Nasze starty 2014 (2013-12-29)

Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2014 roku.


 

 

 Lp

Nazwa turniejuRezultaty

 1.

XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013, Gr-B
Kraków, 27.12.2013-04.12.2014
Startowało 98 zawodników. 

6. Jakub Suliborski
32. Artur Suliborski
40. Paweł Parol
52. Pola Parol (7 w kat. kobiet)

2.

121 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 02.01.2014
Startowało 36 zawodników.
15. Maciej Kowalec

 3.

V Turniej do 20 lat w Konstancinie
Konstancin, 05.01.2014
Startowało 41 zawodników.
9. Jakub Dróżdż (4 w kat. gimnazjum)
17. Maria Zaborowska (2 w kat. dziewcząt; 5 do lat 10)
21. Maciej Zaborowski (6 do lat 8)
32. Wiktoria Stradczuk
37. Miłosz Zaborowski
 4.

Noworoczny Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce
Zielonka, 11-12.01.2014
Startowało 52 zawodników.

14. Adrian Więsik
 5. Otwarte Mistrzostwa SP 12 Otwock
Otwock, 11.01.2014
Startowało 59 zawodników.
4. Przemysław Laszczak

 6.

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
Mazowsze, 12.01-09.03.2014
Startowało 10 drużyn (? zawodników).

9. Drużyna MTSz II
I szach. - 5. Marcin Zychowicz;  
II szach. - Artur Suliborski, Pola Parol;   
III szach. - 6. Pola Parol, Michał Zieliński, Przemysław Laszczak;   
IV szach. - 6. Przemysław Laszczak, Adam Banasiak;  
V szach. - Adam Banasiak, Cezary Przasnek.
 7.

IV Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 2014
Warszawa, 11.01-31.03.2014
Startowało 34 zawodników.

19. Jakub Dróżdż (4. do lat 14)
32. Arkadiusz Dróżdż

 8.

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 17-18.01.2014
Katowice, 17-18.01.2014
Startowało 174 zawodników.

43. Artur Suliborski
55. Michał Kopczyński   
82. Paweł Parol

 9.

Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 18-19.01.2014
Katowice, 18-19.01.2014
Startowało 32 drużyny (217 zawodników).

11. Drużyna Politechniki Wrocławskiej
V szachownica - 14. Paweł Parol

18. Drużyna UMCS w Lublinie  
III szachownica - 7. Artur Suliborski

 10. „POMOC DLA MISJI" w Parafii NMP Matki Pięknej Miłości
Warszawa, 18.01.2014
Startowało 27 zawodników.
1. Maciej Kowalec

 11.

IV Grand Prix SP 353 Wesoła
Warszawa, 25.01.2014
Startowało 36 zawodników.

3. Przemysław Laszczak   
 12.

II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN
Jastrzębia Góra, 27.01-01.02.2014
Startowało 97 zawodników.

54. Jakub Drożdż
 13.

II FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" TURNIEJ BŁYSKAWICZNY (zgłoszony do FIDE)
Jastrzębia Góra, 28.01.2014
Startowało 55 zawodników.

48. Jakub Dróżdż
 14.

Klub PZSzach 126 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 06.02.2014
Startowało 34 zawodników.

1. Artur Suliborski
 15.

I Festiwal Szachowy "Ferie z Szachami 2014" - Open A, Fide od 1700 lub II kat.
Białe Błota, 06-09.02.2014
Startowało 34 zawodników.

3. Maciej Kowalec
 16. Grand Prix Polonii Wrocław - 7.02.2014
Wrocław, 07.02.2014
Startowało 21 zawodników.
5. Paweł Parol
 17. Zimowy Turniej Szachowy na Targówku - Grupa do 8 lat
Warszawa, 09.02.2014
Startowało 44 zawodników.
19. Michał Stradczuk
 18.

II Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 151. rocznicy Bitwy pod Węgrowem
Węgrów, 15-17.02.2014
Startowało 139 zawodników.

