Nasze starty 2015 (2014-12-31)

Poniższa tabela zawiera listę naszych najważniejszych startów w 2015 roku.

Lp.

Nazwa turnieju Rezultaty
1. XXV Międzynar. Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa A
Kraków, 27.12.2014-04.01.2015
Startowało 91 zawodników.
80. Paweł Parol
2. XXV Międzynar. Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa B
Kraków, 27.12.2014-04.01.2015
Startowało 83 zawodników.
39. Pola Parol (3, w kat. kobiet)
3. Turniej Noworoczny szachy + tenis stołowy
Karczew, 03.01.2015
Startowało 58 zawodników.
2. Maciej Kowalec
8. Przemysław Laszczak (1. do lat 15) 
13. Damian Koseski (2. do lat 15) 
4. Szachowy "Turniej Trzech Króli"
Lublin, 04.01.2015
Startowało 56 zawodników.
9. Artur Suliborski
 5. Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 10-11.01.2015
Zabrze, 10-11.01.2015   
Startowało 168 zawodników.
23. Michał Kopczyński  
97. Artur Suliborski
 6. IX Mistrzostwa SP 12 Turniej B
Otwock, 10.01.2015
Startowało 22 zawodników.
22. Igor Weber
 7. Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 11-12.01.2015
Zabrze, 11-12.01.2015
Startowało 31 drużyn (210 zawodników).
4. Drużyna UW Warszawa 
IV szachownica - Michał Kopczyński

23. Drużyna UMCS Lublin  
I szachownica - Artur Suliborski
8. Liga Mazowiecka
Mazowsze, 11.01-08.03.2015
Startowało 7 drużyn (55 zawodników).
6. KS "Entropia" NZSPW Warszawa
V szachownica - 6. Pola Parol
 9.

VIII MIĘDZYNAR. TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open B
Góra Św. Anny, 17-25.01.2015  
Startowało 56 zawodników.

14. Pola Parol(4. do 1800)
 10.

III Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 152. rocznicy Bitwy pod Węgrowem  
Węgrów, 17-19.01.2015  
Startowało 142 zawodników.

7. Maciej Kowalec (3. chłopcy do lat 18)
10. Przemysław Laszczak (1. chłopcy do lat 15)  
12. Anna Delekta (2. w kat. kobiet)   
29. Piotr Delekta jr. (1. chłopcy do lat 12)
42. Maria Zaborowska (3. dziewczęta do lat 12)
78. Michał Zaborowski
79. Kacper Królak (8. chłopcy do lat 12) 
94. Miłosz Zaborowski (3. chłopcy do lat 8)
106. Maciej Zaborowski
 11.

XI Mini-Elo
Warszawa, 17-18.01.2015  
Startowało 26 zawodników.

12. Jakub Dróżdż    
18. Arkadiusz Dróżdż
 12. VIII MIĘDZYNAR. TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - BLITZ
Góra Św. Anny, 24.01.2015
Startowało 38 zawodników.
15. Pola Parol (7. do 2000 elo)
 13. Noworoczny Turniej o V i IV kategorię w Zielonce (rocznik 2005 i młodsi)
Zielonka, 25.01.2015
Startowało 11 zawodników.
6. Alan Branicki
 14. FERIE Z SZACHAMI 2015 OPEN A
Olsztyn, 26-31.01.2015
Startowało 36 zawodników.
3. Maciej Kowalec (1. do lat 18)
6. Przemysław Laszczak (2. do lat 18; 1. do lat 15 i 17)  
 15.

I Zimowy Turniej Szachowy DSP nr 1 w Wesołej o II i III kat (1999r. i młodsi)
Warszawa, 07-08.02.2015
Startowało 37 zawodników.

12. Kacper Królak
 16.

I Turniej Hotel OLIMPIC 2015 FIDE 5 rund
Puławy, 13-15.02.2015
Startowało 16 zawodników.

2. Maciej Kowalec
 17.

III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A  
Warszawa, 14-22.02.2015
Startowało 70 zawodników.

10. Przemysław Laszczak
 18.

XII Mini-Elo
Warszawa, 21-22.02.2015 
Startowało 26 zawodników.

