zawodniczki.
6. Pola Parol
 53. 12th individual European youth chess blitz championship – B14
Banja Vrucica (Bośnia i Hercegowina), 15.07.2012
Startowało 46 zawodników.
14. Damian Koseski
 54. 12th individual European youth chess blitz championship – B18
Banja Vrucica (Bośnia i Hercegowina), 15.07.2012
Startowało 39 zawodników.
5. Jakub Suliborski
20. Paweł Parol
35. Artur Suliborski
 55. 12th individual European youth chess rapid championship – G12
Banja Vrucica (Bośnia i Hercegowina), 16-18.07.2012
Startowało 17 zawodniczek.
5. Pola Parol
 56. 12th individual European youth chess rapid championship – B14
Banja Vrucica (Bośnia i Hercegowina), 16-18.07.2012
Startowało 27 zawodników.
9. Damian Koseski
 57. 12th individual European youth chess rapid championship – B18
Banja Vrucica (Bośnia i Hercegowina), 16-18.07.2012
Startowało 17 zawodników.
6. Jakub Suliborski
12. Artur Suliborski
13. Paweł Parol
 58. 12th team European youth chess rapid championship – U18
Banja Vrucica (Bośnia i Hercegowina), 17.07.2012
Startowało 14 drużyn (62 zawodników).
8. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - Jakub Suliborski
II szach. - Paweł Parol
III szach. - Artur Suliborski
IV szach. - Pola Parol
zaw. rezerwowy - Damian Koseski
 59. DMP - II Liga Juniorów
Borowice, 21-29.07.2012
Startowało 41 drużyn (265 zawodników).
1. Drużyna Juniorów MTSz
I szach - Jakub Suliborski
II szach - Paweł Parol
III szach - Paweł Dębała / Damian Koseski
IV szach - Damian Koseski / Arkadiusz Abramowski
V szach - Antonina Góra (4.)
VI szach - Pola Parol
 60. II Liga Juniorów - BLITZ
Borowice, 21.07.2012
Startowało 66 zawodników.
1. Michał Kopczyński
25. Antonina Góra
26. Paweł Parol
32. Damian Koseski
43. Arkadiusz Abramowski
46. Pola Parol
50. Paweł
Dębała
 61. XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska - A
Gdańsk, 22-29.07.2012
Startowało 95 zawodników.
53. Artur Suliborski
 62. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 8 lat
Warszawa, 02-04.08.2012
Startowało 30 zawodniczek.
21. Julia Dróżdż 
 63. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 12 lat
Warszawa, 02-04.08.2012
Startowało 62 zawodniczki.
6. Pola Parol
 64. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 14 lat
Warszawa, 02-04.08.2012
Startowało 49 zawodniczek.
48. Kamila Koseska
 65. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Chłopcy do 10 lat
Warszawa, 02-04.08.2012
Startowało 89 zawodników.
79. Amadeusz Chomko
 66. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 12 lat
Warszawa, 02-04.08.2012
Startowało 81 zawodników.
70. Jakub Dróżdż
77. Mateusz Nowicki
 67. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 14 lat
Warszawa, 02-04.08.2012
Startowało 86 zawodników.
44. Damian Koseski
61. Arkadiusz Abramowski
78. Paweł Dębała
 68. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 18 lat
Warszawa, 02-04.08.2012
Startowało 61 zawodników.
29. Jakub Suliborski
39. Paweł Parol
 69. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 8 lat
Warszawa, 04-05.08.2012
Startowało 27 zawodniczek. 
25. Julia Dróżdż
 70. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 12 lat
Warszawa, 04-05.08.2012
Startowało 53 zawodniczki. 
7. Pola Parol
 71. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Chłopcy do 10 lat
Warszawa, 04-05.08.2012
Startowało 80 zawodników.
76. Amadeusz Chomko
 72. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Chłopcy do 12 lat
Warszawa, 04-05.08.2012
Startowało 75 zawodników.
65. Mateusz Noweicki  
71. Jakub Dróżdż
 73. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Chłopcy do 14 lat
Warszawa, 04-05.08.2012
Startowało 77 zawodników.
