Nasze starty 2010 (2010-01-15)

Poniższa tabela zawiera listę naszycfh najważniejszych startów w 2010 roku.


`

Nazwa turniejuRezultaty
II Otwarte Szachowe Mistrzostwa Gminy Jastków - Turniej A
Dąbrowica 133, 8-10.01.2010
Startowało 31 zawodników.
18. Krzysztof Parol
II Otwarte Szachowe Mistrzostwa Gminy Jastków - Turniej B
Dąbrowica 133, 8-10.01.2010
Startowało 34 zawodników.
4. Pola Parol (2. w kat. kobiet; 1. w kat. juniorów do 10 lat)
TURNIEJ w Wesołej GRAND PRIX SP 173
Warszawa, 9.01.2010
Startowało 46 zawodników.
3. Jakub Suliborski (2. w kat. szkół gimnazjalnych)
6. Damian Koseski (2. w kat. szkoł podstawowych)
IV Otwarte Mistrzostwa SP Nr 12 w Otwocku
Otwock, 16.01.2010
Startowało 98 zawodników.
7. Damian Koseski (3. w kat. do 11 lat)
16. Arkadiusz Abramowski (8 w kat. do 13 lat)
37. Kamila Koseska (6. w kat. dziewcząt)
4. SP 2 Mińsk Maz. (w kategorii drużynowej)
LXXXV TURNIEJ NIEDZIELNY
Michałowice, 17.01.2010
Startowało 100 zawodników.
16. Artur Suliborski
III Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku” o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
Warszawa, 23-31.01.2010
Startowało 49 zawodników.
5. Jakub Suliborski
45. Pola Parol (1. W kat. dziewcząt do 10 lat)
Ferie z szachami 2010 - grupa A
Olsztyn, 1-5.02.2010
Startowało 16 zawodników.
2. Jakub Suliborski
6. Artur Suliborski
7. Damian Koseski
13. Andrzej Koseski
Ferie z szachami 2010 - grupa C
Olsztyn, 1-5.02.2010
Startowało 12 zawodników.
6. Kamila Koseska
Zimowy Turniej Szachowy P-15'
Legionowo, 13.02.2010
Startowało 99 zawodników.
21. Artur Suliborski (1. w kat. szkół gimnazjalnych)
25. Jakub Suliborski (2. w kat. szkół gimnazjalnych)
34. Damian Koseski (1. w kat. szkół podstawowych)
GRAND PRIX SP 173 Wesoła 27.02.2010
Warszawa, 27.02.2010
Startowało 55 zawodników.
6. Damian Koseski (3 w kat. Szkół podstawowych)
Grand Prix Siedlec 2010 pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce - turniej 3
Siedlce, 6.03.2010
Startowało 42 zawodników.
39. Dominika Miłkowska-Mikiel
Finał Mistrzostw Polski Juniorów do 16 lat
Karpacz, 6-14.03.2010
Startowało 50 zawodników.
40. Jakub Suliborski
Puchar Polski Juniorek do 10 lat
Wisła, 19-28.03.2010
Startowało 54 zawodników.
3. Pola Parol
GRAND PRIX SP 173 Wesoła 13.03.2010
Warszawa, 13.03.2010
Startowało 44 zawodników.
6. Damian Koseski (2 w kat. Szkół podstawowych)
Podsumowanie GRAND PRIX SP 173 Wesoła

Startowało zawodników.
2. Damian Koseski w kategorii szkół podstawowych
Otwarta Liga Mazowiecka
Mazowsze, 29.11.2009-28.03.2010
Startowało 18 drużyn

