Lp. Nazwa turnieju Wyniki
1. Otwarta Liga Mazowiecka 2018/2019
Mazowsze, 02.12.2018-24.02.2019
Startowało 73 zawodnikow. Startowało 12 druzyn.
7. Drużyna MTSz
I szach. - 6. Jakub Suliborski; Marcin Zychowicz; Jacek Jóźwik
II szach. - Bogusław Major; Jacek Jóźwik; Marcin Zychowicz
III szach. - Adam Banasiak; Sławomir Sobieraj; Michał Jóźwik
IV szach. - Zbigniew Koper; Adam Banasiak; Krzysztof Gardyza; Stanisław Przybysz
2. XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa A
Kraków, 27.12.2018-19.01.2019
Startowało 140 zawodnikow.
8. Bartosz Nowicki
115. Pola Parol
3. Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 18-19.01.2019
Chorzów, 18.01.2019-19.01.2019
Startowało 81 zawodnikow.
10. Monika Rykała (3. w kat. uniwersytety)
40. Aleksandra Łapa (4. w kat. uniwersytety medyczne)
4. Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 18-19.02.2019
Chorzów, 18.01.2019-19.01.2019
Startowało 231 zawodnikow.
44. Bartosz Nowicki
91. Paweł Parol
5. Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Drużynowy 19-20.01.2019
Chorzów, 19.01.2019-20.01.2019
Startowało 283 zawodnikow. Startowało 41 druzyn.
4. Drużyna Politechniki Wrocławskiej
V szach. - Paweł Parol

5. Drużyna Uniwersytetu Warszawskiego
VI szach. - Monika Rykała

19. Drużyna Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
IV szach. - Aleksandra Łapa

20. Drużyna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
I szach. - Bartosz Nowicki
6. Turniej Karnawałowy Kobiet im. Ireny Eris
Warszawa, 09.02.2019-09.02.2019
Startowało 22 zawodnikow.
10. Pola Parol
7. OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2019
Węgrów, 10.02.2019-10.02.2019
Startowało 38 zawodnikow.
6. Dawid Dobosiewicz (2. w kat. juniorzy)
8. Krzysztof Dobosiewicz (3. w kat. juniorzy)
8. Mistrzostwa Woj. Mazowieckiego Sędziów Szachowych w Szachach Błyskawicznych
Warszawa, 23.02.2019-23.02.2019
Startowało 16 zawodnikow.
3. Jakub Suliborski
6. Artur Suliborski
9. III Otwarte Mistrzostwa SP nr 8 w Otwocku w szachach szybkich
Otwock, 02.03.2019-02.03.2019
Startowało 90 zawodnikow.
19. Amelia Dróżdż (1. w klas. kobiet; 4. w klas. do lat 9)
10. V Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
Sokołów Podlaski, 03.03.2019-03.03.2019
Startowało 34 zawodnikow.
12. Krzysztof Dobosiewicz (1. w kat. juniorów do 12 lat)
11. III Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie
Uzdowo, 10.03.2019-10.03.2019
Startowało 218 zawodnikow.
11. Jakub Suliborski
12. IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
Siedlce, 28.03.2019-28.03.2019
Startowało 70 zawodnikow.
2. Dawid Dobosiewicz
4. Krzysztof Dobosiewicz
13. Otwarte Mistrzostwa UKS Żagle OPEN
Józefów, 30.03.2019-30.03.2019
Startowało 18 zawodnikow.
2. Damian Graczyk
14. Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa, 31.03.2019-31.03.2019
Startowało 57 zawodnikow.
21. Szymon Kijek
35. Bartosz Suracki
15. Nocne blitzowanie ze złotą drużyną Akademii Leona Koźmińskiego
Warszawa, 05.04.2019-06.04.2019
Startowało 26 zawodnikow.
7. Bartosz Nowicki
10. Jakub Suliborski
16. European Amateur Chess Championships 2019 U-2000
Rodos (Grecja), 06.04.2019-14.04.2019
Startowało 21 zawodnikow.