56. Arkadiusz Abramowski
68. Paweł Dębała
 74. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Chłopcy do 18 lat
Warszawa, 04-05.08.2012
Startowało 60 zawodników.
17. Jakub Suliborski
55. Paweł Parol
 75. Wakacje z Szachami 2012 - A
Bęsia, 13-18.08.2012
Startowało 28 zawodników.
1. Damian Koseski
24. Kamila Koseska
 76. Wakacje z Szachami 2012 - B
Bęsia, 13-18.08.2012
Startowało 100 zawodników.
2. Jakub Dróżdż
13. Mateusz Nowicki
42. Amadeusz Chomko
49. Olaf Kamiński
50. Jakub Wołosiewicz
 77. Wakacje z Szachami 2012 P15
Bęsia, 14-17.08.2012
Startowało 131 zawodników.
8. Damian Koseski
51. Jakub Dróżdż
58. Kamila Koseska
67. Amadeusz Chomko
71. Jakub Wolsiewicz
78. Mateusz Mowicki
129. Kamiński Olaf
 78. European Youth Chess Championship Prague 2012 - Girls Under 12
Praga (Czechy), 17-25.08.2012
Startowało 100 zawodniczek.
41. Pola Parol
 79. 48. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa B
Polanica-Zdrój, 18-26.08.2012
Startowało 76 zawodników.
26. Jakub Suliborski
 80. 48. MFSz im. A. Rubinsteina - H - Blitz
Polanica-Zdrój, 18.08.2012
Startowało 56 zawodników.
11. Jakub Suliborski
 81. 48. MFSz im. A. Rubinsteina - 2. Turniej Blitza (K)
Polanica-Zdrój, 21.08.2012
Startowało 58 zawodników.
3. Jakub Suliborski
 82. 48. MFSz im. A. Rubinsteina 3. Turniej Blitza (N)
Polanica-Zdrój, 24.08.2012
Startowało 61 zawodników.
7. Jakub Suliborski
 83. XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst.-SP V-VI, Gim i LO - Dziewczęta
Dabki, 25-31.08.2012
Startowało 10 zawodniczek.
7. Kamila Koseska (5. w kat. kl. V-VI SP)
 84. XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst.w szachach - kl. V-VI - Chłopcy
Dabki, 25-31.08.2012
Startowało 11 zawodników.
1. Damian Koseski
 85. XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół - BLITZ
Dabki, 28.08.2012
Startowało 32 zawodników.
2. Damian Koseski
 86. Turniej 10 minutowy
Warszawa, 29.08.2012
Startowało 12 zawodników.
1. Paweł Parol
2. Artur Suliborski
 87. GP Siedlec 2012 #9
Siedlce, 01.09.2012
Startowało 44 zawodników.
21. Artur Suliborski
 88. VIII TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR św. KRZYSZTOFA
Węgrów, 02.09.2012
Startowało 75 zawodników.
10. Jerzy Jackiewicz (2. w kat. seniorzy 60+)
39. Kamila Bankiewicz (6. w kat. kobiet)
 89. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 9
Warszawa, 15-16.09.2012
Startowało 46 zawodników.
24. Julia Dróżdż (5. w kat. dziewcząt)
 90. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 13
Warszawa, 15-16.09.2012
Startowało 17 zawodników.
13. Jakub Dróżdż
 91. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 15 (18)
Warszawa, 15-16.09.2012
Startowało 14 zawodników.
9. Pola Parol (2. m-ce w kat. dziewcząt)
 92. *** Nocny Maraton Szachowy - Kolbuszowa 2012 ***
Kolbuszowa, 15/16.09.2012
Startowało 25 zawodników.
1. Jakub Suliborski
2. Artur Suliborski
 93. Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych na Rok 2012
Warszawa, 22.09.2012
Startowało 53 zawodników.
12. Jakub Suliborski (1. w kat. junior do 18 l.)
 94. VIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2012
Węgrów, 29-30.09.2012
Startowało 87 zawodników.
29. Jerzy Jackiewicz
 95. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (MA-WM) - Dziewczęta do 13 lat
Miętne, 01-06.10.2012
Startowało 7 zawodniczek.
