V edycja Turniejów piątkowych (2018-11-26)

Zapraszamy do udziału w V edycji cyklu Turniejów piątkowych.

Szczegóły znajdują się w regulaminie.

Terminarz cyklu:

Nr turnieju Terminy Tempo Możliwość zdobycia kategorii
1. turniej 22.02 - 3 rundy
1.03 - 3 rundy
30' V, IV
2. turniej 8.03 - 3 rundy
15.03 - 3 rundy
30' V, IV
3. turniej 22.03 - 3 rundy
29.03 - 3 rundy
30' V, IV
4. turniej 12.04 - 3 rundy
26.04 - 3 rundy
30' V, IV
5. turniej 10.05 - 2 rundy
17.05 - 2 rundy
24.05 - 2 rundy
31.05 - 2 rundy
60' V, IV, III, II, I kob.


Klasyfikacja po 5 turniejach

Msc.Nazwisko, imięTurniej 1Turniej 2Turniej 3Turniej 4Turniej 5Suma
1.GARDYZA, KRZYSZTOF5.04.03.55.05.523.0
2.DRÓŻDŻ, AMELIA4.05.04.53.05.021.5
3.SZABAT, MATEUSZ4.04.05.03.54.020.5
4.ROKICKI, ANTONI3.54.04.55.03.020.0
5.GOLCEW, ALEKSANDER5.03.54.03.03.519.0
 SURACKI, SZYMON1.04.54.03.56.019.0
7.SOBOCIŃSKI, WIKTOR3.53.03.03.04.016.5
8.EKNER, MATEUSZ1.0 4.54.05.014.5
9.SZABAT, ANNA2.02.02.02.03.511.5
10.EKNER, MARIA2.02.04.02.01.011.0
11.RADZIO, SZYMON2.52.03.00.02.510.0
12.KULMA, CEZARY3.02.02.00.02.09.0
 ROGALA, PIOTR2.00.02.00.05.09.0
 ROKICKI, MIKOŁAJ3.50.52.01.02.09.0
15.MAJOR, AMELIA1.51.02.02.02.08.5
16.JUREK, KAROL3.00.03.00.02.08.0
17.KOMOROWSKA, LILIANA 3.00.02.02.57.5
18.STĘPIŃSKI, PIOTR    6.56.5
19.KŁOS, MAKSYMILIAN1.01.52.0 1.56.0
20.JUREK, PAWEŁ2.0 2.0 1.05.0
21.KOPCIŃSKI, MIŁOSZ    3.03.0
 LASKOWSKA, DAILA3.0  0.00.03.0
 EKNER, MACIEJ  3.0  3.0
 RADZIO, FRANCISZEK1.01.01.00.00.03.0
25.TREPANOWSKI, KACPER    2.52.5
26.BARANOWSKA, KATRZYNA  2.0  2.0
27.RATYŃSKI, JAKUB1.5  0.00.01.5
28.PIOTROWICZ, WERONIKA  1.0  1.0
 WIERZBICKI, HUBERT  1.0  1.0
30.KŁOS, MIKOŁAJ  0.0  0.0