4. Maciej Kowalec (2. w kat. c18)
11. Anna Delekta (1. w kat. d18; 2. w kat. kobiet)
27. Piotr Delekta jr. (2. w kat. c12)
33. Arkadiusz Abramowski
66. Maria Zaborowska
67. Maciej Zaborowski (4. w kat. c10)
100. Nikodem Jachimowicz

 19.

VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open "B"
Góra Św. Anny, 21.02-02.03.2014
Startowało 95 zawodników.

3. Paweł Parol    
42. Pola Parol (2. w kat. juniorek)
 20. Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (6)
Warszawa, 22-23.02.2014
Startowało 30 zawodników.
11. Przemysław Laszczak
 21. XXXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa, 22.02.2014
Startowało 20 zawodników.
2. Maciej Kowalec
6. Jakub Dróżdż
20. Arkadiusz Dróżdż
 22. VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - KLOC Bizzit
Góra Św. Anny, 27.02.2014
Startowało 21 par.
14. Pola Parol / Śliwicka Alicja
 23. OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2014 - TURNIEJ A
Węgrów, 28.02-01.03.2014
Startowało 12 zawodników.
9. Wiktoria Stradczuk (3. w kat. dziewcząt)
 24. OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2014 - TURNIEJ B
Węgrów, 28.02-01.03.2014
Startowało 19 zawodników.
4. Daniel Stradczuk
5. Michał Stradczuk
 25. VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - BLITZ
Góra Św. Anny, 01.03.2014
Startowało 66 zawodników.
35. Paweł Parol
 26.

VII Turniej do 20 lat w Konstancinie
Konstancin, 02.03.2014
Startowało 38 zawodników.

8. Maria Zaborowska
14. Maciej Zaborowski 
33. Miłosz Zaborowski

 27. I Turniej Grand Prix SP 353 do 19 lat
Warszawa, 08.03.2014
Startowało 44 zawodników.
8. Maria Zaborowska
18. Maciej Zaborowski
 28. Turniej B dla dzieci Wesoła SP 353
Warszawa, 08.03.2014
Startowało 14 zawodników.
2. Michał Stradczuk
4. Miłosz Zaborowski
 29. I Turniej w Aninie do 20 lat
Warszawa, 15.03.2014
Startowało 35 zawodników.
1. Przemysław Laszczak
 30.

Otwarty Turniej Szachowy HOSTEL OLIMPIC FIDE
Puławy, 15-16.03.2014
Startowało 16 zawodników.

14. Pola Parol
 31. Klub PZSzach 132 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 20.03.2014
Startowało 34 zawodników.
7. Artur Suliborski
 32.

Mistrzostwa Polski Juniorów - Chłopcy do lat 18
Jastrzębia Góra, 22-30.03.2014
Startowało 47 zawodników.

44. Maciej Kowalec
 33. Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (II rzut) - Szachy
Lublin, 29.03.2014
Startowało 31 zawodników.
2. Artur Suliborski
 34. BLITZ - turniej towarzyszący MPJ 2014
Jastrzębia Góra, 29.03.2014
Startowało 61 zawodników.
24. Maciej Kowalec
 35. XI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - roczniki 2003 – 2001
Warszawa, 29.03.2014
Startowało 60 zawodników.
2. Przemysław Laszczak
 36. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach - "GP Lubelszczyzny 2014"
Kąkolewnica, 30.03.2014
Startowało 75 zawodników.
5. Przemysław Laszczak (1. do lat 14)
38. Dariusz Pawłowski
 37. 134 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 03.04.2014
Startowało 37 zawodników.
9. Maciej Kowalec
 38. Finałowy Turniej Akcji Szachiści Grają dla Polonii
Warszawa, 04.04.2014
Startowało 54 zawodników.
6. Przemysław Laszczak
 39. Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach _ II rzut
Lublin, 05.04.2014
Startowało 4 drużyny (30 zawodników).
1. Drużyna KU AZS UMCS Lublin
II szachownica - 1. Artur Suliborski
 40.

Wiosenny Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorie w Zielonce
Zielonka, 05-06.04.2014
Startowało 19 zawodników.

15. Maciej Zaborowski
17. Maria Zaborowska
 41.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży D-14
Warszawa, 06-12.04.2014
Startowało 45 zawodniczek.