8. MTSz II
9. MTSz I

2. Robert Brewczyński (I szachownica)
1. Jacek Jóźwik (II szachownica)
3. Marcin Bartnicki (III szachownica)

IX MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W SZACHACH
Pokrzywna, 21-25.04.2010
Startowało 70 zawodników.
30. Jacek Jóźwik
VII Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich na rok 2010
Milanówek, 1.05.2010
Startowało 37 zawodników.
32. Michał Zieliński
III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Seniorów (powyżej 60 lat) w Szachach na 2010r
Milanówek, 1.05.2010
Startowało 16 zawodników.
10. Jerzy Jackiewicz
13. Marian Krajewski
XI Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów w Szachach
Milanówek, 1.05.2010
Startowało 94 zawodników.
1. Jakub Suliborski
6. Damian Koseski
25. Jakub Wolosiewicz
XXII Turnieju z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Siedlce, 3.05.2010
Startowało 46 zawodników.
4. Artur Suliborski (1 m-ce w kat. Gimnazjów)
9. Jakub Suliborski (2 m-ce w kat. gimnazjów)
24. Damian Koseski (2 m-ce w kat. klas 4-6)
II Międzynarodowy Turniej Szachow im. Jana Zukertorta - I Wicemistrza Świata
Lublin, 15.05.2010
Startowało 157 zawodników.
36. Artur Suliborski (3 m-ce w kat. juniorów do 16 lat)
52. Jakub Suliborski
Turniej Fart 2010 - Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w szachach szybkich
Kielce, 16.05.2010
Startowało 97 zawodników.
16. Jakub Suliborski (3 m. w kat. juniorów, 1 m. do lat 15, 1 m. w kat. rank. do 2000)
63. Artur Suliborski
XV Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży - grupa do lat 10
Warszawa, 16.05.2010
Startowało 10 zawodników.
3. Pola Parol (1 m-ce w kat. dziewcząt)
XV Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży - grupa do lat 16
Warszawa, 16.05.2010
Startowało 19 zawodników.
6. Paweł Parol
XV Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży - grupa do lat 12
Warszawa, 16.05.2010
Startowało 11 zawodników.
5. Damian Koseski
XIII Królewski Gambit Radomia - gr. A
Radom, 23.05.2010
Startowało 49 zawodników.
38. Jakub Suliborski
XIII Królewski Gambit Radomia - gr. B
Radom, 23.05.2010
Startowało 42 zawodników.

1. Artur Suliborski

Ogólnopolskie Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w szachach
Karpacz, 24-27.05.2010
Startowało 19 drużyn (86 zawodników).

9. Gimnazjum im. Polskiej Macierzy Szkolnej
10 m-ce Artur Suliborski na I szachownicy
4 m-ce Jakub Suliborski na II szachownicy
3 m-ce Paweł Parol na III szachownicy
18 m-ce Dominika Miłkowska-Mikiel na IV szach.

Otwarte Mistrzostwa Siedlec w szachach szybkich
Siedlce, 5.06.2010
Startowało 50 zawodników.
2. Jakub Suliborski (1 m-ce w kat. gim.)
III Turniej Szachowy im. Witolda Gombrowicza
Ostrowiec Świętokrzyski, 13.06.2010
Startowało 63 zawodników.
4. Jakub Suliborski (1 m. w kat. juniorów do lat 18; 1 m. w kat. rank. do 2000)
20. Artur Suliborski
V Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków
Warszawa, 13.06.2010
Startowało 50 zawodników.
8. Juliusz Kopciński
Turniej Pierwszej Szansy - C11
Łazy, 27.06-3.07.2010
Startowało 35 zawodników
5. Damian Koseski
VI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Mieleńska Perła Bałtyku - grupa B
Łazy, 27.06-4.07.2010
Startowało 68 zawodników
21. Jakub Suliborski
57. Pola Parol
VI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Mieleńska Perła Bałtyku - grupa C
Łazy, 27.06-4.07.2010
Startowało 21 zawodników
5. Kamila Koseska
Turniej nocny
Łazy, 2.07.2010
Startowało 49 zawodników
19. Jakub Suliborski
WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1400
Łazy, 7-13.07.2010
Startowało 37 zawodników
3. Kamila Koseska
9. Bartosz Brześkiewicz
20. Krzysztof Kwiatkowski
WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1600-1800
Łazy, 7-13.07.2010
Startowało 35 zawodników
4. Paweł Dębała
10. Damian Koseski
12. Arkadiusz Abramowski
Wakacje z Szachami - Turniej błyskawiczny
Łazy, 14.07.2010
Satrowało 80 zawodników.

