Nasze starty 2009 (2009-06-20)

Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2009 roku.

 

 

Nazwa turniejuRezultaty
OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY JASTKÓW W SZACHACH - Turniej A
Dąbrowica, 2-4.01.2009
Startowało 24 zawodników.
5. Artur Suliborski (Junior - 1m.)
10. Jakub Suliborski (Junior - 3m.)
OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY JASTKÓW W SZACHACH - Turniej B
Dąbrowica, 2-4.01.2009
Startowało 26 zawodników.
12. Andrzej Koseski
OTWARTE ZAWODY SZACHOWE DLA DZIECI DO 8 LAT
Warszawa, 10.01.2009
Startowało 9 zawodników.
2. Pola Parol
5. Tomasz Brześkiewicz
ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY
Legionowo, 24.01.2009
Startowało 44 zawodników.
11. Damian Koseski - 1 miejsce wśród szkół podstawowych
16. Andrzej Koseski
Konstancin 5
Konstancin, 25.01.2009
Startowało 18 zawodników.
1. Emil Pukianiec
9. Marcin Bartnicki
Makowieckie STSy - Grand Prix Asseco
Makowiec, 17.01.2009
Startowało 23 zawodników.
3. Jakub Suliborski
4. Artur Suliborski
Makowieckie STSy - Grand Prix Asseco
Makowiec, 14.02.2009
Startowało 21 zawodników.
2. Jakub Suliborski
4. Artur Suliborski
12. Damian Koseski
OTWARTE ZAWODY SZACHOWE DLA DZIECI DO 8 LAT
Warszawa, 14.02.2009
Startowało 11 zawodników.
2. Pola Parol
4. Tomasz Brześkiewicz
O Puchar Dyrektora Natolińskiego Ośrodka Kultury
Warszawa, 21.03.2009
Startowało 59 zawodników.
28. Jakub Suliborski (1 m-ce do 14 lat; 9 m-ce do 18 lat)
43. Jacek Jóźwik
Makowieckie STSy - Grand Prix Asseco
Makowiec, 7.03.2009
Startowało 22 zawodników.
2. Artur Suliborski
3. Jakub Suliborski
Puchar Polski do lat 10 – Dziewczęta
Łeba, 14-22.03.2009
Startowało 58 zawodników.
27. Pola Parol
37. Kamila Koseska
Puchar Polski do lat 10 – Chłopcy
Łeba, 14-22.03.2009
Startowało 57 zawodników.
26. Damian Koseski
TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI - RYBKA3 Z OKAZJI 200 ROCZNICY BITWY RASZYŃSKIEJ
Łady, 4.04.2009
Startowało 116 zawodników.
2. Jakub Suliborski (1 m-ce do 14 lat)
16. Damian Koseski (2 m-ce do 10 lat)
Turniej eszach.pl o Puchar Wójta Gminy Wiązowna
Wiązowna, 19.04.2009
Startowało 109 zawodników.
12. Artur Suliborski (2 m-ce w kat. juniorów)
26. Dariusz Aniszewski
Warszawska Olimpiada Młodzieży 8-10 lat Grupa F
Warszawa, 18.04.2009
Startowało 101 zawodników.
11. Pola Parol (3 m-ce w kat. dziewcząt)
Makowieckie STSY - Grand Prix Asseco - Makowiec
Makowiec, 25.04.2009
Startowało 31 zawodników.
3. Jakub Suliborski
10. Artur Suliborski
Mistrzostwa Mazowsza w szachach szybkich - Milanówek
Milanówek, 1.05.2009
Startowało 58 zawodników.
26. Dariusz Aniszewski
32. Jakub Suliborski
Mistrzostwa Milanówka Juniorów w szachach szybkich
Milanówek, 1.05.2009
Startowało 122 zawodników.
2. Artur Suliborski (1 w kat. Do 15 lat)
4. Damian Koseski (1 w kat. Do 10 lat; 3 w kat. Do 15 lat)
Mistrzostwa Seniorów ponad 60 lat w szachach szybkich
Milanówek, 1.05.2009
Startowało 23 zawodników.
10. Jerzy Jackiewicz
OTWARTE ZAWODY SZACHOWE DLA DZIECI DO 8 LAT
Warszawa, 9.05.2009
Startowało 9 zawodników.
2. Pola Parol
XIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻ (J16)
Warszawa, 17.05.2009
Startowało 20 zawodników.
4. Artur Suliborski
7. Jakub Suliborski
XIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻ (J10)
Warszawa, 17.05.2009
Startowało 18 zawodników.