12. Artur Suliborski
17. Open Przymierza Rodzin,,Z laurą po Laury"
Warszawa, 07.04.2019-07.04.2019
Startowało 22 zawodnikow.
2. Dawid Dobosiewicz (1. do lat 10)
4. Krzysztof Dobosiewicz (1. do lat 12)
18. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Kobiety
Katowice, 12.04.2019-12.04.2019
Startowało 64 zawodnikow.
16. Pola Parol (4. elo poniżej 1900)
36. Aleksandra Łapa
53. Monika Rykała
19. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Mężczyźni
Katowice, 12.04.2019-12.04.2019
Startowało 244 zawodnikow.
62. Bartosz Nowicki
127. Paweł Parol
20. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Kobiety
Katowice, 13.04.2019-13.04.2019
Startowało 42 zawodnikow. Startowało 21 druzyn.
12. Drużyna MTSz
I szach. - Pola Parol
II szach. - 6. Monika Rykała
21. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Mężczyźni
Katowice, 13.04.2019-13.04.2019
Startowało 146 zawodnikow. Startowało 36 druzyn.
13. Drużyna MTSz
I szach. - Bartosz Nowicki
II szach. - Jakub Suliborski
III szach - Paweł Parol
IV szach. - 4. Michał Kopczyński
22. VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open FIDE
Katowice, 13.04.2019-14.04.2019
Startowało 391 zawodnikow.
84. Jakub Suliborski
23. Wiosenny Turniej Szachowy „Nasze dzieci wybierają mądre gry” - kl. I - III
Warszawa, 09.05.2019-09.05.2019
Startowało 88 zawodnikow.
10. Mateusz Szabat
30. Anna Szabat
38. Mateusz Kijek
44. Bartosz Suracki
57. Daila Laskowska
60. Szymon Kijek
24. Wiosenny Turniej Szachowy „Nasze dzieci wybierają mądre gry” - kl. IV - VIII
Warszawa, 09.05.2019-09.05.2019
Startowało 77 zawodnikow.
19. Krzysztof Gardyza
21. Aleksander Golcew
36. Szymon Suracki
25. Nieoficjalne IV Mistrzostwa Polski w Szachach Superbłyskawicznych (Bullet 1'+1'')
Warszawa, 10.05.2019-10.05.2019
Startowało 35 zawodnikow.
16. Jakub Suliborski
26. Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupy C6, D6, D7
Mińsk Mazowiecki, 11.05.2019-11.05.2019
14. Mikołaj Komorowski (7. klasyfikacja chłopców do 6 lat)
17. Aleksander Tatzky (9. klasyfikacja chłopców do 6 lat)
27. Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupa C7
Mińsk Mazowiecki, 11.05.2019-11.05.2019
Startowało 38 zawodnikow.
19. Mikołaj Rokicki
21. Błażej Bakuła
28. Antoni Ruta
28. Charytatywny Turniej Finałowy „Szachiści grają dla Polonii 2019”
Warszawa, 14.05.2019-14.05.2019
Startowało 42 zawodnikow.
1. Dawid Dobosiewicz
21. Krzysztof Dobosiewicz
29. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 (III liga)
Warszawa, 18.05.2019-19.05.2019
Startowało 165 zawodnikow. Startowało 26 druzyn.
17. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - 2. Dawid Dobosiewicz
II szach. - 6. Krzysztof Dobosiewicz
III szach. - Wiktor Sobociński
IV szach. - Amelia Rozwadowska
V szach. - Aleksander Golcew
VI szach. - Amelia Major

20. Drużyna Juniorów MTSz II
I szach. - Szymon Suracki
II szach. - Mateusz Kijek
III szach. - Kacper Trepanowski
IV szach. - Łukasz Trepanowski
V szach. - 6. Weronika Lisowska
VI szach. - Daila Laskowska
30. Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szachach
Warszawa, 26.05.2019-26.05.2019
Startowało 10 zawodnikow.
1. Bartosz Nowicki
31. XI OTWARTY TURNIEJ W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH "KARO CHESS"
Siedlce, 30.05.2019-30.05.2019
Startowało 50 zawodnikow.