2. Pola Parol
 42.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży C-14
Warszawa, 06-12.04.2014
Startowało 46 zawodników.

34. Przemysław Laszczak
 43. VIII Mistrzostwa Ursusa w szachach - dzieci z 2007 i młodsze - chłopcy
Warszawa, 06.04.2014
Startowało 58 zawodników.
14. Michał Stradczuk
 44.

IV Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman_B
Warszawa, 07.04-23.06.2014
Startowało 12 zawodników.

6. Jakub Dróżdż
11. Arkadiusz Dróżdż
 45.

II OTWARTE MISTRZOSTWA KSPiKG TURNIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA
Siedlce, 12.04.2014
Startowało 60 zawodników.

9. Wiktoria Stradczuk (1. dziewczęta kl. IV-VI) 
13. Igor Weber (4. chłopcy kl. I-III) 
34. Julia Dróżdż  (2. dziewczęta kl. I-III) 
 46.

II OTWARTE MISTRZOSTWA KSPiKG TURNIEJ GIMNAZJUM
Siedlce, 12.04.2014
Startowało 11 zawodników.

1. Jakub Dróżdż
 47.

II OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA KSPiKG TURNIEJ DOROŚLI
Siedlce, 12.04.2014
Startowało 20 zawodników.

14. Arkadiusz Dróżdż
18. Daniel Stradczuk 
 48. II Turniej Grand Prix SP 353 do 19 lat
Warszawa, 12.02.2014
Startowało 47 zawodników.
14. Maria Zaborowska
19. Maciej Zaborowski
 49.

Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów, 12.04.2014
Startowało 69 zawodników.

2. Artur Suliborski
 50.

IV Międzynarodowy Memoriał F. Dziedzica.
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich.
Trzcianka, 13.04.2014
Startowało 250 zawodników (190 MP m.).

61. Jakub Suliborski (48. MP m.)
98. Paweł Parol (75. MP m.)
103. Artur Suliborski (79. MP m.)
 51.

Mistrzostwa Mazowsza dzieci do lat 7 na rok 2014 - chłopcy
Warszawa, 13.04.2014
Startowało 50 zawodników.

49. Jakub Koseski
 52.

Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków 2014 - chłopcy
Warszawa, 13.04.2014
Startowało 22 zawodników.

21. Michał Jóźwik
 53. Klub PZSzach 136 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 17.04.2014
Startowało 35 zawodników.
8. Artur Suliborski
 54. Klub PZSzach 137 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 17.04.2014
Startowało 38 zawodników.
9. Jakub Dróżdż
 55.

Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IV Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2014"
Międzyzdroje, 27.04-05.05.2014
Startowało 28 zawodników.

23. Damian Koseski  
24. Jakub Dróżdż
 56.

Międzyzdroje 2014 - Grupa B
Międzyzdroje, 27.04-05.05.2014
Startowało 24 zawodników.

11. Arkadiusz Dróżdż
 57. Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych
Otwock, 29.04.2014
Startowało 62 zawodników.

1. Przemysław Laszczak

 58. XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich
Milanówek, 01.05.2014
Startowało 90 zawodników.
1. Przemysław Laszczak (1. chłopcy do lat 15)
5. Pola Parol (1. dziewczęta do lat 15)
 59. XI Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich
Milanówek, 01.05.2014
Startowało 62 zawodników.
55. Krzysztof Parol
 60. Turniej szachów szwedzkich (tzw. kloca) przy turnieju w Międzyzdrojach 2014
Międzyzdroje, 01.05.2014
Startowało 8 par.
6. Jakub Dróżdż / Damian Koseski
 61. Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju w Międzyzdrojach 2014
Międzyzdroje, 02.05.2014
Startowało 30 zawodników.
11. Damian Koseski  
15. Jakub Dróżdż
 62. IX Turniej do 20 lat w Konstancinie
Konstancin, 04.05.2014
Startowało 24 zawodników.