3. Damian Koseski
8. Kamila Koseska
XII Królewski Gambit Radomia - grupa A
Radom, 24.05.2009
Startowało 44 zawodników.
27. Jakub Suliborski
XII Królewski Gambit Radomia - grupa B
Radom, 24.05.2009
Startowało 36 zawodników.
2. Artur Suliborski
Piknik Wesoła
Warszawa, 6.06.2009
Startowało 22 zawodników.
1. Jakub Suliborski
2. Artur Suliborski
OTWARTE ZAWODY SZACHOWE DLA DZIECI DO 8 LAT
Warszawa, 6.06.2009
Startowało 13 zawodników.
2. Pola Parol
10. Tomasz Brześkiewicz
Grand Prix turnieju do 8 lat
Warszawa, 9.2008-6.2009
Startowało 48 zawodników.
2. Pola Parol
8. Tomasz Brześkiewicz
11. Mateusz Nowicki
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 10
Warszawa, 12-15.06.2009
Startowało 12 zawodników.
1. Damian Koseski
3. Kamila Koseska (w kat. dziewcząt)
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - C15
Chotowa, 18-25.06.2009
Startowało 16 zawodników.
9. Artur Suliborski
10. Jakub Suliborski
13. Paweł Parol
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - C11
Chotowa, 18-25.06.2009
Startowało 21 zawodników.
9. Damian Koseski
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - D11
Chotowa, 18-25.06.2009
Startowało 9 zawodników.
9. Kamila Koseska
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - D9
Chotowa, 18-25.06.2009
Startowało 11 zawodników.
6. Pola Parol
X Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Gr B
Rudnik, 27.06-5.07.2009
Startowało 47 zawodników.
7. Paweł Parol
11. Artur Suliborski
X Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Gr C
Rudnik, 27.06-5.07.2009
Startowało 46 zawodników.
2. Jakub Suliborski
XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - BLITZ gr A-B
Rudnik, 1.07.2009
Startowało 36 zawodników.
15. Artur Suliborski
18. Jakub Suliborski
21. Paweł Parol
WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA CENTRALNA
Łazy, 5-13.07.2009
Startowało 10 zawodników.
6. Damian Koseski
WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1400
Łazy, 5-13.07.2009
Startowało 39 zawodników.
11. Bartosz Brześkiewicz
12. Pola Parol
22. Kamila Koseska
26. Kwiatkowski Krzysztof
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska w szachach P'5
Gdańsk, 18.07.2009
Startowało 62 zawodników.
14. Jakub Suliborski
33. Artur Suliborski
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska, Grupa A
Gdańsk, 18-26.07.2009
Startowało 59 zawodników.
42. Jakub Suliborski
XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska, Grupa B
Gdańsk, 18-26.07.2009
Startowało 64 zawodników.
6. Artur Suliborski
Mistrzostwa Europy Amatorów - grupa C
Pardubice, 25.07-1.08.2009
Startowało 215 zawodników.
146. Paweł Parol
Mistrzostwa Europy Amatorów - grupa D
Pardubice, 25.07-1.08.2009
Startowało 272 zawodników.
228. Krzysztof Parol
Mistrzostwa Europy Amatorów - grupa E
Pardubice, 25.07-1.08.2009
Startowało 190 zawodników.
12. Emil Pukianiec
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa D 10
Koszalin, 2-3.08.2009
Startowało 50 zawodników.
26. Pola Parol
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa D 10
Koszalin, 4.08.2009
Startowało 50 zawodników.
19. Pola Parol
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa D 10
Koszalin, 5.08.2009
Startowało 46 zawodników.
38. Pola Parol
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 14
Koszalin, 4.08.2009
Startowało 96 zawodników.
11. Jakub Suliborski
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 14
Koszalin, 5.08.2009
Startowało 98 zawodników.
34. Jakub Suliborski
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 16
Koszalin, 4.08.2009
Startowało 76 zawodników.
40. Artur Suliborski
53. Paweł Parol
61. Emil Pukianiec
62. Marcin Bartnicki
Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 16
Koszalin, 5.08.2009
Startowało 76 zawodników.
52. Artur Suliborski
60. Marcin Bartnicki
61. Paweł Parol
66. Emil Pikianiec
IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół - Gimnazja
Dąbki, 23-30.08.2009
Startowało 20 zawodników.
7. Jakub Suliborski
IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół - Szkoły Podstawowe, klasy 1-2
Dąbki, 23-30.08.2009
Startowało 6 zawodników.