7. Kamila Koseska
 96. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (MA-WM) -Chłopcy do 13 lat
Miętne, 01-06.10.2012
Startowało 15 zawodników.
5. Damian Koseski
13. Mateusz Nowicki
14. Jakub Dróżdż
 97. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (MA-WM) -Chłopcy do 17 lat
Miętne, 01-06.10.2012
Startowało 7 zawodników.
5. Jakub Suliborski
 98. Mistrzostwa Polski Funkcjonariuszy Celnych 2012
Otwock, 12-13.10.2012
Startowało 48 zawodników.
7. Jacek Jóźwik
 99. Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich na Rok 2012
Warszawa, 13.10.2012
Startowało 80 zawodników.
28. Jakub Suliborski (2. w kat. junior 15-18 l.)
 100. X Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans"
Siedlce, 13-14.10.2012
Startowało 97 zawodników.
10. Michał Zieliński  
69. Bartosz Brześkiewicz
 101. Otwarta Liga Mazowiecka - Jesień 2012
Mazowsze - siedziby klubów, 14.10-09.12.2012
Startowało 19 drużyn (114 zawodników).
7. II Drużyna MTSz
Paweł Parol (I szach)
Artur Suliborski (II szach.)
Damian Koseski (III szach.)
Arkadiusz Abramowski (IV szach.)
zawodnicy rezerwowi (grający) - Pola Parol, Paweł Dębała, Jakub Dróżdż, Przemysław Laszczak, Olaf Kamiński
11. I Drużyna MTSz
Marcin Zychowicz (I szach.)
Dariusz Aniszewski (II szach.)
Marcin Bartnicki (III szach.)
Jerzy Jackiewicz (IV szach.)
zawodnicy rezerwowi (grający) - Michał Zieliński, Adam Banasiak, Olaf Kamiński, Andrzej Koseski
 102. V Turniej im. Jana Brustmana
Warszawa, 20.10.2012
Startowało 88 zawodników. 
11. Jakub Suliborski
77. Janusz Kędziorek
 103. I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa A
Warszawa, 27.10-04.11.2012
Startowało 61 zawodników.
11. Jakub Suliborski
 104. Turniej na V i IV kategorię szachową na Bemowie, rocznik 2005 i młodsi
Warszawa, 28.10.2012
Startowało 38 zawodników. 
12. Maksym Wesołowski
 105. Mistrzostwa Warszawy w Szachach Błyskawicznych na Rok 2012
Warszawa, 04.11.2012
Startowało 48 zawodników. 

31. Artur Suliborski (5. kat. junior 15-18 l.)
44. Przemysław Laszczak (1. kat. junior do 14 l.)

 106. Klub PZSzach 67 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 08.11.2012
Startowało 24 zawodników.
16. Przemysław Mroczek
 107. Mini-ELO (1)
Warszawa, 10-11.11.2012
Startowało 21 zawodników.
8. Przemysław Laszczak
14. Mateusz Nowicki
16. Jakub Dróżdż
18. Arkadiusz Dróżdż
 108. GP Siedlec 2012 #11 Turniej z okazji Święta Niepodległości
Siedlce, 10.11.2012
Startowało 58 zawodników.
2. Piotr Delekta  
6. Michał Zieliński
 109. Turniej A V Turniej Niepodległości o Puchar Mirosława Pszonki
Otwock, 11.11.2012
Startowało 33 zawodników.
20. Pola Parol (2. w kat. kobiet, 2. do 16 l.)
 110. Turniej Niepodległości „W hołdzie założycielom II RP..."
Warszawa, 11.11.2012
Startowało 139 zawodników.
27. Paweł Parol (4. w kat. C18, 1. rank. do 2000)
28. Jakub Suliborski (5. kat. C18, 2. do 2000)
80. Pola Parol (1. w kat. D12, 3. w kat. D18)
 111. Indywidualne Mistrzostwa Siedlec Szkół w Szachach Błyskawicznych
Siedlce, 14.11.2012
Startowało 50 zawodników.
3. Anna Delekta
 112. Klub PZSzach 68 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 15.11.2012
Startowało 26 zawodników.