5. Jakub Dróżdż    
24. Arkadiusz Dróżdż
 19.

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2015 CHŁOPCY
Jastrzębia Góra, 01-09.03.2015
Startowało 66 zawodników.

40. Maciej Zaborowski
 20. Puchar MDK Wołomin dla dzieci (możl. zdobycia V i IV kat.)
Wołomin, 01.03.2015
Startowało 70 zawodników.
25. Alan Branicki
 21. Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
Sokołów Podlaski, 01.03.2015
Startowało 52 zawodników.
35. Daniel Stradczuk    
45. Michał Stradczuk
 22. Turniej WKSz-1938 12th
Włocławek, 06-08.03.2015
Startowało 26 zawodników.
8. Pola Parol    
9. Krzysztof Parol
 23. Zostań Kandydatem na Mistrza Krajowego cykl - "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin, 07-08.03.2015
Startowało 10 zawodników.
2. Przemysław Laszczak
 24. II Turniej B dla dzieci Wesoła SP 353
Warszawa, 14.03.2015
Startowało 27 zawodników.
1. Michał Stradczuk
 25.

Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat
Karpacz, 16-22.03.2015
Startowało 37 zawodniczek.

18. Pola Parol
 26. Turniej szachów błyskawicznych
Karpacz, 20.03.2015
Startowało 27 zawodników.
9. Paweł Parol
 27.

III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Grupa OPEN- turniej otwarty

Katowice, 21-22.03.2015
Startowało 258 zawodników.

94. Przemysław Laszczak (9. w kat. junior)
 28. Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (II rzut) - Szachy
Lublin, 21.03.2015
Startowało 36 zawodników.
1. Artur Suliborski
 29. XLV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa, 21.03.2015
Startowało 17 zawodników.
6. Maciej Kowalec
 30.

XXVII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa, 21-22.03.2015
Startowało 28 zawodników.

25. Jakub Dróżdż    
 31.

Wiosenny turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2007 r. i młodszych
Warszawa, 22.03.2015
Startowało 50 zawodników.

8. Miłosz Zaborowski    
38. Damian Szewczyk
 32. III Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza - B
Pułtusk, 28.03.2015
Startowało 65 zawodników.
4. Maria Zaborowska (3. do lat 14)
8. Maciej Zaborowski (2. do lat 11)
 33. Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów M.St.Warszawy
Warszawa, 28.03.2015
Startowało 48 zawodników.
1. Przemysław Laszczak    
6. Przemysław Mroczek
 34. XII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2005 i młodsi
Warszawa, 28.03.2015
Startowało 82 zawodników.
20. Michał Stradczuk (1. 2009 i młodsi) 
68. Damian Szewczyk (6. 2009 i młodsi)
 35. XXV Otwarte Mistrzostwa Zelowa im.Stanisława Komidzierskiego
Zelów, 29.03.2015
Startowało 126 zawodników.
116. Michał Zieliński
 36. V Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej dla dzieci do 10 lat
Węgrów, 07.04.2015
Startowało 36 zawodników.
5. Maciej Zaborowski (3. w kat. chłopcy)
13. Miłosz Zaborowski (2. do lat 8)
 37.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do 14 lat OOM Podlaskie 2015
Suwałki, 08-14.04.2015
Startowało 46 zawodników.

27. Przemysław Laszczak 
 38. Grand Prix Siedlec 2015 - turniej 4
Siedlce, 11.04.2015
Startowało 35 zawodników.
10. Jarosław Mroczek
 39.

II Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów, 11.04.2015
Startowało 102 zawodników.

2. Artur Suliborski
 40.

XIII Mini-Elo
Warszawa, 11-12.04.2015
Startowało 30 zawodników.

25. Kacper Królak
 41. Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2015
Warszawa, 12.04.2015
Startowało 23 zawodników.
6. Przemysław Mroczek
 42. Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach _ II rzut
Lublin, 18-19.04.2015
Startowało 5 drużyn (31 zawodników).
1. Drużyna UMCS w Lublinie 
I szachownica - 1. Artur Suliborski
 43.

Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. A 1400 +
Warszawa, 18-19.04.2015
Startowało 43 zawodników.

15. Przemysław Mroczek
 44.

III OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA KSPiKG Dorośli
Siedlce, 18.04.2015
Startowało 32 zawodników.