4. Maria Zaborowska
14. Maciej Zaborowski 
19. Miłosz Zaborowski

 63. Otwarte Mistrzostwa Konstancina
Konstancin, 04.05.2014
Startowało 22 zawodników.

12. Przemysław Laszczak

 64. Turniej Szachowy Sportowa Niedziela w Świdrze
Otwock, 11.05.2014
Startowało 37 zawodników.
14. Wiktoria Stradczuk (4. w kat. dziewcząt)
32. Michał Stradczuk (4. w kat. rocznik 2007 i młodsi)
 65. XIX TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 16/12 lat Warszawa Bielany 2014
Warszawa, 11.05.2014
Startowało 10 zawodników.
2. Przemysław Laszczak
 66. Klub PZSzach 139 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 15.05.2014
Startowało 39 zawodników. 
35. Jakub Dróżdż 
 67.

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów
Mińsk Mazowiecki, 17-18.05.2014
Startowało 8 drużyn (55 zawodników).

1. MTSz II  
I szach. - 1. Maciej Kowalec    
II szach. - 1. Arkadiusz Abramowski     
III szach. - 1. Jakub Dróżdż    
IV szach. - 2. Mateusz Nowicki  
V szach. - Julia Drożdż   
VI szach. - 4. Wiktoria Stradczuk; 6. Rozalia Różycka; Maria Mrzygłód    

7. MTSz III
I szach. - Paweł Dębała      
II szach. - 4. Olaf Kamiński    
III szach. - Michał jedynak; Amadeusz Chomko 
IV szach. - 6. Maciej Zaborowski  
V szach. - Wiktoria Stradczuk; Rozalia Różycka  
VI szach. - Rozalia Różycka; Maria Mrzygłód  
8. MTSz IV
I szach. - Jan Wierzbowicz   
II szach. - Maksym Wesołowski     
III szach. - Jakub Wołosiewicz; Igor Weber  
IV szach. - Michał Jedynak; Artur Rybałtowski 
V szach. - Barbara Mrzygłód 
VI szach. - Barbara Mrzygłód
 68. III Otwarte Mistrzostwa SP 321 w szachach na Bemowie
Warszawa, 18.05.2014
Startowało 15 zawodników.
4. Przemysław Laszczak
 69. Turniej Młodzieżowej Akademii Szachowej
Wałcz, 21.05.2014
Startowało 24 zawodników.
14. Pola Parol
 70. Karo Chess’2014
Siedlce, 22.05.2014
Startowało 56 zawodników.
2. Jakub Suliborski (1. w kat. szkół ponadgimnazjalnych)
 71. Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2014
Warszawa, 25.05.2014
Startowało 18 zawodników.
3. Maciej Kowalec
 72. TURNIEJ W ARTBEMIE
Warszawa, 25.05.2014
Startowało 23 zawodników.
1. Przemysław Laszczak
 73. XVII Królewski Gambit Radomia gr. A.
Radom, 25.05.2014
Startowało 52 zawodników.
18. Jakub Suliborski
34. Artur Suliborski
 74. XVII Królewski Gambit Radomia gr. B.
Radom, 25.05.2014
Startowało 42 zawodników.
38. Kacper Królak
 75.

Drużynowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 2014
Szklarska Poręba, 27-29.05.2014   
Startowało 27 drużyn (112 zawodników).

11. Drużyna Gimnazjum im. Polskiej Macierzy Szkolnej
I szach. - Paweł Dębała
II szach. - Damian Koseski
III szach. - Jakub Dróżdż
IV szach. - 2. Pola Parol