4. Damian Koseski
18. Arkadiusz Abramowski
28. Paweł Dębała
42. Kamila Koseska (1 w kat. dziewcząt)

MAZOWIECKI FESTIWAL SZACHOWY - gr. B
Warszawa, 17-25.07.2010
Startowało 128 zawodników
45. Paweł Parol
46. Artur Suliborski
85. Pola Parol
99. Krzysztof Parol
XII Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska w Szachach
Gdańsk, 17-24.07.2010
Startowało 144 zawodników
32. Jakub Suliborski
XII Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Szachy Fiszera (960)
Gdańsk, 22.07.2010
Startowało 25 zawodników
11. Jakub Suliborski
XII Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Turniej P'5
Gdańsk, 24.07.2010
Startowało 57 zawodników
 31. Jakub Suliborski
Mistrzostwa Polski Juniorek do 12 lat w szachach szybkich - P'30
Warszawa, 26-27.07.2010
Startowało 55 zawodników
43. Kamila Koseska
Mistrzostwa Polski Juniorów do 12 lat w szachach szybkich - P'30
Warszawa, 26-27.07.2010
Startowało 116 zawodników
49. Damian Koseski
82. Arkadiusz Abramowski
108. Paweł Dębała
Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach szybkich - P'30
Warszawa, 26-27.07.2010
Startowało 78 zawodników
40. Jakub Suliborski
52. Emil Pukianiec
58. Paweł Parol
Puchar Polski Juniorek do 10 lat w szachach szybkich - P'30
Warszawa, 26-27.07.2010
Startowało 49 zawodników
3. Pola Parol
Mistrzostwa Polski Juniorów do 12 lat w szachach błyskawicznych - P'5
Warszawa, 28.07.2010
Startowało 103 zawodników
54. Damian Koseski
71. Paweł Dębała
76. Arkadiusz Abramowski
Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach błyskawicznych - P'5
Warszawa, 28.07.2010
Startowało 72 zawodników
35. Jakub Suliborski
43. Paweł Parol
59. Emil Pukianiec
Puchar Polski Juniorek do 10 lat w szachach błyskawicznych - P'5
Warszawa, 28.07.2010
Startowało 42 zawodników
11. Pola Parol

World Junior U20 Championship
Chotowa-Czarna, 3-16.08.2010
Startowało 122 zawodników

106. Paweł Parol
Indywidualny i klubowy Puchar Polski Juniorów w szachach szybkich C 10
Koszalin, 5.08.2010
Startowało 13 zawodników
12. Mateusz Nowicki
Indywidualny i klubowy Puchar Polski Juniorów w szachach szybkich D 10
Koszalin, 5.08.2010
Startowało 12 zawodników
4. Pola Parol
5 rundowiec FIDE - Powalcz o wyższy ranking na 01.09
Warszawa, 6-8.08.2010
Startowało 12 zawodników
7. Artur Suliborski
11. Marcin Bartnicki
X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych - chłopcy rocznik 00,99
Dąbki, 21-28.08.2010
Startowało 36 zawodników
2. Damian Koseski
X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych - dziewczęta rocznik 00,99
Dąbki, 21-28.08.2010
Startowało 13 zawodniczek
3. Kamila Koseska
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 10 lat
Warszawa, 25-26.09.2010
Startowało 18 zawodników.
11. Mateusz Nowicki
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 16 lat
Warszawa, 25-26.09.2010
Startowało 10 zawodników
2. Paweł Parol
4. Jakub Suliborski
VI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2010
Węgrów, 25-26.09.2010
Startowało 71 zawodników
14. Jerzy Jackiewicz

Mistrzostwa Europy Juniorów w Szachach - grupa D10
Batumi, Gruzja, 19-29.09.2010
Startowalo 53 zawodników

27. Pola Parol
VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans"
Siedlce, 9-10.10.2010
Startowało 83 zawodników

17. Jerzy Jackiewicz
41. Marian Krajewski
48. Kamila Bankiewicz
53. Bartosz Brześkiewicz (6. klasy 4-6)
63. Tomasz Brześkiewicz (5. klasy 1-3)

I Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku” o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
Warszawa, 9-17.10.2010
Startowało 45 zawodników
6. Jakub Suliborski
28. Paweł Parol
X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA
Opoczno, 10.10.2010
Srartowało 207 zawodników
150. Artur Suliborski
III Otwocka Jesień Szachowa - z udziałem niepełnosprawnych i rodzin szachowych
Otwock, 10.10.2010
Startowało 50 zawodników
2. Damian Koseski w kategorii open (2. junior do 13 lat)
13. Kamila Koseska (3. junior do 13 lat, 2. kobieta)
23. Andrzej Koseski
2. Drużyna Koseskich (w kat. rodzin)
Mistrzostwa Świata Juniorów w Szachach - grupa D10
Porto Carras, Halkidiki, Grecja
Startowało 104 zawodników
49. Pola Parol
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek (MA-WM) - D11
Łochów, 23-29.10.2010
Startowało 8 zawodników
4. Kamila Koseska (awans do MP)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (MA-WM)- C11
Łochów, 23-29.10.2010
Startowało 20 zawodników
5. Damian Koseski
16. Mateusz Nowicki
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (MA-WM) - C13
Łochów, 23-29.10.2010
Startowało 14 zawodników
11. Paweł Dębała
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (MA-WM) - C15
Łochów, 23-29.10.2010
Startowało 10 zawodników
3. Jakub Suliborski (awans do MP)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (MA-WM) - C17
Łochów, 23-29.10.2010
Startowało 12 zawodników
5. Paweł Parol
7. Artur Suliborski