6. Jarosław Mroczek
 45.

Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków 2015 - chłopcy
Warszawa, 19.04.2015
Startowało 24 zawodników.

2. Michał Stradczuk   
9. Damian Szewczyk   
10. Bruno Wójcicki 
12. Artur Zarzycki 
19. Filip Gerszański
 46. Klub PZSzach 186 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 30.04.2015
Startowało 42 zawodników.
4. Maciej Kowalec
 47.

Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - chłopcy
Poronin, 30.04-03.05.2015
Startowało 97 zawodników.

43. Miłosz Zaborowski
 48. XII Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich
Milanówek, 01.05.2015
Startowało 61 zawodników.
49. Przemysław Mroczek
 49. XVI Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich
Milanówek, 01.05.2015
Startowało 85 zawodników.
1. Maciej Kowalec   
3. Przemysław Laszczak (2. chłopcy do 15 lat)
 50.

Szachowa majówka (FIDE)
Warszawa, 02-03.05.2015
Startowało 17 zawodników.

7. Przemysław Mroczek
 51. XXVII Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja - Grand Prix Siedlec 2015
Siedlce, 02.05.2015
Startowało 53 zawodników.
4. Michał Zieliński    
15. Jarosław Mroczek
 52. Klub PZSzach 187 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 07.05.2015
Startowało 45 zawodników.
9. Maciej Kowalec
 53. Turniej o Puchar Artbemu
Warszawa, 10.05.2015
Startowało 24 zawodników.
2. Przemysław Laszczak
 54. Klub PZSzach 188 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 14.05.2015
Startowało 45 zawodników.
6. Maciej Kowalec
 55.

OGÓLNOPOLSKA GIMNAZJADA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZACHACH
Ustroń, 15-17.05.2015  
Startowało 18 drużyn (75 zawodników).

13. Drużyna Gimnazjum im. Polskiej Macierzy Szkolnej
I szach. - Kamila Koseska
II szach. - 7. Damian Koseski
III szach. - Jakub Dróżdż
IV szach. - 5. Pola Parol
 56.

Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban
Chylice, 16-17.05.2015
Startowało 28 zawodników.

3. Przemysław Mroczek
 57.

XX TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 16 lat Warszawa Bielany 2015
Warszawa, 17.05.2015
Startowało 12 zawodników.

6. Przemysław Laszczak
 58. Klub PZSzach 189 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 21.05.2015
Startowało 42 zawodników.

2. Maciej Kowalec
 59. Pamięci JM Rektora Collegium Mazovia dr. inż Leszka Gadomskiego
Siedlce, 22.05.2015
Startowało 58 zawodników.
30. Michał Zaborowski     
31. Miłosz Zaborowski (4. w SP kl. I-III) 
35. Maria Zaborowska (4. w SP kl. IV-VI)
 60.

Turniej z okazji 10-lecia UKS TSz Zieloni Zielonka (Fide)
Zielonka, 23-30.05.2015
Startowało 19 zawodników.

1. Przemysław Laszczak   
2. Maciej Kowalec
 61. Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2015
Warszawa, 24.05.2015
Startowało 23 zawodników.
6. Przemysław Mroczek    
10. Jarosław Mroczek
 62. Klub PZSzach 190 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 28.05.2015
Startowało 47 zawodników.
22. Maciej Kowalec
 63. Mistrzostwa Polski do lat 6 w szachach - chłopcy
Suchedniów, 05-07.06.2015
Startowało 34 zawodników.
11. Michał Stradczuk
 64. OTWARTE MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH - Turniej A
Płock, 05-07.06.2015
Startowało 18 zawodników.
11. Jarosław Mroczek    
16. Przemysław Mroczek
 65. Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach
Chylice, 06-07.06.2015  
Startowało 12 drużyn (74 zawodników).
5. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - 3. Arkadiusz Abramowski   
II szach. - 5. Norbert Gąsior   
III szach. - 5. Maciej Zaborowski  
IV szach. - 5. Kacper Królak   
V szach. -  vacat
VI szach. - 2. Maria Zaborowska
 66. Klub PZSzach 191 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 11.06.2015
Startowało 46 zawodników.
11. Maciej Kowalec
 67.

III Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa Warszawa Gr. A- 1400 i więcej
Warszawa, 13-20.06.2015
Startowało 13 zawodników.