 76. TW Edukacja przez Szachy w Szkole - Chłopcy z klas I
Warszawa, 31.05.2014
Startowało 26 zawodników.
6. Maksym Wesołowski    
12. Mateusz Kuchta
 77. Klub PZSzach 143 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 12.06.2014
Startowało 38 zawodników.
1. Jakub Suliborski
18. Artur Suliborski
 78. IV Diecezjalny Turniej Szachowy Jubileuszowej X Edycji D.L.Sz. Grupa A
Węgrów, 14.06.2014
Startowało 33 zawodników.
6. Maciej Zaborowski (4. w kat. chłopców)
11. Maria Zaborowska (5. w kat. dziewcząt)
 79. Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2014
Warszawa, 15.06.2014
Startowało 22 zawodników.
4. Maciej Kowalec
 80. Turniej błyskawiczny Akademii Szachowej
Iwonicz Zdrój, 17.06.2014
Startowało 18 zawodników.
16. Pola Parol
 81. Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza - A - o Jubileuszowy Puchar Kolei Mazowieckich
Karczew, 21.06.2014
Startowało 14 zawodników.
5. Maciej Kowalec
 82. Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza - B - o Jubileuszowy Puchar Kolei Mazowieckich
Karczew, 21.06.2014
Startowało 32 zawodników.

15. Daniel Stradczuk
20. Wiktoria Stradczuk 

 83. Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza - C - o Jubileuszowy Puchar Kolei Mazowieckich
Karczew, 21.06.2014
Startowało 32 zawodników.
9. Michał Stradczuk
 84. Przedwakacyjny turniej Fide na Bemowie
Warszawa, 21-22.06.2014
Startowało 22 zawodników.
7. Przemysław Laszczak
 85. Drużynowe Amatorskie Mistrzostwa Maz - o Jubileuszowy Puchar Kolei Mazowieckich
Karczew, 22.06.2014
Startowało 10 drużyn (37 zawodników).
1. Drużyna Sierściuchy spod 3
II szachownica - 2. Maciej Kowalec
 86. X Turniej do 20 lat w Konstancinie
Konstancin, 22.06.2014
Startowało 20 zawodników.

10. Maria Zaborowska (3. w kat. dziewczynek; 4. do lat 10)
11. Maciej Zaborowski (2. do lat 8)
18. Miłosz Zaborowski (5. do lat 8)

 87. Klub PZSzach 144 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 26.06.2014
Startowało 34 zawodników.
2. Jakub Suliborski
6. Maciej Kowalec   
7. Artur Suliborski
 88.

X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA A
Łazy, 29.06-08.07.2014
Startowało 56 zawodników.

18. Paweł Parol
 89.

X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B  
Łazy, 29.06-08.07.2014
Startowało 94 zawodników.

16. Maciej Kowalec 
22. Pola Parol (2. w kat. juniorek)       
54. Damian Koseski
 90.

X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C  
Łazy, 29.06-08.07.2014
Startowało 163 zawodników.

42. Jakub Dróżdż
 91. X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU  – Turniej błyskawiczny
Łazy, 04.07.2014
Startowało 120 zawodników.
49. Pola Parol       
71. Jakub Dróżdż
 92.

Klub PZSzach 146 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 10.07.2014
Startowało 46 zawodników.

2. Artur Suliborski
 93.

XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2014 - Open B 1601-2000
Kowalewo Pomorskie, 10-16.07.2014
Startowało 58 zawodników.

10. Maciej Kowalec 
 94. XVI Obert Internacional Sant Martí 2014 Grup B
Barcelona (Hiszpania), 13-21.07.2014
Startowało 158 zawodników.
17. Przemysław Laszczak
 95. MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. B (ELO:1600-2200)
Warszawa, 14-20.07.2014
Startowało 151 zawodników.
16. Jakub Suliborski
29. Paweł Parol   
 96. MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. C (ELOWarszawa, 14-20.07.2014
Startowało 170 zawodników.
51. Jakub Dróżdż
69. Olaf Kamiński
85. Jakub Wołosiewicz 
156. Maria Zaborowska
 97. MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. D
Warszawa, 14-20.07.2014
Startowało 44 zawodników.
5. Maciej Zaborowski 
 98. Klub PZSzach 147 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 17.07.2014
Startowało 29 zawodników.
15. Artur Suliborski
 99. XVI Obert Rapid Sant Martí 2014
Barcelona (Hiszpania), 19.07.2014
Startowało 51 zawodników.
33. Przemysław Laszczak
 100.

DMP I Liga juniorów
Masłów Pierwszy, 25.07-02.08.2014
Startowało 10 drużyn (66 zawodników).