11. Krzysztof Dobosiewicz (1. SP kl. IV-VI)
21. Dawid Dobosiewicz (2. SP kl. I-III)
32. VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. A (dz. I)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 19 zawodnikow.
3. Anna Szabat
33. VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. C (dz. II)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 33 zawodnikow.
1. Amelia Dróżdż
34. VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. D (ch. II)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 111 zawodnikow.
13. Mateusz Ekner
35. VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. E (dz. III)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 19 zawodnikow.
8. Daila Laskowska
36. VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole gr. F (ch. III)
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 41 zawodnikow.
12. Mateusz Szabat
15. Mateusz Kijek
37. VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole - klasyfikacja drużynowa.
Warszawa, 09.06.2019-09.06.2019
Startowało 62 druzyn.
6. Drużyna SP im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim
38. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 9
Radzymin, 15.06.2019-16.06.2019
Startowało 25 zawodnikow.
8. Amelia Dróżdż (3. w klasyfikacji dziewcząt)
24. Mikołaj Rokicki (4. w klasyfikacji do lat 7)
39. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 11
Radzymin, 15.06.2019-16.06.2019
Startowało 36 zawodnikow.
4. Dawid Dobosiewicz
10. Krzysztof Dobosiewicz
34. Antoni Rokicki
40. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 13
Radzymin, 15.06.2019-16.06.2019
Startowało 31 zawodnikow.
9. Krzysztof Gardyza
41. IV TURNIEJ SZACHOWY ***Szachy z Janem Kochanowskim*** 2019 grupa A (FIDE)
Węgrów, 21.06.2019-23.06.2019
Startowało 14 zawodnikow.
3. Dawid Dobosiewicz (1. w kat. młodzików)
42. IV TURNIEJ SZACHOWY ***Szachy z Janem Kochanowskim*** 2019 grupa B
Węgrów, 22.06.2019-23.06.2019
Startowało 20 zawodnikow.
1. Krzysztof Dobosiewicz
43. XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY KŁOCZEW - GP LUBELSZCZYZNY
Kłoczew, 23.06.2019-23.06.2019
Startowało 36 zawodnikow.
4. Jakub Suliborski
44. I Ursynowski Festiwal Szachowy FIDE - turniej OPEN na III i II kategorie PZSzach
Warszawa, 29.06.2019-30.06.2019
Startowało 39 zawodnikow.
15. Krzysztof Dobosiewicz
45. I Ursynowski Festiwal Szachowy FIDE 2019
Warszawa, 29.06.2019-30.06.2019
Startowało 23 zawodnikow.
23. Dawid Dobosiewicz
46. V Miedzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej A
Serpelice, 03.07.2019-07.07.2019
Startowało 28 zawodnikow.
20. Michał Jóźwik
47. Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa, 06.07.2019-14.07.2019
Startowało 132 zawodnikow.
98. Jakub Suliborski
107. Pola Parol
48. Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa, 06.07.2019-14.07.2019
Startowało 148 zawodnikow.
78. Damian Koseski
49. Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa, 06.07.2019-14.07.2019
Startowało 215 zawodnikow.
45. Dawid Dobosiewicz (5. do lat 10)
96. Krzysztof Dobosiewicz
50. Lubartów Miastem Międzynarodowego Dnia Szachów
Lubartów, 20.07.2019-20.07.2019
Startowało 53 zawodnikow.
15. Dawid Dobosiewicz (1. do lat 10)
21. Krzysztof Dobosiewicz (4. do lat 18)
51. CZECH OPEN 2019 'GASCO OPEN' - C - Open Rating Tournament
Pardubice (Czechy), 20.07.2019-27.07.2019
Startowało 265 zawodnikow.
3. Maciej Kowalec
52. III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open A
Suwałki, 05.08.2019-12.08.2019
Startowało 97 zawodnikow.
48. Jakub Suliborski (2. do elo 2200)
53. III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open B
Suwałki, 05.08.2019-12.08.2019
Startowało 94 zawodnikow.