5. Adrian Więsik
 68. IV Parafiada Diecezji Drohiczyńskiej - Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży
Węgrów, 13.06.2015
Startowało 27 zawodników.
1. Arkadiusz Abramowski
 69.

IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A
Warszawa, 13-28.06.2015
Startowało 36 zawodników.

14. Przemysław Mroczek
 70. Puchar Stowarzyszenia Absolwentów KSAP - Jubileusz 25-lecia KSAP
Warszawa, 13.06.2015
Startowało 15 zawodników.
2. Jacek Jóźwik
 71. Wołomiński Turniej na V i IV kategorię
Wołomin, 13.06.2015
Startowało 26 zawodników.
2. Daniel Stradczuk    
12. Michał Stradczuk
 72. Klub PZSzach 192 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 18.06.2015
Startowało 46 zawodników.
12. Maciej Kowalec
 73.

II Mistrzostwa Mazowsza Amatorów o Puchar Kolei Mazowieckich Grupa A
Karczew, 20.06.2015
Startowało 14 zawodników.

9. Przemysław Laszczak
 74.

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2015
Lublin, 20.06.2015
Startowało 15 drużyn (61 zawodników).

10. Drużyna UMCS w Lublinie 
III szachownica - 8. Artur Suliborski
 75.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych 2015
Lublin, 21.06.2015
Startowało 13 zawodników.

6. Pola Parol
 76.

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2015
Lublin, 21.06.2015
Startowało 106 zawodników.

39. Artur Suliborski    
97. Krzysztof Parol
 77.

Mistrzostwa Mazowsza w Szachy i Tenisa Stołowego - Dwubój Stołowy
Karczew, 21.06.2015
Startowało 42 zawodników.

3. Maciej Kowalec  
5. Arkadiusz Abramowski    
23. Stanisław Abramowski 
 78.

X Turniej do 20 lat w Konstancinie
Konstancin, 21.06.2015
Startowało 27 zawodników.

6. Maria Zaborowska (2. w kat. dziewcząt; 2. do lat 12; 4. w kat SP)   
12. Miłosz Zaborowski (2. do lat 8; 7. w kat SP; 
16. Maciej Zaborowski (5. do lat 10)
 79. OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA WĘGROWA 2015
Węgrów, 27-28.06.2015
Startowało 41 zawodników.
5. Arkadiusz Abramowski (1. junior do lat 18)
7. Jarosław Mroczek 
 80. XI MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A  
Łazy, 28.06-07.07.2015
Startowało 48 zawodników.
43. Przemysław Laszczak
 81.

XI MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA B
Łazy, 28.06-07.07.2015
Startowało 78 zawodników.

8. Damian Koseski (4. w kat. juniorów)
 82.

XI MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C 
Ostróda, 28.06-07.07.2015
Startowało 114 zawodników.

5. Jakub Dróżdż (4. w kat. juniorów) 
 83.

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA
Ostróda, 29.06-05.07.2015
Startowało 57 zawodników.

4. Maciej Kowalec (1. w kat. junior) 
 84. Klub PZSzach 194 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 02.07.2015
Startowało 46 zawodników.
33. Jarosław Mroczek
 85. XI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej blyskawiczny
Łazy, 03.07.2015
Startowało 106 zawodników.
12. Jakub Suliborski    
48. Przemysław Laszczak
 86.

XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda - Turniej Błyskawiczny
Ostróda, 04.07.2015
Startowało 64 zawodników.

8. Maciej Kowalec  
 87.

MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa, 10-18.07.2015
Startowało 129 zawodników.

36. Artur Suliborski  
84. Pola Parol     
122. Jarosław Mroczek
88.

MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C 
Warszawa, 10-18.07.2015
Startowało 153 zawodników.

10. Przemysław Mroczek  
13. Jakub Dróżdż (6. do lat 16)   
100. Kacper Królak(7. do elo 1200)
 89.

XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 A - pow. 1800
Kowalewo Pomorskie, 10-16.07.2015
Startowało 23 zawodników.

8. Maciej Kowalec (2. jun. do lat 18) 
 90.

MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D 
Warszawa, 11-12.07.2015
Startowało 79 zawodników.