Turniej Niepodległościowy ZP PSL w Otwocku o Puchar Mirosława Pszonki
Otwock, 7.11.2010
Startowało 43 zawodników

2. Jakub Suliborski
37. Jerzy Jackiewicz

Turniej Niepodległości 2010
Warszawa, 11.11.2010
Startowało 210 zawodników

26. Michał Kopczyński (3 w kat. do 2300)
50. Paweł Parol
62. Jakub Suliborski
64. Jacek Jóźwik
113. Pola Parol (1 w kat dziewcząt do 10 lat)
124. Jerzy Jackiewicz
130. Krzysztof Parol
XV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - 92 Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski - do 16 lat
Warszawa, 11.11.2010
Startowało 23 zawodników
3. Artur Suliborski
8. Marcin Bartnicki
9. Emil Pukianiec
XV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - 92 Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski - do 16 lat
Warszawa, 11.11.2010 - do 12 lat
Startowało 11 zawodników
5. Damian Koseski
Grand Prix SP 173 Wesoła
Warszawa, 13.11.2010
Startowało 48 zawodników

1. Paweł Parol
2. Jakub Suliborski (1 w kat. gimnazjów)
5. Pola Parol (1 w kat. dziewcząt, 2 w kat. do 10 lat, 2 w kat. szkół podst.)

Misrzostwa Warszawy w szachach błyskawicznych
Warszawa, 14.11.2010
Startowało 35 zawodników
10. Jakub Suliborski (2 w kat. juniorów)
22. Artur Suliborski
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach
Łochów 18-19.11.2011
12 zawodników
Drużyna w składzie: Paweł Parol, Jakub Suliborski, Damian Koseski, Paweł Dębała, Katarzyna Bartnicka, Pola Parol zajęła 1 miejsce i uzyskała awans do II ligi juniorów.
Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach
Warszawa, 28.11.2010
Startowało 27 drużyn (112 zawodników)
9. SP 5 Mińsk Maz. (Pola Parol, Mateusz Nowicki, Bartosz Brześkiewicz, Natalia Bartnicka)
Mistrzostwa Mazowsza Gimnazjów w szachach
Warszawa, 27.11.2010
Startowało 13 drużyn (55 zawodników)
3. Gimnazjum PMS (Jakub Suliborski, Karol Dolata, Kamil Paździorek, Dominika Miłkowska-Mikiel)
3. Jakub Suliborski (1. szachownica)
1. Kamil Paździorek (3.szachownica)
Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach
Warszawa, 27.11.2010
Startowały 4 drużyny (15 osób)
1. Liceum PMS (Jarosław Mroczek, Marcin Bartnicki, Paweł Sawczuk, Anna Radzio)
2. Jarosław Mroczek (1. szachownica)
1. Marcin Bartnicki (2. szachownica)
1. Paweł Sawczuk (3. szachownica)
1. Anna Radzio (4. szachownica)

Turniej Ostatniej Szansy - Chłopcy 11
Karpacz, 27.11-04.12.2010
Startowało 17 zawodników

1. Damian Koseski (awans do MP)

Turniej Ostatniej Szansy - Chłopcy 17
Karpacz, 27.11-04.12.2010
Startowało 11 zawodników

3. Paweł Parol (awans do MP)
10. Artur Suliborski
Grand Prix SP 173 Wesoła
Warszawa, 04.12.2010
Startowało 32 zawodników
2. Jakub Suliborski
Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Zrzeszenia LZS w Szachach
Dobre, 11-12.12.2010
Startowało 39 zawodników 
2. Jerzy Jackiewicz
5. Kamila Bankiewicz (1. m. w kat. juniorek)
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych
Warszawa, 17.12.2010
Startowało 349 zawodników
169. Jakub Suliborski (5. w kat. do 2000)
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich
Warszawa, 18-19.12.2010
Startowało 723 zawodników
219. Michał Kopczyński
256. Jacek Jóźwik
289. Paweł Parol
317. Jakub Suliborski
575. Pola Parol (6. m. w kat. D10)
Turniej wigilijny
Otwock, 18.12.2010
Startowało 12 zawodników
2. Damian Koseski
Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2010 grupa A
Białystok, 27-31.12.2010
Startowało 20 zawodników
17. Jakub Suliborski
19. Paweł Parol
Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2010 grupa B
Białystok, 27-31.12.2010
Startowało 27 zawodników
19. Pola Parol

Turniej szachowo-tenisowy (sylwestrowy)
Otwock, 31.12.2010
Startowało 67 zawodników

20. Damian Koseski (1. w kat. do 12 lat)
34. Kamila Koseska (1. w kat. kobiet, 6. w kat. do 12 lat)