9. MTSz I
I szach. - Damian Koseski, Maciej Kowalec
II szach. - Maciej Kowalec, Arkadiusz Abramowski 
III szach. - Przemysław Laszczak            IV szach. - Jakub Dróżdż
V szach. - Kamila Jaśkiewicz                    VI szach. - Pola Parol

 101. DMPJ - turniej blitza (zawody towarzyszące)
Masłów I, 31.07.2014
Startowało 36 zawodników.
7. Jakub Suliborski (3. w kat. trenerzy)
 102. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C14
Wrocław, 05-07.08.2014
Startowało 93 zawodników.
37. Przemysław Laszczak
 103. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D14
Wrocław, 05-07.08.2014
Startowało 56 zawodniczek.
3. Pola Parol
 104. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C14
Wrocław, 07-08.08.2014
Startowało 90 zawodników.
47. Przemysław Laszczak
 105. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D14
Wrocław, 07-08.08.2014
Startowało 54 zawodniczek.
4. Pola Parol
 106. Wakacyjno-weekendowy turniej MZSzach (Fide)
Warszawa, 09-10.08.2014
Startowało 27 zawodników.
1. Przemysław Laszczak
 107. Wakacje z Szachami FIDE
Rudka, 16-19.08.2014
Startowało 63 zawodników.
50. Maria Zaborowska
52. Maciej Zaborowski 
 108. IV International chess tournament "Split Chess Open 2014"
Split (Chorwacja), 16-23.08.2014
Startowało 183 zawodników.
67. Pola Parol (3. w kat. kobiet, 2. w rank. do 1800)
 109.

50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój, 18-26.08.2014
Startowało 123 zawodników.

11. Maciej Kowalec 
 110. P'5-Blitz-Impreza towarzysząca 50 Festiwalowi im.A.Rubinsteina
Polanica-Zdrój, 23.08.2014
Startowało 26 zawodników.
4. Maciej Kowalec 
 111. P'15 - impreza towarzysząca festiwalowi A.Rubinsteina
Polanica-Zdrój, 24.08.2014
Startowało 38 zawodników.
2. Maciej Kowalec 
 112. XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Konik Morski Rewala 2014 - open B
Rewal, 19-28.08.2014
Startowało 90 zawodników.
6. Jakub Suliborski
33. Artur Suliborski
 113. Mistrzostwa Polski Gimnazjów
Dąbki, 20-29.08.2014
Startowało 12 zawodników.
1. Damian Koseski
 114. II Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" - turn. C
Mikoszewo, 23-30.08.2014
Startowało 30 zawodników.
21. Artur Rybałtowski
 115. XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2014 - Open F
Rewal, 24.08.2014
Startowało 119 zawodników.
59. Jakub Suliborski
 116. Turniej Kloca
Rewal, 25.08.2014
Startowało 42 pary.
10. Artur Suliborski / Maciej Adamowicz
 117. V Czwórmecz Szachowy Dla Upamiętnienie 72 Rocznicy bombardowania Kurowa
Kurów, 05.09.2014  
Startowało 4 drużyny (16 zawodników).
1. Drużyna Mazowiecki Związek Szachowy  
IV szachownica - 1. Przemysław Laszczak
 118.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga 
Szczyrk, 06-14.09.2014  
Startowało 34 drużyny (233 zawodników).