17. Maciej Zaborowski (6. w kat. R 2005)  
38. Miłosz Zaborowski
 91.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga
Iwonicz, 25.07-02.08.2015  
Startowało 36 drużyn (244 zawodników).

10. Drużyna Juniorów MTSz
I szach. - Maciej Kowalec  
II szach. - Damian Koseski  
III szach. - 7. Przemysław Laszczak  
IV szach. - Kacper Królak; Maciej Zaborowski  
V szach. - Pola Parol  
VI szach. - Maria Zaborowska  

92.

VII Indywidualny Turniej Szachowy z cyklu GP COFFEE FOR YOU
Siedlce, 25.07.2015
Startowało 25 zawodników.

8. Jakub Dróżdż    
15. Arkadiusz Dróżdż

 93.

Turniej Towarzyszący - USTROŃ BLITZ
Ustroń, 28.07.2015
Startowało 45 zawodników.

14. Jakub Suliborski
94.

Klub PZSzach 197 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 30.07.2015
Startowało 48 zawodników.

7. Artur Suliborski
95.

Grand Prix Siedlec 2015 - turniej 8
Siedlce, 01.08.2015
Startowało 36 zawodników.

1. Artur Suliborski
 96.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Grupa C12

Katowice, 06-08.08.2015
Startowało 124 zawodników.

63. Kacper Królak
97.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Grupa C14

Katowice, 06-08.08.2015
Startowało 92 zawodników.

11. Przemysław Laszczak
98.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Grupa D16

Katowice, 06-08.08.2015
Startowało 41 zawodniczek.

6. Pola Parol
99.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Grupa C18

Katowice, 06-08.08.2015
Startowało 77 zawodników.

48. Maciej Kowalec     
71. Arkadiusz Abramowski
100.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych Grupa C12

Katowice, 08-09.08.2015
Startowało 121 zawodników.

75. Kacper Królak
101.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych Grupa C14

Katowice, 08-09.08.2015
Startowało 83 zawodników.

9. Przemysław Laszczak
102.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych Grupa D16

Katowice, 08-09.08.2015
Startowało 40 zawodniczek.

17. Pola Parol
103.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych Grupa C18

Katowice, 08-09.08.2015
Startowało 76 zawodników.

27. Maciej Kowalec     
70. Arkadiusz Abramowski
104.

Wakacje z Szachami grupa A FIDE
Łańcut, 15-19.08.2015
Startowało 64 zawodników.

11. Maciej Zaborowski  
17. Maria Zaborowska
 105.

XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2015 - Open B
Rewal, 19-28.08.2015
Startowało 69 zawodników.

4. Jakub Suliborski    
15. Artur Suliborski
106.

Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III TURNIEJ SZACHOWY „DĄBKI 2015”
Dąbki, 21-29.08.2015
Startowało 42 zawodników.

18. Jakub Dróżdż   
107.

51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica-Zdrój, 22-30.08.2015
Startowało 70 zawodników.

46. Pola Parol (3. w kategorii kobiet)
108.

51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój, 22-30.08.2015
Startowało 140 zawodników.

16. Przemysław Laszczak (5. w kategorii juniorów)
109.

Turniej Blitza - impreza towarzysząca 51. Memoriałowi A. Rubinsteina
Polanica-Zdrój, 22.08.2015
Startowało 54 zawodników.

18. Przemysław Laszczak
110. Turniej Kloca - XX Festiwal Szachowy Konik Morski Rewala 2015
Rewal, 25.08.2015
Startowało 40 par.
5. Artur Suliborski & Jakub Suliborski
 111. V Memorial Reginy Gerleckiej - Lublin 2015 - Blitz
Lublin, 29.08.2015
Startowało 25 zawodników.
1. Maciej Kowalec
 112.

V Memoriał Szachowy im. Reginy Gerleckiej - OPEN (FIDE) - szybkie
Lublin, 30.08.2015
Startowało 23 zawodników.

7. Maciej Kowalec
113.

VII Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sand. Grupa A - Seniorzy
Baranów Sandomierski, 30.08.2015
Startowało 62 zawodników.

10. Paweł Parol
114.

Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga 
Jastrzębia Góra, 05-13.09.2015 
Startowało 37 drużyn (256 zawodników).