18. Maciej Kowalec
49. Damian Koseski
54. III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Turniej Blitza
Suwałki, 10.08.2019-10.08.2019
Startowało 48 zawodnikow.
16. Jakub Suliborski
55. Turniej "Gródek Dwór" o puchar Wójta Jabłonna Lacka
Gródek-Dwór, 10.08.2019-10.08.2019
Startowało 10 zawodnikow.
3. Dawid Dobosiewicz
13. Krzysztof Dobosiewicz
56. XV Międzynarodowy Festiwal o Puchar Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka
Ostróda, 13.08.2019-20.08.2019
Startowało 58 zawodnikow.
25. Michał Jóźwik
57. XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Ostródzie - Turniej Błyskawiczny
Ostróda, 17.08.2019-17.08.2019
Startowało 78 zawodnikow.
9. Maciej Kowalec
45. Michał Jóźwik
58. XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - Rocznik 2009 -2008 - Chłopcy
Dąbki, 18.08.2019-26.08.2019
Startowało 27 zawodnikow.
2. Dawid Dobosiewicz
4. Krzysztof Dobosiewicz
59. XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu - OPEN A
Poznań, 18.08.2019-25.08.2019
Startowało 99 zawodnikow.
16. Jakub Suliborski (2. w kat. elo 2001-2200)
60. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D10
Rzeszów, 30.08.2019-31.08.2019
Startowało 82 zawodnikow.
15. Amelia Dróżdż
61. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C10
Rzeszów, 30.08.2019-31.08.2019
Startowało 175 zawodnikow.
13. Dawid Dobosiewicz
62. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C12
Rzeszów, 30.08.2019-31.08.2019
Startowało 177 zawodnikow.
65. Krzysztof Dobosiewicz
85. Michał Jóźwik
63. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D10
Rzeszów, 01.09.2019-01.09.2019
Startowało 71 zawodnikow.
23. Amelia Dróżdż
64. Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - C10
Rzeszów, 01.09.2019-01.09.2019
Startowało 153 zawodnikow.
2. Dawid Dobosiewicz
65. Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C12
Rzeszów, 01.09.2019-01.09.2019
Startowało 157 zawodnikow.
85. Michał Jóźwik
99. Krzysztof Dobosiewicz
66. Turniej z okazji 20. rocznicy wejścia Polski do NATO
Warszawa, 01.09.2019-01.09.2019
Startowało 91 zawodnikow.
5. Damian Graczyk
67. Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 2019
Warszawa, 02.09.2019-06.09.2019
Startowało 63 zawodnikow.
6. Damian Graczyk
68. Mistrzostwa Wojska Polskiego Blitz 2019
Warszawa, 05.09.2019-05.09.2019
Startowało 32 zawodnikow.
10. Damian Graczyk
69. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA 2019
Poronin, 07.09.2019-15.09.2019
Startowało 341 zawodnikow. Startowało 45 druzyn.
27. Drużyna MTSz
I szach. - Bartosz Nowicki
II szach. - Jakub Suliborski
III szach. - Parol Paweł
IV szach. - 4. Maciej Kowalec
V szach. - 6. Pola Parol
VI szach. - Monika Rykała; Aleksandra Łapa
70. 30th NATO Chess Championship 2019
Berlin (Niemcy), 16.09.2019-20.09.2019
Startowało 114 zawodnikow. Startowało 21 druzyn.
2. Drużyna Wojska Polskiego

3. Damian Graczyk
71. IV Międzynarodowy Turniej Nocny w Szachach Parkowych
Pabianice, 21.09.2019-21.09.2019
Startowało 30 zawodnikow.
8. Monika Rykała
72. IV Międzynarodowy Nocny Turniej w Szachach Parkowych - finał
Pabianice, 21.09.2019-21.09.2019
Startowało 8 zawodnikow.
8. Monika Rykała
73. Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. D 9
Olecko, 22.09.2019-27.09.2019
Startowało 13 zawodnikow.
2. Amelia Dróżdż
74. Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. C 11
Olecko, 22.09.2019-27.09.2019
Startowało 30 zawodnikow.