22. Przemysław Mroczek
 113. Klub PZSzach 69 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 22.11.2012
Startowało 35 zawodników.
30. Przemysław Mroczek
 114. Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla bk i V kategorii)
Warszawa, 24.11.2012
Startowało 29 zawodników.
15. Maksym Wesołowski  
21. Izabela Wesołowska
 115. Grand Prix Szachylice Okolice Aktywne
Piaseczno, 24.11.2012
Startowało 27 zawodników.
14. Maria Mrzygłód  
17. Barbara Mrzygłód
 116. Turniej Hostel OLIMPIC FIDE - 5 rund
Puławy, 24-25.11.2012
Startowało 10 zawodników.
9. Pola Parol
 117. Turniej Kadry Młodzików Woj. Lubelskiego- FIDE do 1599,bez ograniczeń wiekowych
Puławy, 24-25.11.2012
Startowało 43 zawodników.
1. Przemysław Laszczak
 118. Turniej Ostatniej Szansy - C17
Pokrzywna, 25.11-02.12.2012
Startowało 4 zawodników. 
1. Jakub Suliborski
 119. Klub PZSzach 70 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 29.11.2012
Startowało 31 zawodników. 
26. Jakub Dróżdż
 120. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich
Warszawa, 08.12.2012
Startowało 48 drużyn (203 zawodników).
21. Salezjańska SP
I szach. - 32. Mateusz Źródłowski
II szach. - 20. Mateusz Muller
III szach. - 2. Maria Zaborowska
IV szach. - 37. Żuk Zuzanna
 
24. SP im. Bohaterskich Lotników Polskich Wiązowna
I szach. - 2. Przemysław Laszczak
 121. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w Szachach Szybkich
Warszawa, 08.12.2012
Startowało 18 drużyn (63 zawodników).
8. Drużyna Gimnazjum im. Polskiej Macierzy Szkolnej
I szach. - 6. Damian Koseski
II szach. - 13. Olaf Kamiński
III szach. - 12. Kamil Paździorek
IV szach. - 7. Kamila Koseska
 122. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Szybkich
Warszawa, 08.12.2012
Startowało 8 drużyn (30 zawodników).
3. Drużyna Liceum im. Polskiej Macierzy Szkolnej
I szach. - 2. Jakub Suliborski
II szach. - 3. Paweł Parol
III szach. - 3. Paweł Sawczuk; 5. Artur Suliborski
 123. XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY
GRUPA E (DZ-12)
Olkusz, 08-09.12.2012
Startowało 37 zawodniczek.
4. Pola Parol
 124. European Blitz Chess Championship 2012
Warszawa, 14.12.2012
Startowało 436 zawodników.
132. Jakub Suliborski
202. Artur Suliborski
280. Paweł Parol
326. Pola Parol (5. w kat. juniorek do 12 lat)
419. Mateusz Nowicki
 125. European Rapid Chess Championship 2012
Warszawa, 15-16.12.2012
Startowało 754 zawodników.
247. Jakub Suliborski
549. Przemysław Laszczak
664. Pola Parol
674. Mateusz Nowicki
 126. Klub PZSzach 74 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 27.12.2012
Startowało 24 zawodników.
13. Artur Suliborski
 127. XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012, Gr-B
Kraków, 27.12-04.01.2013
Startowało 108 zawodników. 
7. Jakub Suliborski
12. Paweł Parol
60. Pola Parol
 128. XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012, Gr-C
Kraków, 27.12-04.01.2013
Startowało 64 zawodników. 
23. Krzysztof Parol
 129. II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łuków
Łuków, 29.12.2012
Startowało 70 zawodników.
1. Piotr Delekta  
 130. Sylwestrowy turniej szachowo-tenisowy
Karczew, 30.12.2012
Startowało 79 zawodników.
11. Damian Koseski
23. Przemysław Laszczak
54. Andrzej Koseski
61. Kamila Koseska
 131. VIII Diecezjalny Turniej Szachów Rodzinnych
Węgrów, 30.12.2012
Startowało 22 rodziny (47 zawodników). 
1. Rodzina Delekta P A
1. Piotr Delekta - I szachownica
1. Anna Delekta - II szachownica