31. Drużyna MTSz
I szach. - Jakub Suliborski
II szach. - Maciej Kowalec 
III szach. - Paweł Parol
IV szach. - Jacek Jóźwik
V szach. - Artur Suliborski 
VI szach. - Katarzyna Murawko; Pola Parol
zaw. rezerwowy: Przemysław Laszczak
 115. XI Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa
Węgrów, 06.09.2015
Startowało 66 zawodników.
19. Kacper Królak (5. w kat. chłopców do 13 lat)
27. Maria Zaborowska (2. w kat. dziewcząt do 13 lat)
36. Maciej Zaborowski 
47. Miłosz Zaborowski
 116. Blitz Wieczorny podczas II Ligi Szachowej
Jastrzębia Góra, 08.09.2015
Startowało 56 zawodników.
21. Jakub Suliborski
29. Maciej Kowalec (1. w kat. elo do 20000; 6. w kat. juniorów)
41. Katarzyna Murawko (5. w kat elo do 2000; 5. w kat. kobiet)
43. Artur Suliborski
117. Valasska Bystrice Open 
Valasska Bystrice (Czechy), 12-19.09.2015
Startowało 70 zawodników.
7. Przemysław Laszczak
 118. IV Wesoła SP353 rocznik2007 i młodsi
Warszawa, 26.09.2015
Startowało 26 zawodników.
3. Miłosz Zaborowski 
25. Michał Stradczuk
119. IV Wesoła SP353 do 19 lat
Warszawa, 26.09.2015
Startowało 33 zawodników.
8. Maria Zaborowska
120. XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2015
Węgrów, 26-27.09.2015
Startowało 66 zawodników.
5. Przemysław Laszczak  
12. Kacper Królak   
55. Leszek Laszczak
121. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 9
Marki, 03-04.10.2015
Startowało 65 zawodników
41. Miłosz Zaborowski
122. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 11
Marki, 03-04.10.2015
Startowało 46 zawodników
6. Maciej Zaborowski
123. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 13
Marki, 03-04.10.2015
Startowało 27 zawodników
13. Maria Zaborowska (4. w kat. dziewcząt)
14. Kacper Królak
124. Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 15 (18)
Marki, 03-04.10.2015
Startowało 16 (21) zawodników
2. Przemysław Laszczak
125. Klub PZSzach 207 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 08.10.2015
Startowało 38 zawodników.
3. Jakub Suliborski
126. VIII Turniej im. Jana Brustmana
Warszawa, 10.10.2015
Startowało 96 zawodników.
7. Maciej Kowalec
11. Pola Parol (5, w kat. zawodniczek)   
14. Arkadiusz Abramowski  
16. Przemysław Laszczak (2. do lat 14)
47. Maria Zaborowska (8. do lat 12)
52. Miłosz Zaborowski (4. do lat 8; 8. w kat IV))
53. Maciej Zaborowski (9. do lat 10)
127. VIII Turniej im. Jana Brustmana dla dzieci
Warszawa, 10.10.2015
Startowało 20 zawodników.
14. Michał Stradczuk
128. XIII Międzynarodowy Turniej szachowy "Równych Szans"
Siedlce, 10-11.10.2015
Startowało 58 zawodników.
16. Michał Zieliński
33. Piotr Delekta jr (5. w kat. SP kl. IV-VI)
129. Międzynarodowy Turniej Szachowy Focus Mall Bydgoszcz 2015 - OPEN
Bydgoszcz, 11.10.2015
Startowało 80 zawodników.
17. Jakub Suliborski
130. Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej - szachy szybkie
Warszawa, 17.10.2015
Startowało 74 zawodników.
14. Jacek Jóźwik
131. Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej - szachy szybkie
Warszawa, 17.10.2015
Startowało 36 zawodników.
24. Jacek Jóźwik
132. III Turniej w Aninie dla małych dzieci
Warszawa, 24.10.2015
Startowało 45 zawodników.
8. Artur Zarzycki
24. Damian Szewczyk
133. I Piaseczyńskie Szachogranie
Piaseczno, 25.10.2015
Startowało 107 zawodników.
9. Jakub Suliborski (2. do rank. 2200)
20. Pola Parol (3. do rank. 1800; 3. w kat. kobiet; 3. do 18 lat)
28. Przemysław Laszczak (5. do rank. 1800; 4. do 14 lat)
38. Maciej Kowalec (8. do rank. 1800; 4. do 18 lat)
134.