3. Dawid Dobosiewicz
24. Krzysztof Dobosiewicz
75. XII Turniej im. Jana Brustmana do 20 lat-gr.A
Warszawa, 28.09.2019-28.09.2019
Startowało 54 zawodnikow.
11. Michał Jóźwik (4. do lat 12)
76. XII Turniej im. Jana Brustmana 2011rok i młodsi-gr.B
Warszawa, 28.09.2019-28.09.2019
Startowało 33 zawodnikow.
22. Michalina Zaborowska (4. w kat. kobiet)
77. V Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych
Warszawa, 04.10.2019-04.10.2019
Startowało 85 zawodnikow.
31. Bogusław Major
48. Jacek Jóźwik
78. V Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich
Warszawa, 05.10.2019-05.10.2019
Startowało 98 zawodnikow.
25. Jacek Jóźwik
28. Bogusłw Major
79. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych 2019
Radzymin, 05.10.2019-05.10.2019
Startowało 75 zawodnikow. Startowało 12 druzyn.
7. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - 2. Dawid Dobosiewicz
II szach. - Krzysztof Dobosiewicz
III szach. - Michał Jóźwik
IV szach. - Krzysztof Gardyza
V szach. - Weronika Lisowska
VI szach. - 3. Amelia Dróżdż
80. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich 2019
Radzymin, 05.10.2019-05.10.2019
Startowało 80 zawodnikow. Startowało 13 druzyn.
6. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - Dawid Dobosiewicz
II szach. - 6. Krzysztof Dobosiewicz
III szach. - Michał Jóźwik
IV szach. - Krzysztof Gardyza
V szach. - Weronika Lisowska
VI szach. - 2. Amelia Dróżdż
81. Atlas Stacja Nowa Gdynia - Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Zgierz, 05.10.2019-05.10.2019
Startowało 138 zawodnikow. Startowało 34 druzyn.
21. Drużyna MTSz
I szach. - Paweł Parol
II szach. - Maciej Kowalec
III szach. - Aleksandra Łapa
IV szach. - Pola Parol
82. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 9
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 28 zawodnikow.
6. Amelia Dróżdż (1. w klas. dziewcząt)
83. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 11
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 22 zawodnikow.
3. Michał Jóźwik
7. Dawid Dobosiewicz
9. Krzysztof Dobosiewicz
84. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 18
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 17 zawodnikow.
16. Weronika Lisowska (3. w kat. dziewcząt do lat 15)
85. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 9
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 34 zawodnikow.
7. Amelia Dróżdż (1. w klas. dziewcząt)
21. Mikołaj Rokicki
86. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 11
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 28 zawodnikow.
5. Dawid Dobosiewicz
9. Michał Jóźwik
10. Krzysztof Dobosiewicz
19. Antoni Rokicki
87. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 18
Radzymin, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 16 zawodnikow.
15. Weronika Lisowska (3. w kat. dziewcząt do lat 15)
88. Atlas Stacja Nowa Gdynia - Mistrzostw Polski w Szachach Szybkich
Zgierz, 06.10.2019-06.10.2019
Startowało 208 zawodnikow.
82. Maciej Kowalec
94. Pola Parol (6. w kat. kobiet)
123. Paweł Parol
154. Aleksandra Łapa
208. Monika Rykała
89. II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych
Warszawa, 18.10.2019-18.10.2019
Startowało 56 zawodnikow.
5. Artur Suliborski
24. Bogusław Major
90. II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach szybkich
Warszawa, 19.10.2019-19.10.2019
Startowało 59 zawodnikow.
25. Bogusław Major
91. XII Otwocka Jesień Szachowa - Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Otwock, 19.10.2019-19.10.2019
Startowało 42 zawodnikow.
11. Mateusz Kociubiński
92. XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans" Siedlce 2019
Siedlce, 19.10.2019-20.10.2019
Startowało 98 zawodnikow.