24. Drużyna MTSz
I szach. - Jakub Suliborski
II szach. - Paweł Parol  
III szach. - Marcin Zychowicz
IV szach. - Artur Suliborski
V szach. - Maciej Kowalec  
VI szach. - Katarzyna Murawko
 119. Jubileuszowy X Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa
Węgrów, 07.09.2014
Startowało 77 zawodników.
7. Przemysław Laszczak (1. jun. do lat 15)
21. Michał Zaborowski
29. Maria Zaborowska (2. w kat. kobiet; 3. młodz. do lat 12)
38. Maciej Zaborowski (6. młodz. do lat 10)
69. Miłosz Zaborowski
 120. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 9
Zielonka, 20-21.09.2014
Startowało 46 zawodników.
10. Maciej Zaborowski 
27. Maksym Wesołowski  
34. Mateusz Kuchta
 121. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 11
Zielonka, 20-21.09.2014
Startowało 30 zawodników.
13. Maria Zaborowska (3. w kat. kobiet)
 122. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 13
Zielonka, 20-21.09.2014
Startowało 16 zawodników.
3. Przemysław Laszczak
 123. Klub PZSzach 547 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 25.09.2014
Startowało 38 zawodników.
12. Artur Suliborski
 124. VII Turniej im. J. Brustmana dla dzieci 2007r i młodsi
Warszawa, 04.10.2014
Startowało 31 zawodników.
11. Michał Stradczuk
 125. VII Turniej im. J. Brustmana  
Warszawa, 04.10.2014
Startowało 71 zawodników.
4. Przemysław Laszczak (2. do lat 14) 
7. Pola Parol (3. do lat 14) 
53. Wiktoria Stradczuk
 126.

Otwarta Liga Mazowiecka 2014
Mazowsze, 05-07.12.2014
Startowało 10 zespołów (72 zawodników).

4. Drużyna MTSz
I szach. - 3. Robert Brewczyński, Marcin Zychowicz   
II szach. - 7. Maciej Kowalec, 5. Marcin Zychowicz, Przemysław Laszczak     
III szach. - 6. Przemysław Laszczak, 9. Arkadiusz Abramowski, Adam Banasiak 
IV szach. - Adam Banasiak, Mateusz Nowicki  
 127.

Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C9
Brok, 06-10.10.2014
Startowało 16 zawodników.

5. Maciej Zaborowski
 128.

Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D11 
Brok, 06-10.10.2014
Startowało 9 zawodniczek.

9. Maria Zaborowska
 129.

Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C13
Brok, 06-10.10.2014
Startowało 12 zawodników.

1. Przemysław Laszczak
 130. XII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych szans"
Siedlce, 11-12.10.2014
Startowało 78 zawodników.
9. Anna Delekta (2. w kat. szkół ponadgimnazjalnych; 3. w kat. kobiet) 
12. Michał Zieliński
 131.

24rd EUROPEAN YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 2014 U14 Girls
Batumi (Gruzja), 19-28.10.2014
Startowało 77 zawodniczek.

66. Pola Parol
 132. Turniej szachów szybkich z okazji 220 rocznicy Insurekcji Kościuszkowskiej /Open Fide  
Zielonka, 19.10.2014
Startowało 37 zawodników.
3. Przemysław Laszczak (1. jun. do lat 15)
 133. Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2014
Warszawa, 19.10.2014
Startowało 22 zawodników.
12. Maciej Kowalec
 134. I Diecezjalny Turniej Szachowy XI Edycji Diecezjalnej Ligi Szachowej Grupa A
Węgrów, 19.10.2014
Startowało 34 zawodników.
1. Maria Zaborowska  
3. Maciej Zaborowski (2. w kat. chłopców) 
6. Kacper Królak (4. w kat. chłopców)   
28. Miłosz Zaborowski
 135. Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III kat. szachową)
Warszawa, 25-26.10.2014
Startowało 28 zawodników.
25. Janusz Kędziorek
 136. Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Amatorów w szachach klasycznych FIDE Grand Prix Polski Amatorów 2014
Puławy, 07-11.11.2014
Startowało 44 zawodników.
1. Przemysław Laszczak (1. w kat. juniorów do 14 lat)
137. Turniej klasyfikacyjny Hostel OLIMPIC
Puławy, 09-10.11.2014
Startowało 7 zawodników.
4. Leszek Laszczak
 138. Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C17
Karpacz, 09-15.11.2014
Startowało 40 zawodników.
17. Maciej Kowalec
 139. Turniej Niepodległości „W hołdzie założycielom II RP gr. A
Warszawa, 11.11.2014
Startowało 208 zawodników.
84. Pola Parol (9. w kat do 14 lat)
90. Jacek Jóźwik
146. Krzysztof Parol
 140. XI Turniej Szachowy o Puchar Związku Banków Polskich - Turniej Główny
Warszawa, 22.11.2014
Startowało 50 zawodników.
16. Jacek Jóźwik
 141. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich
Warszawa, 22.11.2014
Startowało 95 drużyn (403 zawodników).
19. Salezjańska SP
I szach. - Maria Zaborowska
II szach. - Maciej Zaborowski (3 m.) 
III szach. - Miłosz Zaborowski
IV szach. - Weronika Lisowska 
 