II Turniej Szachowy z Okazji 60. Rocznicy Nadania Praw Miejskich Pionkom
Pionki, 08.11.2015
Startowało 16 zawodników.

1. Jakub Suliborski
5. Przemysław Laszczak
135. IX PIASTOWSKI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Piastów, 08.11.2015
Startowało 34 zawodników.
5. Maciej Kowalec
136. Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 13 lat
Szklarska Poręba, 08-14.11.2015
Startowało 14 zawodników.
4. Maria Zaborowska
137.

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 11 lat
Szklarska Poręba, 08-14.11.2015
Startowało 33 zawodników.

26. Maciej Zaborowski
138.

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 17 lat
Szklarska Poręba, 08-14.11.2015
Startowało 33 zawodników.

25. Damian Koseski
139.

Turniej klasyfikacyjny na IV i V kat. z okazji Święta Niepodległości (do 12 lat)
Warszawa, 11.11.2015
Startowało 28 zawodników.

17. Artur Zarzycki
19. Bruno Wójcicki
26. Filip Gerszański

140.

Turniej Niepodległości w hołdzie założycielom II RP gr. A
Warszawa, 11.11.2015
Startowało 228 zawodników.

33. Jakub Suliborski  
64. Jacek Jóźwik   
129. Pola Parol
141.

XX Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 8 lat Bielany 2015
Warszawa, 11.11.2015
Startowało 51 zawodników.

25. Michał Stradczuk
142.

XX Turniej Szachowy Niepodległości dla młodzieży do 16 lat Bielany 2015
Warszawa, 11.11.2015
Startowało 15 zawodników.

2. Przemysław Laszczak
143.

XV OTS o Puchar Lubartowskiej Spółdzielczości (FIDE-R)
Lubartów, 14.11.2015
Startowało 81 zawodników.

8. Jakub Suliborski (1. w kat. C21) 
20. Artur Suliborski (5. w kat C21)
144. Turniej dla dzieci o puchar MDK Wolomin (możliwość zdobycia V i IV kat.)
Wołomin, 15.11.2015
Startowało 82 zawodników.
22. Artur Zarzycki
145.  Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w szachach szybkich
Warszawa, 21.11.2015 
Startowało 27 drużyn (110 zawodników).

6. Drużyna Gimnazjum Polskiej Macierzy Szkolnej
I szach. - Karol Górski 
II szach. - 2. Jakub Dróżdż 
III szach. - Tomasz Jędrysa  
IV szach. - 1. Pola Parol

9. Gim. nr 119 W-wa Wesoła nr 1 
I szach. - 5. Przemysław Laszczak

146.  Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach szybkich
Warszawa, 21.11.2015 
Startowało 10 drużyn (37 zawodników). 

3. Drużyna Liceum Ogólnokształcącego Polskiej Macierzy Szkolnej
I szach. - 7. Olaf Kamiński 
II szach. - 1. Damian Koseski 
III szach. - 3. Jakub Wołosiewicz  
IV szach. - 2. Kamila Koseska

4. XXII LO im Jose Marti W-wa Bielany  
II szach. - 3. Maciej Kowalec

147. III Rodzinne Mistrzostwa Mazowsza KZE w Siedlcach
Siedlce, 21.11.2015 
Startowało 24 rodziny (48 zawodników).
8. Rodzina Stradczuk  
I szach. - Daniel Stradczuk
II szach. - 3. Michał Stradczuk
148. IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Raszyn
Raszyn, 22.11.2015 
Startowało 42 zawodników.
2. Jakub Suliborski
149. Międzynarodowy Błyskawiczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Pana Majdy
Lublin, 26.11.2015 
Startowało 21 zawodników.
2. Artur Suliborski
150. II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 - Gr. C
Warszawa, 28.11.2015 
Startowało 31 zawodników.
5. Artur Zarzycki   
8. Michał Stradczuk
151. Turniej towarzyski na Akademii Arcymistrzów
Korbielów, 28.11.2015 
Startowało 20 zawodników.
5. Jakub Suliborski
152. II Turniej Szachowy o V i IV kategorię szachową w Ursusie 2015_2016
Warszawa 29.11.2015 
Startowało 27 zawodników.
1. Mariusz Bąk
153. Mikołajkowy turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2007 r. i młodszych
Warszawa 29.11.2015 
Startowało 36 zawodników.
21. Artur Zarzycki
154. 