2. Pola Parol
IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół - Szkoły Podstawowe, klasy 3-4
Dąbki, 23-30.08.2009
Startowało 4 zawodników.
3. Kamila Koseska
IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół - Szkoły Podstawowe, klasy 3-4
Dąbki, 23-30.08.2009
Startowało 13 zawodników.
3. Damian Koseski
MAZOWIECKI TURNIEJ W SZACHACH SZYBKICH VIII OTWARTE MISTRZOSTWA GRODZISKA MAZOW
Grodzisk Mazowiecki, 5.09.2009
Startowało 67 zawodników.
7. Jakub Suliborski
14. Artur Suliborski
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Szachach Błyskawicznych
Warszawa, 6.09.2009
Startowało 56 zawodników.
26. Jakub Suliborski
32. Artur Suliborski
VII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy "Równych Szans"
Siedlce, 10-11.10.2009
Startowało 103 zawodników.
16 m-ce Michał Zieliński
19 m-ce Jakub Suliborski (3 m-ce w kat. gimnazjum)
31 m-ce Jerzy Jackiewicz
43 m-ce Bartosz Brześkiewicz (4 m-ce w kat. SP kl. 4-6)
78 m-ce Tomasz Brześkiewicz (6 m-ce w kat. SP kl. 1-3)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 9
Bęsia, 17-23.10.2009
Startowało 10 zawodników.
1. Pola Parol
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 11
Bęsia, 17-23.10.2009
Startowało 23 zawodników.
9. Damian Koseski
16. Paweł Dębała
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 15
Bęsia, 17-23.10.2009
Startowało 12 zawodników.
2. Jakub Suliborski
6. Paweł Parol
7. Artur Suliborski
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WM i MA - dziewczęta do lat 10
Bęsia, 23-25.10.2009
Startowało 13 zawodników.
1. Pola Parol
II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa ZP PSL w Otwocku z okazji 11 listopada 2009
Otwock, 8.11.2009
Startowało 100 zawodników.
15 Jakub Suliborski (1 m-ce do lat 14)
44 Michał Zieliński
54 Jerzy Jackiewicz
XIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 91 Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski (C16)
Warszawa, 11.11.2009
Startowało 19 zawodników.
2. Artur Suliborski
Turniej Niepodległości „W hołdzie założycielom II RP, twórcom jej potęgi szachowej"
Warszawa, 11.11.2009
Startowało 216 zawodników.
38. Jakub Suliborski (1 do lat 14, 3 do lat 16, 5 do lat 18, 2 do rank 2000, 5 do rank. 2200)
93. Jerzy Jackiewicz
99. Jacek Jóźwik
118. Michał Zieliński
Mazowiecka Liga Juniorów
Sękocin, 19-22.11.2009
Startowało 61 (8 drużyn) zawodników.
5. MTSz (drużynowo)
1. Jakub Suliborski (3. Szachownica)
3. Paweł Parol (2. Szachownica)
3. Damian Koseski (4. szachownica)
4. Artur Suliborski (1. Szachownica)
5. Katarzyna Ludwiczuk (5. Szachownica)
5. Katarzyna Bartnicka (6. szachownica)
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Gimnazjów
Michałowice, 6.12.2009
Startowało 66 (16 drużyn) zawodników.
1. Gimnazjum Polskiej Macierzy Szkolnej
2. Artur Suliborski (1 szachownica)
1. Jakub Suliborski (2 szachownica)
1. Paweł Parol (3 szachownica)
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych
Michałowice, 6.12.2010
Startowało 210 (53 drużyny) zawodników.
9. SP 2 (Jakub Kazikowski, Damian Koseski, Jakub Wołosiewicz, Kamila Koseska)
10. SP 5 (Karol Dolata, Mateusz Nowicki, Barrtosz Brześkiewicz, Pola Parol)
2. Pola Parol (4 szachownmica)
O Puchar Dyrektora Natolińskiego Ośrodka Kultury
Warszawa, 12.12.2009
Startowało 42 zawodników.
35. Jacek Jóźwik
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich
Warszawa, 19-20.12.2009
Startowało 697 zawodników.
262. Jacek Jóźwik
295. Jakub Suliborski
326. Paweł Parol
461. Krzysztof Parol
607. Pola Parol
654. Tomasz Brześkiewicz
655. Bartosz Brześkiewicz
V Diecezjalny Turniej Szachów Rodzinnyc
Siemiatycze, 27.12.2009
Startowało 54 (27 drużyn) zawodników.
4. Damian i Kamila Kosescy
2. Damian Koseski (idywidualnie na I szachownicy)