24. SP 6 im. H. Sienkiewicza 
I szach. - Amadeusz Chomko
II szach. - Jan Włodarek  
III szach. - Janusz Kędziorek  
IV szach. - Wiktoria Stradczuk
 142. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w szachach szybkich
Warszawa, 22.11.2014
Startowało 21 drużyn (86 zawodników).

2. Drużyna Gimnazjum Polskiej Macierzy Szkolnej
I szach. - Jakub Dróżdż
II szach. - Pola Parol (1 m.) 
III szach. - Damian Koseski (2 m.) 
IV szach. - Kamila Koseska (6 m.)

11. Gim. nr 119 W-wa Wesoła nr 1 
I szach. - Przemysław Laszczak (6 m.)

 143. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Licealnych w szachach szybkich
Warszawa, 22.11.2014
Startowało 6 drużyn (24 zawodników).
4. XXII LO im. Jose Marti W-wa Bielany 
II szach. - Maciej Kowalec (2 m.)
 144. Turniej Szachowy o Puchar Starosty Sokołowskiego
Sokołów Podlaski, 23.11.2014
Startowało 43 zawodników.
24. Michał Stradczuk (4. jun. do lat 12)  29. Daniel Stradczuk
 145. Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (I rzut) - Szachy
Lublin, 29.11.2014
Startowało 31 zawodników.
2. Artur Suliborski
 146. TURNIEJ BŁYSKAWICZNY MASz
Spała, 03.12.2014
Startowało 22 zawodników.
9. Pola Parol
 147. Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach - I rzut 2014/15
Lublin, 06.12.2014
Startowało 5 drużyn (31 zawodników).
1. Drużyna KU AZS UMCS Lublin
I szachownica - 1. Artur Suliborski
 148. V OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MIKOŁAJKOWY WĘGRÓW 2014
Węgrów, 06-07.12.2014
Startowało 46 zawodników.
2. Przemysław Laszczak  
12. Maciej Zaborowski (5 m. junior 8-12 lat)     
21. Kacper Królak (8 m. junior 8-12 lat) 
27. Miłosz Zaborowski
 149. Memoriał Macieja Brudzińskiego
Warszawa, 07.12.2014
Startowało 22 zawodników.
2. Maciej Kowalec
 150. Mikołajkowy Turniej Szachowy UMCS
Lublin, 17.12.2014
Startowało 16 zawodników.  
2. Artur Suliborski
 151.

European Blitz Chess Championship 2014
Wrocław, 19.12.2014
Startowało 616 zawodników.

247. Artur Suliborski  
264. Paweł Parol      
346. Pola Parol (6. w kat. G14)  
385. Przemysław Laszczak (8. do rank. 1600)
152.

European Rapid Chess Championship 2014
Wrocław, 20-21.12.2014
Startowało 750 zawodników.

274. Jacek Jóźwik   
304. Artur Suliborski     
425. Pola Parol (5. w kat. G14)  
522. Przemysław Laszczak
 153. Szachowy Turniej Wigilijny open o Puchar Burmistrza Karczewa
Karczew, 21.12.2014
Startowało 27 zawodników.
2. Maciej Kowalec
 154.

XVII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A
Kętrzyn, 27-30.12.2014
Startowało 72 zawodników.

3. Maciej Kowalec (2. do rank. 1900; 2. do lat 18)
 155.

XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa A
Kraków, 27.12.2014-04.01.2015
Startowało 91 zawodników.

80. Paweł Parol
 156.

XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa B
Kraków, 27.12.2014-04.01.2015
Startowało 83 zawodników.

39. Pola Parol (3, w kat. kobiet)
 157.

XXXII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK Open Fide 2014
Rybnik, 27-31.12.2014
Startowało 65 zawodników.

9. Artur Suliborski