Otwarta Liga Mazowiecka
Mazowsze, 29.11.2015-21.02.2016   
Startowało 10 drużyn (76 zawodników).

6. Drużyna MTSz II
I szach. - 2. Przemysław Laszczak, Michał Zieliński; Marcin Zychowicz
II szach. - 4. Michał Zieliński, Adam Banasiak  
III szach. - 4. Adam Banasiak, Maria Zaborowska
IV szach. - 6. Kacper Królak  
Zawodnicy rezerwowi: Maciej Zaborowski, Miłosz Zaborowski, Michał Zaborowski
155.

Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (I rzut) - Szachy
Lublin, 05.12.2015
Startowało 35 zawodników.

5. Artur Suliborski
156.

Mikołajkowy Turniej w Zielonce (dla IV, III i II kat. kob.)
Zielonka, 05-06.12.2015
Startowało 25 zawodników.

2. Mariusz Bąk  
20. Adrian Więsik
157. "TURNIEJ A" -OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2015
Węgrów, 05-06.12.2015
Startowało 30 zawodników.
10. Kacper Królak  
158. Turniej Szachowy Ursynowskiego CSiR - grupa OPEN
Warszawa 06.12.2015 
Startowało 67 zawodników.
4. Przemysław Laszczak
159. Klub PZSzach 216 Turniej Czwartkowy
Warszawa, 10.12.2015
Startowało 40 zawodników.
4. Jakub Suliborski
160. Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach - I rzut 2015/16
Lublin, 12.12.2015  
Startowało 5 drużyn (34 zawodników).
1. Drużyna UMCS w Lublinie 
III szachownica - 1. Artur Suliborski
161. V Turniej Wesoła SP 353 do 19 lat
Warszawa, 12.12.2015
Startowało 37 zawodników.
11. Maria Zaborowska
162. V Turniej Wesoła SP 353 rocznik 2007 i mł.
Warszawa, 12.12.2015
Startowało ? zawodników.
?. Miłosz Zaborowski
 163.

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
Mazowsze, 13.12.2015-21.02.2016   
Startowało 8 drużyn (66 zawodników).

5. Drużyna MTSz I
I szach. - 4. Jakub Suliborski
II szach. - 6. Maciej Kowalec, Robert Brewczyński
III szach. - Robert Brewczyński, Jacek Jóźwik
IV szach. - Jacek Jóźwik, Przemysław Laszczak 
V szach. - 6. Monika Rykała, Pola Parol  
Zawodnicy rezerwowi: Paweł Parol, Artur Suliborski, Marcin Zychowicz
164. O Puchar Burmistrza Karczewa - na V i IV kategorię
Karczew, 20.12.2015
Startowało 51 zawodników.
7. Mirosław Zarzycki
165. O Puchar Burmistrza Karczewa - turniej Czwartych Kategorii
Karczew, 20.12.2015
Startowało 22 zawodników.
19. Artur Zarzycki
166. O Puchar Burmistrza Karczewa - OPEN
Karczew, 20.12.2015
Startowało 18 zawodników.
1. Jakub Suliborski
5. Artur Suliborski 
6. Przemysław Laszczak
8. Mariusz Bąk
167. XVIII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE)
Kraków, 27-30.12.2015
Startowało 68 zawodników.
5. Maciej Kowalec (1. do 18 lat; 3. do rank. 2100)
31. Przemysław Laszczak
168. XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa B
Kraków, 27.12.2015-04.01.2016
Startowało 91 zawodników.
38. Jakub Suliborski
42. Pola Parol (4. w kat. kobiet)
 169. II ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CZYŻYNY 2015" Gr. A
Kraków, 28-30.12.2015
Startowało 10 zawodników.
1. Artur Suliborski 
170. Turniej na kategorie V - IV
Międzyrzec Podlaski, 29.12.2015
Startowało 26 zawodników.
1. Mirosław Zarzycki
13. Artur Zarzycki