Nasze starty 2008 (2009-01-20)

Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2008 roku.

 

 

Nazwa turniejuRezultaty
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 14
Warszawa, 13.07.2008
Startowało 14 zawodników.
2. Jakub Suliborski
4. Artur Suliborski
Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Wesoła
Warszawa Wesoła, 13.09.2008
2. Jakub Suliborski
9. Artur Suliborski
12. Pola Parol
VI Grand Prix Jabłonny o Puchar Wójta Gminy Jabłonna turniej 1A
Jabłonna, 13.09.2008
 
VI Grand Prix Jabłonny o Puchar Wójta Gminy Jabłonna turniej 1B
Jabłonna, 13.09.2009
4. Damian Koseski
Grand Prix 2008 'O Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy'
Warszawa, 14.09.2008
1. Jakub Suliborski (1 miejsce w kat. do 14 lat)
4. Damian Koseski
6. Andrzej Koseski
TURNIEJ GRAND PRIX WESOŁA S.P.NR 173
Warszawa Wesoła, 20.09.2008
7. Pola Parol (1 wśród dziewcząt; 3 w klas. Juniorów młoszych)
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Józefów Grupa A
Józefów, 27.09.2008
4. Artur Suliborski (1 w kat. do 16 lat)
5. Jakub Suliborski (2 w kat. do 16 lat)
15. Marcin Bartnicki (6 w kat. do 16 lat)
Turniej O Puchar OKiE Bemowo SM Wola
Warszawa, 27.09.2008
2. Pola Parol
3. Mateusz Nowicki
Turniej Szachowy UKS MDK Otwock
Otwock, 28.09.2008
5. Jakub Sulibirski (3 do 16 lat)
7. Michał Zieliński (2 w S55+)
11. Artur Suliborski (4 do 16 lat)
12. Jerzy Jackiewicz (3 w S55+)
Turniej im.Jana Brustmana
Warszawa, 4.10.2008
6. Emil Pukianiec (1 do 14 lat)
19. Damian Koseski (1 do 10 lat)
Turniej o Puchar GOSiR Piaseczno
Piaseczno, 10-12.10.2008
6. Jakub Suliborski
7. Artur Suliborski
Turniej O Puchar OKiE Bemowo SM Wola
Warszawa, 11.10.2008
1. Pola Parol
"Równe Szanse" VI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy
Siedlce, 11-12.10.2008
9. Przemysław Mroczek
14. Marcin Bartnicki (1 w tak. gimn.)
21. Emili Pukianiec (3 w tak. gimn.)
22. Jerzy Jackiewicz
25. Michał Kozłowski (1 w kat. klas IV-VI)
26. Michał Zieliński
51. Katarzyna Bartnicka
54. Bartosz Brześkiewicz (3 w kat. klas IV-VI)
63. Tomasz Brześkiewicz (3 w kat. klas I-III)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa dziewcząt do 9 lat
Sękocin, 13-19.10.2008
6. Pola Parol
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa chłopców do 9 lat
Sękocin, 13-19.10.2008
2. Damian Koseski (awans do finału MP)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa chłopców do 13 lat
Sękocin, 13-19.10.2008
6. Jakub Suliborski
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa chłopców do 15 lat
Sękocin, 13-19.10.2008
6. Paweł Parol
8. Marcin Bartnicki
10. Artur Suliborski
11. Emil Pukianiec
VI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej2_B
Jabłonna, 11.10.2008
2. Damian Koseski (1 w kat. klas 3-4)
9. Kamila Koseska
Turniej Szachowy w Sarnakach
Sarnaki, 12.10.2008
1. Damian Koseski w kat C13
2. Kamila Koseska w kat. D13
Turniej O Puchar OKiE Bemowo SM Wola
Warszawa, 8.11.2008
2. Mateusz Nowicki
3. Pola Parol
6. Tomasz Brześkiewicz
Turniej dla dzieci i młodzieży w ANINIE
Warszawa, 8.11.2008
5. Michał Kozłowski
??
Otwock, 8.11.2008
?
XIII TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 90 Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski (18 lat)
Warszawa, 11.11.2008
2. Jakub Suliborski
3. Artur Suliborski
XIII TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 90 Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski (10 lat)
Warszawa, 11.11.2009
5. Damian Koseski
GRAND PRIX PKO BP 2008 - Turniej I
Warszawa, 11.11.2008
34. Michał Kopczyński
74. Jacek Jóźwik
81. Paweł Parol (2 m-ce do lat 14)
VI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej3_B
Jabłonna, 15.11.2008
2. Damian Koseski
III Ogólnopolski Turniej Juniorów w Szachach Szybkich im.Romana Krawczaka
Żyrzyn, 15-15.11.2008
8. Jakub Suliborski (4 m-ce do 14 lat)
17. Artur Suliborski (8 m-ce do lat 14)
24. Michał Kozłowski (3 m-ce do 10 lat)
Turniej Ostatniej Szansy - D9
Chotowa, 15-21.11.2008
3. Pola Parol
4. Kamila Koseska
Turniej Ostatniej Szansy - C15
Chotowa, 15-21.11.2008
 
II Diecezjalny Turniej o puchar Starosty Sokołowskiego
Sokołów Podlaski, 23.11.2008
8. Damian Koseski (2 m-ce C13)
25. Kamila Koseska (4 m-ce w kat. D13)
30. Jakub Kazikowski
Mazowiecka Liga Juniorów 2008
Sękocin, 27-30.11.2008
3 miejsce drużynowo
Paweł Parol 5 m-ce na I Szachownicy
Jakub Suliborski I m-ce na II szachownicy
Artur Suliborski IV m-ce na III szachownicy
Emil Pukianiec I m-ce na IV szachownicy
Katarzyna Ludwiczuk V m-ce na V szachownicy
III grand prix SP173 Wesoła
Warszawa, 29.11.2008
3. Damian Koseski (1 m-ce do 9 lat)
6. Bartosz Brześkiewicz (3 -ce do 9 lat)
19. Kamila Koseska (2 m-ce dziewcząt)
30. Tomasz Brześkiewicz
VI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej4_B
Jabłonna, 6.12.2008
3. Damian Koseski
W klasyfikacji Grand Prix Damian Koseski - 1 miejsce
GRAND PRIX PKO BP 2008 - Turniej klasyfikacyjny
Warszwa, 7.12.2008
43. Tomasz Brześkiewicz
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych
Michałowice, 7.12.2008
10. Szkoła Podstawowa nr 2:
Piotr Gajowniczek
Arkadiusz Abramowski
Damian Koseski (II m-ce na III szachownicy)
Kamila Koseska


15. Szkoła Podstawowa nr 5:
Mateusz Nowicki
Michał Kozłowski
Bartosz Brześkiewicz
Pola Parol (II m-ce na IV szachownicy)
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Gimnazjów
Michałowice, 7.12.2008
3. Gimnazjum nr 2:
Emil Pukianiec (IV m-ce na II szachownicy)
Marcin Bartnicki (II m-ce na III szachownicy)
Katarzyna Bartnicka (IV m-ce na IV szachownicy)


4. Gimnazjum PMS:
Jakub Suliborski
Artur Suliborski (V m-ce na II szachownicy)
Paweł Parol (I m-ce na III szachownicy)
Agnieszka Domańska
Szachylicki Noworoczniak FIDE
Chylice, 27-30.12.2008
4. Artur Suliborski
7. Jakub Suliborski
Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2008 grupa B
Białystok, 27-31.12.2008
12. Paweł Parol
35. Krzysztof Parol