17. Dawid Dobosiewicz (1. w kat. chłopcy kl. IV-VI)
19. Krzysztof Dobosiewicz (2. w kat. chłopcy kl. IV-VI)
93. VII OTWARTE RODZINNE MISTRZOSTWA KSP SIEDLCE
Siedlce, 26.10.2019-26.10.2019
Startowało 46 zawodnikow. Startowało 23 druzyn.
1. Drużyna Rodziny Dobosiewicz
I szach. - 1. Dawid Dobosiewicz
II szach. - 5. Krzysztof Dobosiewicz
94. XXXI Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości i Grand Prix Siedlec #11
Siedlce, 09.11.2019-09.11.2019
Startowało 34 zawodnikow.
15. Dobosiewicz Dawid (1. do lat 12)
17. Dobosiewicz Krzysztof (2. do lat 12)
95. PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C11
Ustroń, 10.11.2019-16.11.2019
Startowało 50 zawodnikow.
6. Michał Jóźwik
96. Turniej Niepodległości 2019 - gr. A
Warszawa, 11.11.2019-11.11.2019
Startowało 85 zawodnikow.
54. Pola Parol (6. w kat. Kobiet; 6. do rank. 2000)
97. Turniej Niepodległości 2019 - gr. B
Warszawa, 11.11.2019-11.11.2019
Startowało 152 zawodnikow.
77. Jakub Dróżdż
98. Turniej Niepodległości 2019 - gr. C
Warszawa, 11.11.2019-11.11.2019
Startowało 71 zawodnikow.
6. Amelia Dróżdż (1. w kat dziewcząt do 9 lat)
29. Antoni Rokicki
67. Mikołaj Rokicki
99. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych
Warszawa, 16.11.2019-16.11.2019
Startowało 272 zawodnikow. Startowało 68 druzyn.
39. 2 Drużyna Salezjańskiej Szkoły Podstawowej
I szach. - Krzysztof Gardyza
II szach. - Mateusz Szabat
III szach - vakat
IV szach. - Anna Szabat

46. 1 Drużyna Salezjańskiej Szkoły Podstawowej
I szach. - Mateusz Kijek
II szach. - 3. Szymon Suracki
III szach. - Aleksander Golcew
IV szach. - Maria Ekner
100. XV Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar ZBP - Turniej Główny
Warszawa, 24.11.2019-24.11.2019
Startowało 64 zawodnikow.
47. Michał Ekner
101. XV Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar ZBP - Turniej Młodych Mistrzów
Warszawa, 24.11.2019-24.11.2019
Startowało 32 zawodnikow.
9. Szymon Suracki
13. Mateusz Ekner
17. Maria Ekner
20. Maciej Ekner
102. AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY I MAZOWSZA W SZACHACH
Warszawa, 08.12.2019-08.12.2019
Startowało 12 zawodnikow.
2. Bartosz Nowicki
103. I Otwarte Mistrzostwa Szachowe UW gr. A
Warszawa, 14.12.2019-14.12.2019
Startowało 48 zawodnikow.
15. Michał Jóźwik
104. Otwarte Mistrzostwa WARSZAWY w Szachach Szybkich
Warszawa, 14.12.2019-14.12.2019
Startowało 35 zawodnikow.
34. Maciej Kowalec
105. VI ADWENTOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2019 grupa A
Węgrów, 14.12.2019-15.12.2019
Startowało 14 zawodnikow.
4. Dawid Dobosiewicz (1. w kat. młodzicy do lat 10)
7. Krzysztof Dobosiewicz (2. w kat. juniorzy 11-13 lat)
106. Otwarte Mistrzostwa WARSZAWY w Szachach Błyskawicznych
Warszawa, 15.12.2019-15.12.2019
Startowało 40 zawodnikow.
2. Jakub Suliborski
107. Szachiści grają dla Polonii 2020 - turniej charytatywny w Siedlcach
Siedlce, 21.12.2019-21.12.2019
Startowało 18 zawodnikow.
1. Dawid Dobosiewicz
2. Krzysztof Dobosiewicz
108. Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa C
Warszawa, 27.12.2019-31.12.2019
Startowało 107 zawodnikow.
99. Stanisław Przybysz
100. Janusz Szymański

2020-01-09